Sanogo po zdobyciu bramki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sanogo: To był udany powrót

Wiśnia, źródło: Legia.com

- Nie spodziewałem się, że mój powrót na boisko będzie tak udany. To były moje pierwsze minuty po prawie roku przerwy. Chciałem dać z siebie wszystko, a miałem na tyle szczęścia, że zdobyłem nawet bramkę. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Strzelonego gola dedykuję, podobnie jak Paweł Wszołek, Williamowi Remy'emu, a także całej mojej rodzinie, która była ze mną w trudnym ostatnio dla mnie czasie - mówi Vamara Sanogo.

- Najważniejsze są trzy punkty, więc z tego się bardzo cieszymy. Teraz musimy pójść za ciosem i wygrywając mecz za meczem zbliżać się do naszego celu. Moi przyjaciele, którzy mieszkają niedaleko mojego domu, oglądają mecze Ekstraklasy. Szczególnie spotkania z udziałem Legii, ponieważ jestem jej zawodnikiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (15)

+dodaj komentarz
Krynio(L) - 12.06.2020 / 00:22, *.chello.pl

Waldek Samogon brawo !!!

odpowiedz
Hugon - 11.06.2020 / 22:57, *.vectranet.pl

Poproś o nowe buty ,strzelając bramkę należą Ci się takie do gry w nogę.

odpowiedz
A.j. - 11.06.2020 / 20:56, *.chello.pl

Gud dżob .. !! Będzie Mistrz!! Leeegiiaaa Waaarszaaaaawa!!!

odpowiedz
Olaf - 11.06.2020 / 15:40, *.vectranet.pl

dobrze, że wrócił i walnął konkretną bramkę. Silny zwierz ; )

odpowiedz
Biały Tygrys - 11.06.2020 / 10:51, *.chello.pl

Oni oglądać mecze bo ja tu kopię . I kibicować bo ja tu grać

odpowiedz
Żmija - 11.06.2020 / 19:25, *.vectranet.pl

@Biały Tygrys: mega mądre, a jakie ku... śmieszne!

odpowiedz
Biały tygrys - 11.06.2020 / 22:52, *.orange.pl

@Żmija : piwko dla Ciebie :)

odpowiedz
Biały tygrys - 11.06.2020 / 23:35, *.chello.pl

@Biały tygrys: ale bez gazu i ciepłe :)

odpowiedz
Greg - 11.06.2020 / 07:43, *.orange.pl

Great shot! Absolutely great come back! Keep on like this !

odpowiedz
Z - 11.06.2020 / 08:13, *.129.200

@Greg: napisz cos po francusku, to francuz oni nie mowia po angielsku

odpowiedz
miet - 11.06.2020 / 09:47, *.wananchi.com

@Z: touche !

odpowiedz
eLO - 11.06.2020 / 10:14, *.chello.pl

@Z: Francuz z dziada pradziada.

odpowiedz
Os 117 - 11.06.2020 / 23:30, *.tpnet.pl

@Greg: Łi łi , Wamara shot gol ożurdłi . Legia alle alle !

odpowiedz
Filipek - 11.06.2020 / 00:49, *.134.124

Good luck

odpowiedz
Cult⚽️Legia and Friends Forever - 11.06.2020 / 00:40, *.20.95

✨⚽️✨

odpowiedz