Żeglarska Legia rozpoczyna rywalizację w sezonie 2020 - fot. Polska Liga Żeglarska

Legia rozpoczyna nowy sezon PEŻ

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Ekipa żeglarskiej Legii w najbliższy weekend rozpocznie rywalizację w Polskiej Ekstraklasie Żeglarskiej w sezonie 2020. Legioniści, którzy przed rokiem wywalczyli wicemistrzostwo Polski, w nadchodzących rozgrywkach zamierzają powalczyć o złoty medal. Pierwsze wyścigi będą miały miejsce 6 i 7 czerwca w Szczecinie. Kolejne odbędą się w dniach 18-19 lipca w Gdyni. Tak jak w ostatnich latach, do klasyfikacji PEŻ zaliczane będą wyniki osiągane podczas czterech zawodów. Ostatnie z nich będą miały miejsce w dniach 12-13 września w Świnoujściu.

Nasz zespół w obecnym sezonie występować będzie w składzie: Marcin Banaszek, Michał Szmul, Adrian Palus, Roman Główka, Dariusz Urbanowicz, Wojciech Groszyk i Kuba Pawluk.

Terminarz PEŻ w sezonie 2020:
6- lipca Szczecin
18-19 lipca Gdynia
15-16 sierpnia Sopot
12-13 września Świnoujście

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
biały - 05.06.2020 / 19:22, *.tpnet.pl

Legia,Legia wszędzie! Wielka,piękna,waleczna! Być Legionistą to brzmi dumnie!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.