fot. Fumen / Legionisci.com
REKLAMA

Ultras Legia w czasach epidemii

Woytek

Obecnie kibice nie mogą oglądać i dopingować swojej drużyny z trybun, ale ultrasi Legii stają na wysokości zadania i robią co się da, by maksymalnie zaznaczyć swoją obecność.

W środę niewielka grupa mediów i każdy przed telewizorem mógł obejrzeć bardzo efektowny napis, który pojawił się na trybunie im. Kazimierza Deyny. Oprócz standardowego napisu "LEGIA", który na co dzień ułożony jest z krzesełek białego koloru, na górnej kondygnacji powstał napis ULTRAS, a w przejścia zostały wypełnione białymi i czerwonymi pasami - wszystko wykonane z folii. Dało to znakomity efekt, jakże inny od obrazków ze wszystkich pozostałych stadionów Ekstraklasy, gdzie kluby poupychały bannery reklamowe.

Ponadto w drugiej części meczu nad stadionem rozbłysły dziesiątki wystrzelonych czerwonych rac, które uzupełniły wcześniejszą prezentację.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Fumen / Legionisci.com
fot. Fumen / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (41)

+dodaj komentarz
syrenka - 12.06.2020 / 20:46, *.orange.pl

....stary jestem a łza się w oku kręci.....Oj Legio, Legio z Tobą świat jest nawet w takich chwilach piękniejszy! Pozdrowienia z Konina!

odpowiedz
Brawo - 12.06.2020 / 19:14, *.centertel.pl

j.w.

odpowiedz
Kibic - 12.06.2020 / 04:45, *.centertel.pl

A to ten napis nie jest na stałe ja myslalem ze to tak zawsze było

odpowiedz
Michal - 12.06.2020 / 14:39, *.192.88

@Kibic: fajny z Ciebie kibic, nie ma co. Wpadnij czasem chociaż godzinke przed meczem, wtedy na stadionie jest tylko garstka osob i widac wszystko.
Ja zawsze przychodze jako jeden z pierwszych.
Kocham chlonac narastajaca atmosfere, glosniejacy gwar ludzi, rozgrzewke, prezentacje druzyn i dopiero mecz.
Przyjsc na sam mecz, czy nawet w trakcie, to trzeba byc atencyjnym gamoniem "chodzacym na Legie", Legie trzeba czuc i miec w sercu.
Pozdrawiam

odpowiedz
P. - 11.06.2020 / 21:49, *.net.pl

Mocny kandydat do oprawy roku w Plebiscycie eL-ki :)

odpowiedz
Waldemar Morawiec - 11.06.2020 / 21:58, *.kompex.pl

@P.: bez kitu. Podejrzewam ze nie tylko w plebiscycie eLki będzie nominowana. Brawo za kreatywność. NS !

odpowiedz
Wojtas - 11.06.2020 / 21:44, *.vodafone-ip.de

Może te krzesełka to tak na stałe by tam wstawić...? Tak żeby klub docenił kibiców najlepszych na świecie! Zróbcie to dla nas..!

odpowiedz
Wqlden - 11.06.2020 / 18:56, *.kompex.pl

APEL:
Cały stadion zróbcie tak!

odpowiedz
gazza - 11.06.2020 / 17:29, *.inetia.pl

A ja miałem nadzieje że Mioduski wymienił krzesełka na trybunie ! :)
Świetna oprawa - Klasa światowa !

odpowiedz
Mateusz z Gór - 11.06.2020 / 17:22, *.inetia.pl

Nic tylko czekać aż firmy zażyczą sobie takiej samej reklamy na pozostałych stadionach Ekstraklasy i zamiast "poupychanych bannerów reklamowych" powstaną efektowne reklamowe kartoniady. :D

odpowiedz
Barczi - 12.06.2020 / 01:33, *.chello.pl

@Mateusz z Gór: Marzenie ściętej głowy :-)
TYLKO LEGIA !

odpowiedz
dejne3 - 11.06.2020 / 16:54, *.plus.pl

Jak zwykle mega pomysł ,powinien klub o tym pomyśleć ,brawo za kreatywność kolejny pomysł mega. Jesteśmy najlepsi

odpowiedz
Józefowianin - 11.06.2020 / 16:45, *.centertel.pl

Znów świetnie przygotowane,N S zawsze dają radę!

odpowiedz
Plaskacz - 11.06.2020 / 16:21, *.chello.pl

Arcydzieło!

odpowiedz
bzura7 - 11.06.2020 / 15:49, *.play-internet.pl

Pozdrawiam wszystkich kibiców Wielkiej Legii , kurcze szkoda że nie jest to zrobione na stałe z krzesełek, wczoraj tak jak większość mogła zobaczyć efekt miazga też myślałem że była jakaś przebudowa krzesełek, taka niespodzianka (może nasz Prezes Dariusz coś pomyśli w tym temacie) normalnie mistrzostw świata!

