Artur Skowronek - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Skowronek: W drugiej połowie pewne rzeczy nam uciekły

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Artur Skowronek (trener Wisły): W pierwszej połowie graliśmy tak, jak sobie zaplanowaliśmy i wcześniej trenowaliśmy. Nawet w fazie budowania gry w pewnych momentach mieliśmy kontrolę na boisku. W drugiej połowie pewne rzeczy nam uciekły, Legia też ustawiła się inaczej. Szkoda.

Mieliśmy trudny moment po stracie pierwszej bramki. Legia mocno wróciła, napędziła się. Szanowali piłkę, a my tylko za nią biegaliśmy. Po strzeleniu nieuznanej bramki znów dostaliśmy wiatru w żagle i próbowaliśmy swoich szans. Nie brakowało sił, nawet na sprinty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
dejne3 - 08.06.2020 / 14:08, *.199.66

Panie Skowronek , trzeba być Orłem i mieć siły na 90 a nie 55 minut , tyLe w temacie , Witajcie u bram 1 Ligi

odpowiedz
Wróbel - 08.06.2020 / 11:38, *.elartnet.pl

Skowronek, wróble ćwierkają że spadniecie, ale ja wam życzę utrzymania. Zasługujecie na Extraklasę. Tylko żadnych "Miśków", Haniorów czy innych Marcinków nie wpuszczajcie na stadion.

odpowiedz
Matt - 08.06.2020 / 09:32, *.tpnet.pl

Mi właśnie się wydaje, że zabrakło sił. Koło 60 minuty stanęli.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.