fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 28. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

Za nami mecze 28. kolejki Ekstraklasy. W piątek trzy punkty z Kielc wywiózł Piast, a Górnik podzielił się punktami z Lechią. W sobotę w starciu dwóch drużyn, którym ostatnio się nie wiodło, lepsza okazała się Pogoń. Dla Cracovii była to szósta ligowa porażka z rzędu. W dwóch pozostałych meczach kibice zobaczyli 10 bramek: Jagiellonia zremisowała 2-2 z Wisłą Płock, a Zagłębie 3-3 z Lechem. W niedzielę Arka rzutem na taśmę wygrała ze Śląskiem 2-1, a Raków podzielił się punktami z ŁKS-em.

28. kolejka:

Korona Kielce 1-2 Piast Gliwice
Górnik Zabrze 2-2 Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok 2-2 Wisła Płock
Zagłębie Lubin 3-3 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-0 Cracovia
Raków Częstochowa 1-1 ŁKS Łódź
Arka Gdynia 2-1 Śląsk Wrocław
Wisła Kraków 1-3 Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

WYNIKI SONDYW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:
SUMA GŁOSÓW: 10908
START: 17.05.2020 / KONIEC: 30.06.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (46)

+dodaj komentarz
Antek - 08.06.2020 / 17:07, *.centertel.pl

Do redakcji można 29 kolejkę dziękuję

odpowiedz
SPQR - 08.06.2020 / 13:37, *.94.17

Panowie przypomnijcie mi bo mam słabą pamięć-jest taka drużyna z którą w tym sezonie oba mecze wtopiliśmy.Mało tego -była to 3 porażka z rzędu w tym druga u siebie.Jak oni sie nazywają?

odpowiedz
Trąbalski - 09.06.2020 / 02:35, *.tpnet.pl

@SPQR: Wisła Kraków ?? A tak przy okazji , też mnie nurtuje jedno pytanie ( też mam słabą pamięć ) - czy ten , eeee ... aha : Piast Gliwice , czy to oni mają już 14 Mistrzostw Polski , czy pomyliłem ich może z jakimiś innymi klubami ? Przypomnij mi , proszę .

odpowiedz
SPQR - 09.06.2020 / 07:00, *.94.17

@Trąbalski: Zadałem ci krótkie,proste pytanie-z kim przegraliście 3 mecze z rzędu w tym 2 u siebie.Dla ułatwienia-dostaliście bęcki od aktualnego MP Piasta Gliwice.

odpowiedz
znajca - 08.06.2020 / 09:38, *.plus.pl

Nie jestem w stanie rozgryźć Rakowa: moją potencjał na górną ósemkę, więc czemu nie chcą w niej grać?

odpowiedz
Ddw - 07.06.2020 / 12:38, *.t-mobile.pl

Brawo Portowcy????????

odpowiedz
No brawo , - 08.06.2020 / 06:48, *.tpnet.pl

@Ddw: zapunktowali .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.06.2020 / 11:40, *.inetia.pl

Hm...

Czyżby Michał Probierz nie podlewał swojej roślinki podczas pandemii?

odpowiedz
będziedobrze - 08.06.2020 / 01:46, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: A może przelał?

odpowiedz
Adam - 08.06.2020 / 17:00, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Tan alkoholik podlewa tylko i wyłącznie siebie.

odpowiedz
miet - 07.06.2020 / 10:29, *.wananchi.com

ta cala sraxa to pokazuje co ten marny probierz potrafi. coz filipiak juz dzwoni na krakow ?

odpowiedz
Luki - 07.06.2020 / 09:00, *.t-mobile.pl

Ten piast w lidze może coś ugra ale w pucharach się znowu skompromituje

odpowiedz
olewa - 07.06.2020 / 02:02, *.vectranet.pl

ostro ten Piast punktuje, nie daje nam spokoju, to dobre dla ligi, która gdyby nie to, byłaby turniejem sparingów

odpowiedz
Jano - 07.06.2020 / 12:03, *.orange.pl

@olewa: No w ostatnim meczu z Koroną gdyby nie ta czerwona kartka to raczej by tego nie wygrali,Korona naprawdę grała nieźle i wygrywała ,myślę że o wyniku tego meczu zdecydowała kartka,Piast jest za dobry żeby Korona wygrała z nimi w 10 przez większość meczu.Legia nie może się na Piasta oglądać tylko wygrywać wszystko co się da aby na 3 kolejki przed końcem Ligi odebrać puchar i medale i tyle!

