Ireneusz Mamrot - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Mamrot: Legia wygrała zasłużenie

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ireneusz Mamrot (trener Arki): Legia była dziś lepsza, co do tego nie ma wątpliwości. Nie można tak napędzać rywala, nie można mieć aż tylu strat. Nie wiem jednak czy to by dziś cokolwiek zmieniło przy naszej dyspozycji. Straciliśmy bramkę do szatni po prostej stracie piłki w bocznym sektorze. Poszła akcja i Legia wyrównała. Porozmawiamy sobie o tym we własnym gronie. Nie mamy jednak zbyt wiele czasu. Przed nami ważny mecz w niedzielę. Legia była lepszym zespołem pod względem piłkarskim i wygrała zasłużenie.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
Bie(L)any - 12.06.2020 / 06:55, *.lsas.aero

No i git ...
Probierzowi , by przez gardło nie przeszło , że Legia była lepsza od jego drużyny i wygrała zasłużenie

odpowiedz
Kwad70 - 10.06.2020 / 23:28, *.oktv.se

NO I wymamrotal

odpowiedz
Filip_Legionista - 10.06.2020 / 23:09, *.241.193

Chłopaki, piszcie imiona, nazwiska i nazwy klubów z DUŻEJ litery, bo tego się nie da czytać.
Zasady polskiej pisowni...

odpowiedz
Poradnia językowa PWN - 10.06.2020 / 23:26, *.159.28

@Filip_Legionista: To może "od wielkiej" a nie "z dużej". Trochę konsekwencji kolego.

odpowiedz
Wolfik - 10.06.2020 / 23:04, *.mm.pl

Krótko i na temat. Mamrot jest przeciwieństwem mojego "ulubieńca" Probierza, który pewnie uznałby, że jego drużyna była lepsza tylko deszcz, trawa, sędzia, pech.....

odpowiedz
legia mistrz - 10.06.2020 / 22:50, *.centertel.pl

za tego karbwonika to jak mu sodowka nie odwali to naprawde legia moze za niego sporo baniek wziasc

odpowiedz
Truteń - 10.06.2020 / 23:11, *.pljtelecom.pl

@legia mistrz:
Podobno tym, którzy Legia piszą małą literą mają internet wyłączać.

odpowiedz
kicek - 11.06.2020 / 01:39, *.chello.pl

@Truteń: Ja bym wyłączał tym co mówią "wziąść".

odpowiedz
Robert - 11.06.2020 / 14:18, *.inetia.pl

Jednym i drugim bym wyłączał ;)

odpowiedz
legia mistrz - 10.06.2020 / 22:48, *.centertel.pl

legia warszawa to nasza duma i slawa

odpowiedz
ROSOMAK - 10.06.2020 / 23:26, *.chello.pl

@legia mistrz: LEGIA.........................................LEGIA ..................

odpowiedz
[L] - 10.06.2020 / 23:33, *.elartnet.pl

@legia mistrz: SPADAJ pAJACU

odpowiedz
MP.J ( L ) - 13.06.2020 / 12:14, *.t-mobile.pl

@legia mistrz: zawsze z Wielkiej litery -LEGIA WARSZAWA !!! Zapamiętaj !!!!!!

odpowiedz