Jakub Nizioł - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Nizioł zawodnikiem Astorii

źródło: Legionisci.com

Jakub Nizioł, który w sezonie 2019/20 występował w barwach Legii, przez dwa najbliższe sezony będzie zawodnikiem Astorii Bydgoszcz. Skrzydłowy w Legii rozegrał 19 meczów EBL (84 punkty, śr. 4,4 pkt. w ciągu 13:46 min. na mecz) oraz jeden mecz Pucharu Polski (14 pkt.). W lutym tego roku Nizioł był o krok od wygranej w konkursie wsadów - o zajęciu drugiego miejsca zdecydowały skandaliczne oceny M. Ansleya. Wcześniej zawodnik występował w uczelnianych drużynach w USA.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.