odpowiedz
Arek - 06.06.2020 / 23:41, *.tpnet.pl

Craxa to chyba swoją koleżankę ściga w tych porażkach. Jeszcze 4 takie i zrównają się dziewczyny.

odpowiedz
Adam - 06.06.2020 / 23:12, *.chello.pl

Ciekawe kto tym razem będzie winny porażki sracovii bo przecież nie probierz. Przynajmniej można się śmiać z jego postępującego spier...olenia.

odpowiedz
kkk - 06.06.2020 / 18:38, *.vectranet.pl

ten sponsor lecha "af..i" to ciekawy logotyp ma,typowa gwiazda davida tylko trochę niedokończona,już to zauważyłem w meczu z nami jak na środku stadionu był wyświetlany,nie to żebym coś miał do tego ale to taka ciekawostka:)

odpowiedz
dejne3 - 06.06.2020 / 14:12, *.plus.pl

Kolejny mecz hanysy grają przeciwko 10 najpierw Legia ,wczoraj Korona ciekawa sprawa kto następny będzie kończył w 10

odpowiedz
Michal - 06.06.2020 / 23:42, *.192.97

@dejne3: jeszcze Sadlok w meczu z Wisla. 3 mecze z rzedu 11 na 10.
Gdybysmy to my tak trafili to by nas media zjadly.

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 23:37, *.mm.pl

@dejne3: Kartka czerwona dla piłkarza Korony zasłużona, zatem nie ma się o co czepiać. Też sądzę, że mogliby polec w Kielcach, ale idiotyczne zachowanie Żubrowskiego pozbawiło ich punktów.

odpowiedz
As - 06.06.2020 / 13:58, *.chello.pl

Ktoś pomoże? Chce wykupić jednorazowo dostęp do meczu. Ktoś coś? Nie potrzebuje abonamentu C+ na miesiąc, tylko jednorazowo obniżyć meczyk chce:)

odpowiedz
Adam - 06.06.2020 / 23:14, *.chello.pl

@As: teraz jest miesiąc C+ za darmo bo promują swoją platformę internetową. Możesz założyć konto i od razu anulować subskrypcję.

odpowiedz
arnold szwarceneger - 07.06.2020 / 16:30, *.centertel.pl

@Adam:

dzieki za cynk ;-) zaraz odpalam ,miesiac Legiuni za free ,yeah :)

odpowiedz
AS - 07.06.2020 / 17:17, *.chello.pl

@Adam: Podziękował :)

odpowiedz
Rytm - 06.06.2020 / 13:38, *.centertel.pl

Niedługo klasyki będą z Piastem:D

odpowiedz
Dejw Grol - 06.06.2020 / 21:56, *.tpnet.pl

@Rytm: Od 5ciu lat grają w czołówce tabeli , są dość dobrze zorganizowani . Wydaje się jednak , że to ich ostatni póki co , dobry sezon . Wykorzystują słabość rywali , kryzysy większości ekip , formy w kratkę i coś tam jednak grają . W przyszłym sezonie kilka zespołów może ustabilizować formę ( być może wysoko ) i zobaczymy , czy wtedy Piast da radę utrzymać tą kilkusezonową dyspozycję . Chiba nie , pozwoliliśmy im poszaleć , a teraz ( miejmy nadzieję ) zaczniemy w końcu dominować i pokażemy Piastowi ich miejsce w szeregu . Już teraz jest lepiej , a jeszcze nie gramy tak , jak powinniśmy / moglibyśmy .

odpowiedz
Tomek 82 - 07.06.2020 / 09:29, *.play-internet.pl

@Dejw Grol: przed mistrzostwem ledwo się utrzymali kolego

odpowiedz
Dejw Grol - 07.06.2020 / 19:57, *.tpnet.pl

@Tomek 82: Prawda . Przepraszam , pomyliłem się . W takim razie w następnym sezonie trzeba dać im wycisk na boisku , bo im się chyba wydaje , że znaczą nie wiadomo ile , a tymczasem jest to drużyna ledwie solidna , a liczba zdobytych przez nich mistrzostw jest tak ''spektakularna ''( 1-no ) jak np. Śląska Wrocław ( 2 ?) . Także , lekka amnezja , ale i tak mówiłem , że na dłuższą metę nie warto ich za bardzo doceniać . Dziękuję za przypomnienie , pozdro .

