fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Arka

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa - Arka Gdynia przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Początek meczu o godzinie 20:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
SF - 11.06.2020 / 09:14, *.tpnet.pl

Tak ma byc "LEGIO" - jechac rywali do skutku a Arka poplynela z bagazem goli ! LEGIA !!!

odpowiedz
Darek - 10.06.2020 / 23:34, *.chello.pl

Fajnie się to oglądało.Brawo drużyna za ciągłe ataki mimo korzystnego rezultatu.Z każdą minutą coraz większa przewaga Legii na boisku.
Gratulacje.

odpowiedz
WILDCAT - 10.06.2020 / 21:47, *.chello.pl

Doping z ulicy czy nagrany? Wie ktoś może?

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 21:56, *.bredband2.com

@WILDCAT: Wygrales plecak.

odpowiedz
eee - 11.06.2020 / 00:29, *.chello.pl

@WILDCAT: xD "doping" to inicjatywa Canal+, na pilocie można sobie to badziewie wyłączyć zmieniając ścieżkę audio.

odpowiedz
Ert - 10.06.2020 / 21:45, *.150.124

Nowe krzesełka na wschodniej czy fatamorgana??

odpowiedz
ROSOMAK - 10.06.2020 / 21:26, *.chello.pl

Panowie i Panie poczekajmy do końca meczu nie jest źle cisną i to nie koniec na pewno

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.06.2020 / 21:34, *.chello.pl

@ROSOMAK : no na pewno nie koniec bo jeszcze drugie 45 minut mordo

odpowiedz
ROSOMAK - 10.06.2020 / 21:46, *.chello.pl

@Wiem co mówię : Naprawdę łał kolega inteligent ????

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.06.2020 / 22:02, *.chello.pl

@ROSOMAK : żeby posługiwać się ironią to trochę inteligentnym trzeba być. A na pewno być żeby ją odczytać. Pstryczek w nos krzykaczu!

odpowiedz
ROSOMAK - 10.06.2020 / 22:29, *.chello.pl

@Wiem co mówię : Nie wiem czemu krzykaczu po prostu stwierdziłem grzecznie ze kolega inteligent to wszystko pozdrawiam miłego życzę i zimnego piwka

odpowiedz
Wiem co mówię - 10.06.2020 / 22:53, *.chello.pl

@ROSOMAK : nie uważam się za inteligenta, pracuje fizycznie

odpowiedz
ROSOMAK - 10.06.2020 / 23:20, *.chello.pl

@Wiem co mówię : Stary nie chciałem Cię urazić napisałeś coś Ja odpowiedziałem zaleciało trochę ironią dla mnie ok wolę to niż jechanie komuś po rodzinie chyba to właśnie ta nasza inteligencja A może normalność

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 21:20, *.bredband2.com

Zona Arka M zadaje jak zwykle totalnie durne pytania. Nie pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Zastanawiam sie na jakiej zasadzie dostala ta posade, bo raczej chyba nie za inteligencje...

odpowiedz
To tylko piłka - 10.06.2020 / 21:13, *.vectranet.pl

Bez spinki ,panowie,?

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 21:20, *.mm.pl

@To tylko piłka : Niby racja. Ale ciężko się dostosować do skądinąd słusznej uwagi :).

odpowiedz
lolo - 10.06.2020 / 21:07, *.tpnet.pl

Teraz dopiero widać jaki ten Cholewiak to kołek!

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 21:10, *.bredband2.com

@lolo: fakt, elektryczny i lekko-paralityk. Niech Vuko wystawi w drugiej polowie Martinsa albo nawet Roche i bedzie lepiej.

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 20:34, *.mm.pl

Znowu zostali w szatni... oby skończyło sie jak w Krakowie.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 20:37, *.bredband2.com

@Wolfik: Jestem przekonany ze pukniemy z 5 bramek ;-)

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 20:44, *.mm.pl

@Krzeszczu: Cześć Kolego. No, obyś miał rację, na razie nic na to nie wskazuje.

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 20:47, *.bredband2.com

@Wolfik: Mamy sporo pilki, fajnie podajemy, tempo tez nie zle. Bedzie dobrze.
No i w przeciwienstwie do Kazia Wegrzyna uwarzam ze podani Luqi do Pekharta bylo fenomenalne. Nie wiem tylko czy czech dobrze nie przeczytal, czy za stary i za wolny. Ale malo braowalo....

Bedzie dobrze, mam takie przeczucie :-)
Kiepski kurs u buka mimo ze przegrywamy, ale wrzucam pare groszy. Moze bedzie na hotdoga! ;-.))

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 20:54, *.mm.pl

@Krzeszczu: Może w końcu coś wpadnie. Ja za bardzo chyba się denerwuję... stary sie robie :).

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 20:58, *.bredband2.com

@Wolfik: To w takim razie ja juz jestem ZA stary lol ;-)

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 21:02, *.mm.pl

@Krzeszczu: A wracając do meczu. Brakuje mi dokładności pod bramką rywali. Coś nie działa. Nie wiem, kto mógłby to poprawić. Lui moim zdaniem słabo, niedokładnie. Mam złe przeczucia co do dzisiejszego meczu....

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 21:23, *.bredband2.com

@Wolfik: kolego, bedzie dobrze -)

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 21:37, *.bredband2.com

@Wolfik: No, to bede mial na hotdoga ;-))

odpowiedz
Krzeszczu - 10.06.2020 / 22:20, *.bredband2.com

@Wolfik: Mowilem ze pykniemy piatke! :-)

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 22:36, *.mm.pl

@Krzeszczu: Gratuluję Przyjacielu wygrania hot-doga. Tylko nie jedz na noc, no chyba że pandemia nie zwiększyła Twojej objętości :).

odpowiedz
krzysiek0985 - 10.06.2020 / 20:19, *.proflink.pl

Co to jest za drużyna ....

odpowiedz
Riki tiki tak - 10.06.2020 / 21:32, *.chello.pl

@krzysiek0985: która?

odpowiedz
Takiego napastnika w Legii mi brakuje - 10.06.2020 / 20:14, *.com.pl

Legii brak szybkiego napastnika , który miałby technikę , drybling , szybkość .

odpowiedz
hajdukL - 10.06.2020 / 20:14, *.77.242

Nawiązując do słów naszego trenera, że "Arka nie ma nic do stracenia" to nie do końca można się z tym zgodzić ale zasadne nasuwa się pytanie, co Legia ma do stracenia. Ogólnie rzecz biorąc to wydaje się, że jeszcze mniej. Jednak uważam, że w takich meczach piłkarze i trener mają bardzo dużo do stracenia w oczach uważnych i obiektywnych kibiców.

odpowiedz
Radomiak z Radomia - 10.06.2020 / 19:40, *.vectranet.pl

Podrzuci ktoś link do meczu?

odpowiedz
BT - 10.06.2020 / 19:56, *.wlantech.pl

@Radomiak z Radomia:
http://assia.tv/live/mix-sport6/?lang=ua

odpowiedz
Adson 78 - 10.06.2020 / 20:07, *.cyfrowypolsat.pl

@Radomiak z Radomia: https://estadios24.pl/live232375,legia-warszawa-arka-gdynia

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 10.06.2020 / 22:44, *.btcentralplus.com

@Radomiak z Radomia: szacunek dla Radomiaka !!!!

odpowiedz