Igor Lewczuk - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Czujemy się silni

Fumen, źródło: Canal+ Sport

Igor Lewczuk: To był trudny mecz, ale byliśmy przygotowani, że spotkanie nie wygra się samo. Wiedzieliśmy, że Wisła gra dobrą piłkę. Zresztą dawno nie przegrała u siebie. Jednak po zmianie stron prezentowaliśmy się zdecydowanie lepiej. W pierwszej części tylko Luquinhas miał szansę na gola. W szatni trener przeprowadził spokojną i rzeczową analizę, choć przyznam, że będzie ona inna. Przyznam, że to co usłyszeliśmy, to się sprawdziło.

Czujemy się silni. Tworzymy grupę, która się lubi. To ma przełożenie na to, co się dzieje zarówno w szatni, jak i na boisko. To jest klucz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
M3 - 08.06.2020 / 23:47, *.ip-point.pl

Czujemy się silni. Powinien dodać, że w naszej ekstraklapie. Jak pojawią się męczę z szybkimi średniakami z europy to ta obrona się posypie. Lewczuk najlepsze lat ma już za sobą, choć liczyłem na niego. Razem z Jędzą powinni rządzić...

odpowiedz
Hugon - 07.06.2020 / 23:05, *.vectranet.pl

Lewczuk- jesteś doświadczonym obrońcą ,ale twoje główkowanie w momencie gdy za Tobą nie ma nikogo tylko bramkarz woła o pomstę do nieba,głupia główka jeszcze głupsza strata.Obejrzyj powtórkę i popatrz jak zachował się w takiej samej sytuacji Jędza.Ucz się od najlepszych.

odpowiedz
PLK - 07.06.2020 / 23:18, *.cyfrowypolsat.pl

@Hugon: Niestety... Najlepszy okres na futbolowych wyżynach już chyba za Igorem!!! Coraz częściej zdarzają mu się głupie błędy i nie przemyślane interwencje!!! Jego czas na Ł3 chyba powoli dobiega końca...

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.06.2020 / 22:54, *.vectranet.pl

@PLK: tylko kto zamiast Igora? Wietes, który ma babola w każdym meczu? Dziadek Inaki? Czy wnuczek Ariel? Bo Remy nie wychodzi z kasyna...

odpowiedz
Hugon - 09.06.2020 / 22:53, *.vectranet.pl

@Sputnik 44: Młody Mosur.

odpowiedz
PLK - 10.06.2020 / 00:47, *.cyfrowypolsat.pl

@Sputnik 44: z tego co wiem to na tej pozycji nie grał jeszcze..... Karbo!!!!

odpowiedz