fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Informacja dla karnetowiczów

źródło: Legia.com

Legia Warszawa opublikowała komunikat dla wszystkich kibiców posiadających karnety. Każdy karneciarz może otrzymać obniżenie ceny karnetu za nadchodzący mecz z Arką Gdynia, który odbędzie się bez udziału publiczności lub korzystanie przez 30 dni z nowej usługi Canal+.

Poniżej prezentujemy całą treść komunikatu:

Drodzy Karnetowicze!

Epidemia COVID-19 i konsekwencje, które wywołała, w tym zawieszenie rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, zaskoczyły nas wszystkich. Ten czas udowodnił nam jednak, że nasza legijna społeczność to znacznie więcej, niż tylko grupa ludzi kibicujących ulubionemu klubowi. Liczba wiadomości ze słowami wsparcia, pytania o zdrowie osób pracujących w klubie, kreatywne pomysły z rozwiązaniami, jakie mogłyby pomóc Legii Warszawa w tym trudnym okresie, przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, za co chcemy z całego serca podziękować.

Ostatnie tygodnie przyniosły nowe wiadomości. Cieszymy się z możliwości wznowienia piłkarskich rozgrywek w Polsce, ponieważ będziemy kontynuować rywalizację o kolejne trofea i wspólnie przeżywać piłkarskie emocje związane z meczami Legii Warszawa. Niestety osoby, które zakupiły karnet na sezon 2019/2020, nie mogły go w pełni zrealizować, ponieważ zgodnie z aktualnie obowiązującymi regułami najbliższy mecz z Arką Gdynia zagramy przy pustych trybunach.

Dla wszystkich karnetowiczów, którzy nie raz udowadniali, że są z naszym klubem na dobre i na złe, przygotowaliśmy rekompensatę za brak możliwości dopingowania Legii w meczu z Arką, w postaci:

- Obniżenia ceny karnetu na sezon 2020/2021 o równowartość meczu z Arką Gdynia.

- Kodu do nowej usługi Canal+, który umożliwi darmowe oglądanie meczów PKO BP Ekstraklasy przez 30 dni. (Przez pierwszy miesiąc korzystanie z narzędzia będzie darmowe, drugi miesiąc będzie dostępny dzięki kodowi otrzymanemu od nas).

W najbliższym czasie poinformujemy Państwa o terminie realizacji zaproponowanego rozwiązania, a kibice, którzy nie zdecydują się skorzystać z powyższej propozycji proszeni są o kontakt z naszym Punktem Obsługi Kibica pod adresem pok@legia.pl.

Wiemy też, że od 19 czerwca na stadion wróci nasz dwunasty zawodnik, czyli Wy, kibice. W meczach rundy mistrzowskiej stadion przy Łazienkowskiej będzie mógł zapełnić się maksymalnie w 25% pojemności całego obiektu. Klub dokłada wszelkich starań, aby każda osoba posiadająca karnet mogła obejrzeć na żywo mecze rundy mistrzowskiej. O szczegółach poinformujemy wkrótce!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
wszystko super... - 09.06.2020 / 15:05, *.chello.pl

ma byc zmiana decyzji za pare dni będzie info pozdrawiam

odpowiedz
aqweds - 06.06.2020 / 11:42, *.net.pl

"Klub dokłada wszelkich starań, aby każda osoba posiadająca karnet mogła obejrzeć na żywo mecze rundy mistrzowskiej" - mam rozumieć, że Miodek chce część osób wy.....ć bez mydła?

odpowiedz
Juri - 05.06.2020 / 21:26, *.inetia.pl

Kolejorz daje podwójnie.
Karnety i tak powinny mieć zniżkę dla posiadaczy,z poprzedniego sezonu.
Szczodre ten nasz Prezes.

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.06.2020 / 13:07, *.t-mobile.pl

@Juri: na lechu dokładają tez słoiczek z maścią na ból d...

odpowiedz
Kuba - 05.06.2020 / 19:32, *.t-mobile.pl

Stadion będzie zapełniony w 25%, ale zapewne kibice będą rozsadzeni po poszczególnych trybunach/sektorach. To nie będzie tak, że będzie full na zachodniej (vip) i żylecie, a na innych trybunach pustki, tylko w odstępach, równomiernie po całym stadionie. Tak mi się wydaje...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.06.2020 / 18:15, *.play-internet.pl

Do zobaczenia na meczach. 1000 dla kumatych:)

odpowiedz
Ja88 - 05.06.2020 / 16:45, *.play-internet.pl

Karnetowicze to ok 5 tys+1.5 biznes i sponsorzy=6.5 tysiąca
Pojemność 25% to 7,5 tysia
1 tysiac wolna sprzedaż?

odpowiedz
Elquatro - 05.06.2020 / 17:32, *.chello.pl

@Ja88: kiedys w czerwcu w 2004 zerwaliśmy się z klasą z matematyki i zamiast na lekcje rano poszliśmy kopać piłę, następnie wrocilismy na WF.

odpowiedz
tomiacab - 06.06.2020 / 15:31, *.virginm.net

@Elquatro: widać :)

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 05.06.2020 / 16:42, *.vectranet.pl

A znizka na podroze FakeTaxi?

odpowiedz
Ja - 05.06.2020 / 16:28, *.vectranet.pl

No i prawilnie. Dzięx Miodek

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.