fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Wisła - Legia

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE!

WYNIKI SONDYW sezonie 2019/20 Ekstraklasy Legia zajmie:
SUMA GŁOSÓW: 10908
START: 17.05.2020 / KONIEC: 30.06.2020

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
Radek - 07.06.2020 / 19:47, *.btcentralplus.com

Chłopaki dobrze zagrali (L)

odpowiedz
ahaha - 07.06.2020 / 19:44, *.net.pl

Jakiś kretyn napisał won Pekhart i Gwilia a tu 3 gole.

odpowiedz
Jaro - 07.06.2020 / 19:37, *.130.245

Radził by poczekać do końca meczu bo jak było widać w drugiej połowie gra wróciła do normy

odpowiedz
SEBO(L) - 07.06.2020 / 19:26, *.chello.pl

A jednak,gdy się ruszy dupy,to i gole padają...

odpowiedz
szatan - 07.06.2020 / 19:26, *.net.uk

dzieki z linka no i wygrana

odpowiedz
Jano - 07.06.2020 / 19:22, *.orange.pl

UUUUUUUFFFFFFFF!!!!!!

odpowiedz
Drużynę - 07.06.2020 / 19:21, *.vectranet.pl

Prowadzi bukmacher i on decyduje?

odpowiedz
KowaL - 07.06.2020 / 19:18, *.vectranet.pl

Tak się goli frajerów! Brawo Vuko! Brawo Legia!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.06.2020 / 19:05, *.centertel.pl

Jedziemy dalej z nimi:))

odpowiedz
Legionator - 07.06.2020 / 18:50, *.14.243

Kilka minut temu na Legie bylo 4.20 w Totolotku, a teraz 1.80, czyli sytuacja po bramce
Pekharta wrocila do normy. Teraz trzeba docisnac. Szanse na zwyciestwo sa wciaz realne. Jest jeszcze sporo czasu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.06.2020 / 18:45, *.centertel.pl

Jeszcze jeden!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.06.2020 / 18:42, *.centertel.pl

Wisla gra na swoim poziomie, Legia gra na poziomie...Wisly...Masakra jak na razie...

odpowiedz
Ciekawy - 07.06.2020 / 18:29, *.plus.pl

Popatrzcie na kurs u buków :))) Dalej myślicie, że wszystko jest w ich nogach? Bukmacherzy są 2 miesiące w plecy z utargiem.... a tylko przypomnę - kogo Legia ma na koszulce? ....

odpowiedz
RMFC - 07.06.2020 / 18:29, *.tpnet.pl

Mam nadzieję, że w drugiej połowie zaczniemy grać tak jak powinniśmy. Dzisiaj znowu Gvilia słaby, Wszołek niewidoczny może warto dać szansę Sanogo bo Pekhart na razie nie miał dobrego podania a oprócz tych zmian Cholewiak zagrał nieźle z Lechem więc dziś powinien pograć dłużej

odpowiedz
Julon - 07.06.2020 / 18:27, *.timplus.net

Na razie wygląda na markowanie gry mecz oddany!

odpowiedz
Krzysiek - 07.06.2020 / 18:25, *.centertel.pl

W Poznaniu fart,w Krakowie?
Co się dzieje?

odpowiedz
Rado - 07.06.2020 / 18:34, *.com.pl

@Krzysiek:
W Poznaniu zwycięstwo po bramce fartownej. Nie ma Kante - nie ma gry.

odpowiedz
bzura7 - 07.06.2020 / 18:24, *.pirx.pl

do jano: 200% racji co to jest za granie?

odpowiedz
Spinacze - 07.06.2020 / 18:23, *.t-mobile.pl

A co wy myślicie ,że jak będą grali ,norma wieloletnią ,Mietki podnietki

odpowiedz
fortuna - 07.06.2020 / 18:22, *.chello.pl

Znowu sie sprzedali bukmacherowi? Znowu?

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2020 / 18:20, *.bredband2.com

Dobry link, trzeba tylko troche wyczysic z reklam (adblokiem itp):

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-1.html

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 18:23, *.mm.pl

@Krzeszczu: Dobra jakość jest na C+ premium... :). Sorry Kolego za żart, ale dziś to taki żart przez łzy. Ciula gramy.

odpowiedz
Krzeszczu - 07.06.2020 / 18:32, *.bredband2.com

@Wolfik: Wiem, ale niestety ten kanal nie jest udostepniony poza granicami Polski. Wiem, bo sie staralem, nawet sie kontaktowalem mejlem. Ale niestety.
Nieszkodzi, wybaczam :-)) Trzeba jakos sie rozerwac, wiec zarty sa jak najbardziej na miejscu. Nalezysz do tych nielicznych na tym forum ktorzy potrafia to robic bez szydery, wiec spoko. Fakt, gramy nie najlepiej, aczkolwiek lepiej niz z lachem. Tam to dopiero (mimo zwyciestwa) byla tragedia. Pekhart, jak Necid, masakra, mowilem to od pierwszego dnia jego transferu. Ale pewnie znowu jakas pilka sie odbije od döpy, klaty, lokcia czy po prostu sie potknie i strzeli bramke. I beda nowe ochy i achy :-)
Zaraz drugie 45, wiec, oby nam sie!
Pozdro.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 07.06.2020 / 18:20, *.chello.pl

Gwilia, Pekhart - won z boiska! Vesovic nadal nie nauczył się centrować. Wolę pijanego Stolarskiego, niż trzeźwego Vesovica. Tak grając, przegramy jeszcze z Arką i Górnikiem.

odpowiedz
ROSOMAK - 07.06.2020 / 20:39, *.chello.pl

@Po(L)ubiony: Nauczka oglądaj do końca ............