odpowiedz
Olaf - 11.06.2020 / 15:32, *.vectranet.pl

Brawo!!!! Patrzyłęm wczoraj i myślę "kurcze, ale wstyd, nie wiedziałem, że tam jest napis Ultras, pewnie dlatego , że zawsze dożo kibicow jest" ; )))

odpowiedz
Wiem co mówię - 11.06.2020 / 18:46, *.chello.pl

@Olaf: albo dlatego że ani razu nie byłeś na meczu

odpowiedz
Dominik - 11.06.2020 / 20:56, *.centertel.pl

@Wiem co mówię : raczej nigdy nie był na meczu

odpowiedz
adz - 12.06.2020 / 00:06, *.play-internet.pl

@Olaf: dokładnie tak, 10/10

odpowiedz
Darek - 11.06.2020 / 14:46, *.chello.pl

Myślałem że nastąpiła przebudowa siedzeń.Kawał dobrej roboty.Bardzo ładnie to wygląda.

odpowiedz
Kwas70 - 11.06.2020 / 14:34, *.oktv.se

Kiedys w zrodelku rozmawialem z ludzimi z NS, pytalem kiedy podadza jakis konto na ktore mozna wplacac kase na ich oprawy. Ludzie z eLka na sercu mieszkaja tez za granica. NS robicie super robote tak trzymac .

odpowiedz
Zdzicho - 12.06.2020 / 13:03, *.tpnet.pl

@Kwas70: konto nie jest najlepszym pomysłem w czasach wszechobecnej inwigilacji... pamietajcie niech autorzy tych czynów pozostaną nieznani :-) Dlatego nie omijajcie puszek jak jest zbiórka

odpowiedz
Wojtek86 - 11.06.2020 / 14:33, *.net.pl

Dla mnie BOMBA!

odpowiedz
majusL@legionista.com - 11.06.2020 / 14:16, *.174.42

Jestescie wielcy. Nie do pobicia. Gratulacje i podziekiwania!! Brawo.

odpowiedz
Ja - 11.06.2020 / 14:12, *.interka.pl

Super!!!!!!

odpowiedz
Ty(L)ko - 11.06.2020 / 13:49, *.cyfrowypolsat.pl

Szkoda, że nie było kiedyś takiej kartoniady na wschodniej. Coś pięknego.

odpowiedz
Bie (L) any - 11.06.2020 / 12:40, *.centertel.pl

Jesteśmy Naj (L) epsi
Barwo NS

odpowiedz
Zu(L)us - 11.06.2020 / 12:03, *.centertel.pl

Mistrzostwo Świata. Szacunek

odpowiedz
olew - 11.06.2020 / 11:40, *.vectranet.pl

Boże Miłosierny ! Otwórz stadion ! Bez kiboli mecze to parodia piłeczki. Mamy turniej sparingów, i do tego wszyscy boją się nas, nawet się nie cieszą, jak nas skaleczą bramką, bo wiedzą , że to niechcący...

odpowiedz
lucho_83 - 11.06.2020 / 11:22, *.chello.pl

Na początku pomyślałem, że krzesełka zostały wymienione :-) Efekt zarąbisty!!!!!!!!!

odpowiedz
Bartek - 11.06.2020 / 12:00, *.58.22

@lucho_83: ja tak samo

odpowiedz
ding - 11.06.2020 / 11:20, *.chello.pl

Fajnie wyszło. Przez pewien czas zastanawiałem się, jak to jest zrobione. Teraz pora na mój pomysł z sektorówkami!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 11.06.2020 / 12:02, *.play-internet.pl

@ding: za takie odkrycie Miodek wydrukuje Ci honorowa gablote w lozy Gold.

odpowiedz
Alan - 11.06.2020 / 11:11, *.t-mobile.pl

Bardzo dobry pomysł. Efekt naprawdę super, warto iść dalej i na nstp. meczu dać inny napis nad Legią .

odpowiedz
Autorqa - 11.06.2020 / 13:52, *.chello.pl

@Alan: na następnym meczu już będą kibice :)

odpowiedz
Info - 11.06.2020 / 14:53, *.plus.pl

@Autorqa: jeszcze nie wiadomo ma być zmiana decyzji podobno

odpowiedz
Gclw - 11.06.2020 / 15:21, *.play-internet.pl

@Info: bzdura

odpowiedz
Buka - 11.06.2020 / 17:51, *.centertel.pl

@Gclw: strach z domu wychodzic

odpowiedz
Buka - 11.06.2020 / 17:51, *.centertel.pl

@Gclw: strach z domu wychodzic

odpowiedz
Kol - 11.06.2020 / 19:33, *.chello.pl

@Buka: strach w domu siedzieć

odpowiedz
j - 11.06.2020 / 23:16, *.play-internet.pl

@Kol: strach z domu siedzieć

odpowiedz