fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Marciniak sędzią meczu z Górnikiem

Wiśnia, źródło: PZPN

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 30. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Górnikem Zabrze. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził cztery mecze stołecznego zespołu (2-1-1). Górnikowi sędziował dwa razy (1-0-1). Na liniach pomagać mu będą Adam Karasewicz i Paweł Sokolnicki, a sędzią technicznym będzie Piotr Urban. Na meczu nie będzie sędziów VAR.

Obsada sędziowska 30. kolejki Ekstraklasy
Arka Gdynia - Wisła Kraków: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Cracovia - Wisła Płock: Piotr Lasyk (Bytom)
Górnik Zabrze - Legia Warszawa: Szymon Marciniak (Płock)
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Korona Kielce - Lech Poznań: Tomasz Musiał (Kraków)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin: Bartosz Frankowski (Toruń)
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź: Paweł Gil (Lublin)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
MIODUSKI OUT !!!!! - 14.06.2020 / 11:04, *.btcentralplus.com

Nawet gdyby byl VAR to co z tego ? Marciniakowi VAR nie jest potrzebny bo on jest 'the best'.

odpowiedz
Elquatro - 13.06.2020 / 11:41, *.chello.pl

"8 żółtych kartek i ty never touch"

odpowiedz
wawerr - 13.06.2020 / 07:30, *.tpnet.pl

już lepszy by był jakiś menel który nie trzeźwieje od kilkunastu lat od tej łysej ofermy co nie ma pojęcia o sędziowaniu, marciniak to najgorszy sędzia w europie.

odpowiedz
Buc sedziowski - 13.06.2020 / 07:04, *.t-mobile.pl

Ten pan gwarantuje bezstronność ,opanowanie ,jest tuzą boiskową ,nieomylny pogromca

odpowiedz
Alan - 13.06.2020 / 06:53, *.t-mobile.pl

Skandal !!! Tylko sędzia z Warszawy może sędziował mecze Legii !!! myślę że wtedy kibice będą happy choć i tak dla zachowania pozorów zaśpiewała pzpn pzpn......

odpowiedz
Kamień - 13.06.2020 / 07:24, *.chello.pl

@Alan: Już w poprzedniej kolejce sędziował typ z Warszawy. I co? Ewidentny karny niepodytkowany

odpowiedz
Hugon - 12.06.2020 / 22:22, *.vectranet.pl

Marciniak największy drukarz ligi.Nieomylny GAMON war niepotrzebny ,myśli że wszystko widzi,Dlaczego taki nieudacznik sędziuje w ekstraklasie może to wuj Przemyckiego .

odpowiedz
marcin var - 12.06.2020 / 21:04, *.centertel.pl

mozna stawiac u buków ze beda karne

odpowiedz
Yeti - 12.06.2020 / 20:38, *.play-internet.pl

Kolejka bez varu? Kolejka cudów...

odpowiedz
Wolfik - 12.06.2020 / 17:56, *.mm.pl

Widocznie chcą uatrakcyjnić ligę. Raczkowski sędziuje w Białymstoku a jest tak "wyczulony" by nie skrzywdzić Piasta że ich obrońcy mogą robić wszystko. Natomiast nasi muszą konkretnie uważać a Marciniak i tak swoje zauważy.

odpowiedz
Jasio - 12.06.2020 / 16:08, *.edu.pl

oho, 2 Karne w meczu na bank!

odpowiedz