Andre Martins i Szymon Włodarczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Szymon Włodarczyk zgłoszony do Ekstraklasy

Wiśnia, źródło: 90minut.pl

Szymon Włodarczyk został zgłoszony przez Legię do rozgrywek Ekstraklasy. 17-latek w bieżącym sezonie występował w drużynach rezerw oraz juniorów. W 3. lidze rozegrał dwa spotkania, wystąpił też w meczu 1/16 finału Pucharu Polski "dwójki", w którym zaliczył asystę. Włodarczyk jest młodzieżowym reprezentantem Polski. W przeszłości miał już okazję kilkukrotnie trenować z pierwszym zespołem "Wojskowych".


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Legion63 - 06.06.2020 / 11:23, *.orange.pl

Na ostanią kolejkę zròb wniosek i posadź juniorka na ławkę ....

odpowiedz
Jerry - 06.06.2020 / 23:42, *.plus.pl

@Legion63 : będzie chciał być lepszy jak stary i złamie poprzeczkę rywalom:) Na szczęście Czarni Zabrze nie zagrażają a Kokon dwa poziomy niżej:)

odpowiedz
Kedar1985 - 06.06.2020 / 11:02, *.tpnet.pl

Włodar King :)

odpowiedz
tekken (L) - 06.06.2020 / 09:12, *.chello.pl

Bardzo fajnie :), oby się przebił. Takich piłkarzy nam potrzeba, związanych z Legią od pokoleń.

odpowiedz
Dexter - 06.06.2020 / 07:41, *.centertel.pl

Jak te lata szybko lecą niedawno był duet napastników Włodarczyk-Saganowski

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.06.2020 / 06:41, *.inetia.pl

W FM-ie mając do wyboru Kante lub Niezgodę często stawiałem na Włodarczyka, a on strzelał bramki, w przeciwieństwie do wspomnianych graczy. Zatem jest nadzieja, że w rzeczywistości też coś wbije.

odpowiedz
BRL - 07.06.2020 / 05:46, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: nigdy, przenigdy nie zrozumiem oceny piłkarzy pod kątem tego jak jakiś informatyk zaprogramował ich podobizny w grze komputerowej.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.06.2020 / 06:54, *.inetia.pl

@BRL:

Nie informatyk tylko dział skautingu. I to bardziej profesjonalny niż posiada większość polskich klubów. Ale lepiej się pośmiać, że to gra komputerowa.

odpowiedz
A(L) - 07.06.2020 / 15:00, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: masz rację, lepiej się pośmiać, bo jak wspomniałeś, TO GRA...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.06.2020 / 16:14, *.inetia.pl

@A(L):

Oczywiście możesz. Choć osobiście uważam za zabawniejsze inne wymiary skautingu, jak np. korespondencja między skautem w Afryce a dyrektorem sportowym Legii, gdzie była mowa o "nieoszlifowanych diamentach" i świetnej opinii nt. piłkarza miejscowego guru. A wystarczyło odpalić FM-a, a tak kilkaset tysięcy złotych poszło w piach. Nie pierwszy i ostatni raz...

odpowiedz
Arek - 05.06.2020 / 23:56, *.tpnet.pl

Włodar king!

odpowiedz
Roma - 05.06.2020 / 22:37, *.domynet.pl

Nareszcie, mam nadzieję, że dostanie szansę pokazania się. Ja widzę w nim potencjał na dobrego napastnika.

odpowiedz
Hoh - 05.06.2020 / 22:08, *.centertel.pl

Powinna być informacja na jakiej pozycji gra.

odpowiedz
kamil - 06.06.2020 / 02:54, *.43.3

@Hoh: Po co Ci to wiedzieć ? Ważne kogo jest synem, będzie grał tak samo jak Kopczyński ,Kucharczyk itp. latami !

odpowiedz
2006 , cześć ! - 06.06.2020 / 21:01, *.tpnet.pl

@kamil: Oby . Wymieniłeś dwójkę bardzo dobrych zawodników ( no , Kopczo miał jakieś wahania formy ) . Mam nadzieję , że Kuchy wróci szybko , to wspaniały skrzydłowy lub napastnik , brakuje go bardzo . A młody Włodar to oczywiście napastnik , jak ojciec . Piotrek miał fantazję , hehe. Jak był skoncentrowany , to niszczył rywali , on i Sagan . Mały Włodar i Rosół to nowy , wielki duet może być .

odpowiedz
Adam - 07.06.2020 / 16:23, *.play-internet.pl

@kamil: to jednak ma pewne znaczenie, może tego nie rozumiesz, ale jednak to kto gra na jakiej pozycji jest trochę istotne. To czyim jest synem może być ciekawostką, ale nie powinno mieć żadnego znaczenia jeżeli nie będzie prezentował odpowiedniego poziomu.

odpowiedz
Coach - 05.06.2020 / 22:06, *.155.151

No to go choć na 20 minut,musi być debiut w krakow

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 05.06.2020 / 22:00, *.play-internet.pl

Nareszczie wrócił ;) bardzo dobry zawodnik. Jak dla mnie leprzy od Rosołka, będą z niego ludzie.

odpowiedz
Le Ja - 06.06.2020 / 13:09, *.orange.pl

@PiotrŻo(L)iborz: LepSZy jeśli już...

odpowiedz