Marko Vesović i Domagoj Antolić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Plusy maja: Antolić, Luquinhas i Vesović

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W maju legioniści rozegrali tylko dwa mecze: w Pucharze Polski z Miedzią Legnica (2-1) i w Ekstraklasie z Lechem Poznań (1-0). W obu spotkaniach dwie pozytywne oceny uzyskali: Domagoj Antolić, Luquinhas i Marko Vesović.


Warto dodać, że Brazylijczyk plusa w rywalizacji z legniczanami otrzymał za udane wejście z ławki rezerwowych. W obu meczach jednym z najlepszych zawodników na placu gry był "Veso", który w Poznaniu świetnie poradził sobie na prawym skrzydle. Najniżej w klasyfikacji znalazł się Igor Lewczuk, który w pucharowym spotkaniu otrzymał minusa, w dużej mierze za bezmyślną czerwoną kartkę.

Domagoj Antolić - 2
Luquinhas - 2
Marko Vesović - 2
Artur Jędrzejczyk - 1
Jose Kante - 1
Michał Karbownik - 1
Radosław Majecki -1
Thomas Pekhart - 1
Walerian Gwilia - 1
Igor Lewczuk - 1 / 1

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
M3 - 02.06.2020 / 22:53, *.ip-point.pl

Veso jesteś kozak. To samo Antolić. Trzymajcie formę !

odpowiedz
Ben - 02.06.2020 / 21:39, *.inetia.pl

Wygląda na to że siły trzeba upatrywać w całej drużynie. To się tyczy także napastników a mamy kilku młodych i niedługo staną przed szansą.

odpowiedz
Gizior - 02.06.2020 / 21:15, *.alfa-system.net

Fajna mamy paczkę naprawdę i mądrze prowadzona chodź był moment że już miałem dość aco... Wprowadzamy młodych Majecki karbownik wieteska mamy Polaków jedzą Lewczuk wszolek jedyny minus to brak napastnika z prawdziwego zdarzenia... Kante mi się bardzo podoba waleczny nie ustępliwy prwesing i niesamowity potężny strzał z pod siebie bez ostrzezenia jednak wątpię żeby kante był w stanie strzelić 25bramek w sezonie i wziąść ciężar gry na siebie, pekhard to zadaniowiec i będzie wystawiany pod danego rywala też nie jest gwarancja bramek i asyst.

odpowiedz
ZorroBatmanSkórzana twarzZielonykapturek - 02.06.2020 / 22:31, *.tpnet.pl

@Gizior: Józkowi brakuje jedynie pięć bramek , żeby dogonił i przegonił Gytkjera , niech wali po trzy gole w meczu i na króla strzelców . Wygrajmy wszystko . Dogrywać mu jeszcze lepiej i będzie strzelał jak z kałasza . Pekla tak samo , podawać im dokładnie . I Rosołowi . Jeśli chodzi o Wesołego Marka to on ma teraz fajną kiwkę , ćwiczył zwody ostatnio i nieżle mu to wychodzi . Jedziemyyyyy !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.