Dariusz Wyka - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia rozmawia z Wyką i Kamińskim

Bodziach, źródło: Legionisci.com / sportowefakty.pl

W tym tygodniu Legia podpisała kontrakt z Grzegorzem Kulką (ostatnio w I-ligowym Górniku Wałbrzych). Spore szanse na wzmocnienie naszej drużyny mają także Dariusz Wyka oraz Grzegorz Kamiński (obaj Asseco Arka Gdynia). "Są prowadzone rozmowy, ale ja wychodzę z takiego założenia, że jeśli kontrakty nie są podpisane, to nie ma co się wychylać i chwalić się transferami. Trzeba poczekać na rozwój wydarzeń, ale jestem optymistą w kwestii tych dwóch nazwisk" - mówi trener Legii, Wojciech Kamiński w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty.

Trener Legii mówi, że zamierza zbudować drużynę w oparciu o Polaków, a w zespole planowanych jest trzech obcokrajowców. Niewykluczone, że jednym z nich będzie znany z występów na polskich parkietach (w Polpharmie) Justin Bibbins. "Nie ukrywam, że myślałem o nim w kontekście gry w Legii w kolejnym sezonie. Odbyłem nawet rozmowę z Jego agentem, ale na ten moment kilka innych kandydatur jest bliżej zespołu. Choć nie można wykluczyć scenariusza, że to właśnie Bibbins do nas trafi" - mówi Kamiński.

- Nasz budżet jest zdecydowanie mniejszy. W sytuacji związanej z pandemią to oczywiste. Nie stać nas na zawodników, którzy byli w poprzednim sezonie. Na ten moment żadnemu z nich nie złożyliśmy propozycji. Ale mniejsze pieniądze nie oznaczają, że chcemy mieć zawodników słabszych - mówi trener Legii.

Całą rozmowę przeczytać można tutaj.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Adam Wielgosz kibic - 05.06.2020 / 06:23, *.com.pl

Panie Trenerze proponuję dwóch zawodników do zastanowienia się nad ich pozyskaniem do LEGII . / Mateusz Szwed walczak jakich mało z Pruszkowa i Cechniak z Wałbrzycha dobrze znany w LEGII który poczynił ogromne postępy w ostatnim czasie / Pozdrawiam i życzę sukcesów.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.