REKLAMA

30. kolejka Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W niedzielę o godzinie rozegrane zostały spotkania 30. kolejki Ekstraklasy. Legia przegrała w Zabrzu, ale zajęła 1. miejsce w tabeli po rundzie zasadniczej.

30. kolejka
Arka Gdynia 0-0 Wisła Kraków
Cracovia 1-1 Wisła Płock
Górnik Zabrze 2-0 Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok 0-2 Piast Gliwice
Korona Kielce 0-3 Lech Poznań
Pogoń Szczecin 1-1 Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa 2-1 Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław 4-0 ŁKS Łódź

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
patrze - 14.06.2020 / 20:37, *.chello.pl

Ile punktów?

odpowiedz
Jol - 14.06.2020 / 09:36, *.kompex.pl

13 pkt przewagi. Zobaczycie.

odpowiedz
Waldi - 14.06.2020 / 12:16, *.inetia.pl

@Jol: Też tak myślę, że będzie. Piat przegra w Białymstoku a Lech zremisuje w Kielcach. !

odpowiedz
Jano - 14.06.2020 / 13:54, *.orange.pl

@Waldi: nie sądzę jaga juz pewna 8 nie walczy o nic puszcza Piastowi zobaczysz

odpowiedz
Zbycho(L) - 14.06.2020 / 14:53, *.chello.pl

@Jano: Jesteś w błędzie. Między nimi tylko 6 pkt. Gdy wygra Jaga, zostaje tylko 3. Każdy z górnej ósemki ma szanse na grę w pucharach, a to dodatkowa kasa, która w obecnych warunkach bardzo się liczy

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2020 / 15:23, *.mm.pl

@Zbycho(L): Jaga ostatnio ma zwyżkę formy, więc tam każdy wynik jest możliwy. Zresztą...tak jak na innych boiskach. Nawet w Zabrzu. Ot, taka ta nasza liga.

odpowiedz
Yeti - 14.06.2020 / 00:11, *.play-internet.pl

A gdzie relacja z konferencji przedmeczowej Vuko, o ile taka się odbyła.

odpowiedz
GL - 13.06.2020 / 20:48, *.tpnet.pl

W klasyku gora LEGIA ! Gornik 0-2 LEGIA !!!

odpowiedz
e(L)ka - 13.06.2020 / 20:40, *.virginm.net

Arka-Wisła X ⚽️⚽️ Cracovia-Wisła X ⚽️⚽️ Górnik -Legia 2 ⚽️⚽️ Jagiellonia - Piast X ⚽️⚽️ Korona- Lech 2 ⚽️⚽️ Pogoń -Lechia X ⚽️⚽️ Raków -Zagłębie X ⚽️⚽️ Śląsk -ŁKS 1⚽️⚽️

odpowiedz