odpowiedz
będziedobrze - 08.06.2020 / 01:26, *.t-mobile.pl

@Po(L)ubiony: Następnym razem skrytykuj jeszcze kilku piłkarzy, będzie więcej goli ; - )

odpowiedz
On L - 08.06.2020 / 14:34, *.25.51

@Po(L)ubiony: ale bar-an z Ciebie. Nawet wiecej niz bar-an. Kompletny mat-ol.

odpowiedz
Jano - 07.06.2020 / 18:17, *.orange.pl

Grają jak szmaty,mopy i wiadra do mycia podłogi razem!!!

odpowiedz
dejne - 07.06.2020 / 20:18, *.plus.pl

@Jano: Ty bujaj się ba K6

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.06.2020 / 18:12, *.centertel.pl

Wygramy 2-1

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 18:22, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: Chyba nie dzisiaj. Nie mamy pomysłu na granie. Wszołek całkowicie niewidoczny, podobnie Luqi. Kompletnie odcięty Pekhart. Jeśli diametralnie nie odmienimy gry w 2-iej linii, nie uratujemy nawet oczka.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 07.06.2020 / 18:26, *.centertel.pl

@Wolfik: Po przerwie sie ruszy. Mam nadzieje...

odpowiedz
SEBO(L) - 07.06.2020 / 18:11, *.chello.pl

W tym meczu,w pierwszej połowie,drużynę przytłacza presja pustych trybun...

odpowiedz
Filip - 07.06.2020 / 18:10, *.111.202

No to sie zaczyna ratowanie Wisly. Piast 5pkt. Powtorka z rozrywki

odpowiedz
Wisła !!! - 07.06.2020 / 18:07, *.master.pl

macie super trenera :D

odpowiedz
dejne3 - 07.06.2020 / 18:32, *.plus.pl

@Wisła !!!: Ry gośćmi pisz na swojej Zwisłej stronie ,ile było w Warszawie hej he ja he ja Zwisła najlepsza w hikeja

odpowiedz
będziedobrze - 08.06.2020 / 01:35, *.t-mobile.pl

@Wisła !!!: I owszem, wiemy o tym. Ale doceniamy obiektywizm

odpowiedz
Yeti - 07.06.2020 / 18:03, *.vectranet.pl

Ku.wa mać co ta Legia wyprawia w tym meczu? Ręce opadają..

odpowiedz
pawel - 07.06.2020 / 18:03, *.mm.pl

Ż uja grają to jeszcze przeboleję. Ale że w ogóle nie walczą....

odpowiedz
krk - 07.06.2020 / 18:02, *.tpnet.pl

https://www.vipleague.lc/1-wisla-vs-legia-live-streaming

odpowiedz
KasztanoRonaldo - 07.06.2020 / 18:02, *.perfecteline.pl

Padlina.... Legia przegrywa z beznadziejna Wisła 0 pomysłu na grę

odpowiedz
Wolfik - 07.06.2020 / 18:02, *.mm.pl

Po 15 minutach miałem napisać, że słabo dziś wyglądamy. Teraz na dodatek przegrywamy. Będzie ciężko to odwrócić dzisiaj.

odpowiedz
Ślimack - 07.06.2020 / 17:57, *.chello.pl

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-1.html

odpowiedz
Radom - 07.06.2020 / 17:42, *.centertel.pl

Podlinkujcie mordy!

odpowiedz
... - 07.06.2020 / 17:40, *.centertel.pl

wam tez te wiadomosci przychodza?

odpowiedz
Dr acab - 07.06.2020 / 17:47, *.centertel.pl

@...: też są, i tnie w uj.

odpowiedz
w - 07.06.2020 / 17:39, *.vectranet.pl

MA ktoś może lepszy link? tu strasznie tnie

odpowiedz
k(L)on - 07.06.2020 / 17:26, *.centertel.pl

nie ma za co :)

odpowiedz
k(L)on - 07.06.2020 / 17:25, *.centertel.pl

http://assia.tv/live/superliga/?lang=pl

odpowiedz
Nortonantywirus - 07.06.2020 / 17:38, *.play-internet.pl

@k(L)on: co to za ścierwo z wirusami?

odpowiedz
k(L)on - 07.06.2020 / 18:25, *.centertel.pl

@Nortonantywirus:
Ja oglądam i hula jak przez dekoder. Masz więcej do wyboru z tej strony https://estadios24.pl/ (jeszcze mi podziękujesz).
PS1. Dla każdego antywirusa wyskakujące okienka będą czymś niepożądanym (nawet wirusami) !!!
PS2. A jeżeli nie pasi za darmo, to można zainwestować w Canal +.

odpowiedz
Auuuu - 07.06.2020 / 17:24, *.vectranet.pl

macie link do meczu??

odpowiedz
Kibic - 07.06.2020 / 17:22, *.com.pl

Brakuje Legii szybkiego , klasowego napastnika . Który w tak słabej lidze jak nasza gwarantowałby minimum 20 bramek w sezonie .

odpowiedz
Filip - 07.06.2020 / 17:08, *.111.202

Boje sie ze to bedzie mecz pod ratowanie Wisly. Arka wygrala ze Slaskiem. Zobaczymy

odpowiedz
Jano - 07.06.2020 / 18:32, *.orange.pl

@Filip: nie Legia w pierwszej połowie gra jak 8 ligowa drużyna!

odpowiedz
gość - 07.06.2020 / 16:55, *.chello.pl

podrzuci ktoś jakiś link, gdzie można obejrzeć mecz?

odpowiedz
Faken - 07.06.2020 / 16:06, *.165.242

jazda z czikenami hej Legio jesteśmy z wami !

odpowiedz