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 23:40, *.mm.pl

@Dejw Grol: Doceniać ich nie musisz, ale trzeba uczciwie stwierdzić że grają solidnie. I jako jedyni mogą nam pomieszać szyki. Chociaż byłbym zaskoczony, gdyby im się to (raz jeszcze) udało.

odpowiedz
Tay - 06.06.2020 / 01:49, *.66.195

oh...

odpowiedz
Darek otwórz - 06.06.2020 / 00:34, *.telenor.com

Jedynie co może nacisnąć to guzik w kolopie. Raz szanse dostali i wyszedł kibel. Nie ma innej możliwości jak mistrz na Ł3. Mogą się wszyscy napisać, aż im żyła pierdząca pięknie, innego wyjścia nie ma jak CWKS Legia Warszawa Mistrz Polski 2020.

odpowiedz
Arek - 05.06.2020 / 23:52, *.tpnet.pl

Ten żubrewski z Koronyy czy jak on tam załatwił Piastowi 3 pkt. Inna rzecz, że sędzią tego meczu był mój ulubieniec, więc kartki szybkiej dla Korony można było się spodziewać. Zresztą moim zdaniem ten Milewski chyba też mógł z czerwoną skończyć. A ten młody z Korony z rozpieprzonym szyjnym.

odpowiedz
ZL - 05.06.2020 / 17:42, *.tpnet.pl

Piast dzis zalicza wpadke !!

odpowiedz
Piotr (L) - 05.06.2020 / 16:29, *.centertel.pl

To jedziemy cały specjal tancuje z nami ???? ???? ???? ????

odpowiedz
WL - 05.06.2020 / 13:55, *.tpnet.pl

LEGIA gora na ich stadionie innej opcji nie ma !!

odpowiedz
MAKEN - 05.06.2020 / 13:24, *.252.80

Co sztab szkoleniowy wyczynia na treningach Legii? Plaga ciężkich - wielotygodniowych - kontuzji przeraża. Za chwilę na boisko wybiegnie Legia II.

odpowiedz
Arek - 05.06.2020 / 14:37, *.tpnet.pl

@MAKEN : gdybyś przeczytał wywiad z Bortnikiem przed wznowieniem rozgrywek, to byś wiedział.

odpowiedz
MAKEN - 05.06.2020 / 16:39, *.252.80

@Arek: A Ty czytasz Borka i wszystko wiesz. Borek Twój Bóg. :) !

odpowiedz
Arek - 05.06.2020 / 23:54, *.tpnet.pl

@MAKEN : a od kiedy Borek to Bortnik, albo odwrotnie. A jeśli o Boga chodzi, Tobie chyba rozum zabrał zamiast dać.

odpowiedz
Matt - 05.06.2020 / 13:01, *.tpnet.pl

Trochę opanujcie entuzjazm. Wszystkie znaki na niebie wskazują 3 punkty dla Legii, ale nie takie historie były pisane na boisku. Już niektórzy zapomnieli gładziutkie 3:0 do przerwy i 3:3 na koniec. Każda seria kiedyś się kończy, nawet najsłabsi gdzieś punkty ciułają.

odpowiedz
GL - 05.06.2020 / 10:58, *.tpnet.pl

Wisla 0-4 LEGIA !!!!

odpowiedz
będziedobrze - 08.06.2020 / 01:56, *.t-mobile.pl

@GL: Owszem, 4 bramki - tylko trochę inny rozkład

odpowiedz
SF - 05.06.2020 / 10:57, *.tpnet.pl

Klasyk dla LEGII co do tego nie ma watpliwosci !!

odpowiedz
Przemko - 05.06.2020 / 09:10, *.netfala.pl

W Krakowie tylko zwycięstwo.

odpowiedz
Jano - 05.06.2020 / 09:23, *.orange.pl

@Przemko: jak zagrają tak jak z Piastem to nie powinno być źle choć na mecz z Legią zepną poślady więc Legia powinna być czujna:)To jedna z tych drużyn dla której zwycięstwo z Legią ratuje nieudany sezon:) Mam kilku znajomych Wiślaków i jacy oni byli dumni że wygrali z Legią 4 do 0 dopiero pyszczki im zamknęła sroga zemsta Legii :)

odpowiedz
M@c - 05.06.2020 / 11:40, *.chello.pl

@Jano: Sroga zemsta była na jesieni. Teraz tylko deser :)

odpowiedz