Filip Matczak - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Filip Matczak w Spójni Stargard

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Filip Matczak, który przez półtora sezonu występował w Legii, dziś podpisał kontrakt ze Spójnią Stargard. Zawodnik grający na pozycjach rzucającego obrońcy oraz rozgrywającego, ma na swoim koncie 48 występów z eLką na piersi (37 w lidze, 1 w PP i 10 w europejskich pucharach), w których zdobył 587 punktów (456 w lidze, 5 w PP i 126 w europucharach). Matczak trafił do Legii na zasadzie wypożyczenia ze Stelmetu Zielona Góra i w naszym klubie debiutował 3. lutego 2019 roku w meczu przeciwko Asseco Arce. Po sezonie 2018/19, rozwiązał swoją umowę z zielonogórskim klubem i związał się kontraktem z Legią. Z powodu urazu pleców, zawodnik opuścił kilka spotkań ostatniego sezonu, zakończonego przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Lebaid - 16.06.2020 / 20:50, *.vectranet.pl

Wielka strata i zgodzę się z przedmówcami ...

odpowiedz
Adam Wielgosz kibic - 05.06.2020 / 06:03, *.com.pl

Powiem tylko tyle robisz wielki błąd odchodząc z LEGII ...Bardzo dużo dobrego wnosiłeś na boisku / zaangażowanie w grę , którego brakowało drużynie w ostatnim sezonie / My kibice doceniamy zawodników takich jak Ty. Nie znamy kulisów Twojego odejścia z LEGII , ale będziemy pamiętali o Tobie i życzymy powodzenia w nowym klubie.

odpowiedz
p10 - 04.06.2020 / 16:45, *.centertel.pl

Szkoda, że nie udało się zatrzymać Matczaka. Jako jeden z niewielu walczak i robił dobrą robotę. To duża strata. Również szkoda, że Nizioł odchodzi. Chłopak zaczął grać dobrze w poprzednim sezonie i zapowiadał się obiecująco na kolejny. Liczyłem, że akurat Ci gracze będą pewnymi punktami zespołu. A tak znowu kolejny sezon będziemy sklejać drużynę od zera.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.