fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rywale Legii w rundzie finałowej. Jedziemy do Białegostoku, Poznania i Gdańska

Woytek, źródło: Legionisci.com

Poznaliśmy ostateczną kolejność w tabeli po fazie zasadniczej sezonu. W 31. kolejce Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Śląsk Wrocław. Z Piastem Gliwice - najgroźniejszym rywalem do tytułu mistrzowskiego - podopieczni Aleksandara Vukovicia zmierzą się w 33. kolejce. "Wojskowych" czekają trzy wyjazdy do Białegostoku, Poznania i Gdańska. Sezon zakończy mecz z Pogonią Szczecin przy Łazienkowskiej 3.

News będzie aktualizowany!

Terminarz Legii do końca sezonu Ekstraklasy:

31. kolejka: 21.06.2020 (ND) godz. 17:30 - Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
32. kolejka: 24.06.2020 (ŚR) godz. 20:30 - Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
33. kolejka: 27.06.2020 (SO) godz. 17:30 - Legia Warszawa - Piast Gliwice
34. kolejka: 04.07.2020 (SO) godz. 17:30 - Lech Poznań - Legia Warszawa
Puchar Polski: 07.07.2020 (WT) - Cracovia - Legia Warszawa
35. kolejka: 11.07.2020 (SO) godz. 17:30 - Legia Warszawa - Cracovia
36. kolejka: 15.07.2020 (ŚR) godz. 20:30 - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
37. kolejka: 19.07.2020 (ND) godz. 17:30 - Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

Terminarze w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Kalendarz Legionisty na Twoim urządzeniu. Zawsze aktualny! Wybierz platformę:
Google Androidics: iOS / Windows

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
JarosLaw - 18.06.2020 / 04:21, *.chello.pl

Czy ktoś zauważył że na wyjeździe gramy dokładnie z tymi samymi klubami co rok temu w play-offach i nie skończyło się to za dobrze? Fatalny terminarz a historia lubi się powtarzać niestety...

odpowiedz
xman - 18.06.2020 / 15:13, *.play-internet.pl

@JarosLaw: A zauważyłeś że gramy bez Kulasocića

odpowiedz
Luka - 16.06.2020 / 12:24, *.centertel.pl

Bardzo trudny terminarz w szczególności że gramy na wyjeździe z Jagiellonią i amica , plus jest że gramy z Piastem u siebie i musimy wygrać to będzie mecz kluczowy do mistrza

odpowiedz
SF - 15.06.2020 / 10:57, *.tpnet.pl

Do konca nie mozna wierzyc ze nie bedzie jak rok temu wiec pozostaje nadzieja ze to sie nie zdarzy w tym sezonie !!

odpowiedz
TęgiQ - 14.06.2020 / 22:41, *.play-internet.pl

Czego płaczecie?! Jedziemy po swoje! Dziś się nie udało, ale nie da się wszystkiego wygrywać, i lepiej dziś przegrać niż z Piastem za 3 kolejki. Napewno nie popełnimy tego błędu co rok temu. W tym roku podwójna korona!

odpowiedz
Juri - 14.06.2020 / 21:51, *.inetia.pl

Mistrzostwo już mamy w kieszeni.
Grać swoje i 100 % zaangażowanie.

odpowiedz
Macko - 14.06.2020 / 21:30, *.com.pl

Możemy zaliczyć tylko 2 wpadki żeby na nikogo sie nie oglądać. Ciężko będzie zwłaszcza ze dojdzie mecz w PP na wyjeździe z Craxa tuz po meczu z Lechem a przed meczem z nimi w lidze. Praktycznie do końca sezonu gramy co 3-4 dni. Zadecyduje mądra rotacja składem i wartościowi zmiennicy. Do boju Legio marsz !

odpowiedz
do Redakcji - 14.06.2020 / 21:27, *.chello.pl

Zróbcie taką symulację, że w rundzie mistrzowskiej wpisujecie wyniki z analogicznych meczów rundy zasadniczej.

odpowiedz
Kostinho - 14.06.2020 / 20:57, *.west-datacenter.net

Kluczowy będzie mecz z Piastem, bez względu na to ile będziemy mieli wtedy nad nimi przewagi w tym meczu trzeba wygrać.

odpowiedz
SF - 14.06.2020 / 20:48, *.tpnet.pl

Czyzby powtorzy sytuacja z ubieglego sezonu !!

odpowiedz
Żaba - 14.06.2020 / 20:43, *.vectranet.pl

Pozamiatane...

odpowiedz
Darek - 14.06.2020 / 20:27, *.chello.pl

Czemu z amiką gramy na wyjeżdzie?Przecież jesteśmy od nich wyżej w tabeli.Z drużynami z miejsc 2-5 powinniśmy grać u siebie za to że po 30 kolejkach byliśmy wyżej w tabeli.

odpowiedz
Ja - 14.06.2020 / 21:27, *.virginm.net

@Darek: ty nowy w temacie ekstraklasy????od poczatku reformy byl taki rozklad meczy w play-offach

odpowiedz
Tom - 14.06.2020 / 20:18, *.play-internet.pl

Rok temu było identycznie z pkt. MY 60 piast 53. 3 najbliższe kolejki będę decydujące. Przydałoby się 9pkt w nich.

odpowiedz
Kozioł - 14.06.2020 / 20:18, *.centertel.pl

Trzeba wygrać wszystko u siebie i to powinno wystarczyć! Miłym dodatkiem będzie punktowanie na wyjazdach.

odpowiedz
(L) - 14.06.2020 / 20:15, *.chello.pl

Wyjazdów gorzej nie dało się trafić :/
ale idziemy po swoje !

odpowiedz
Sebo86 - 14.06.2020 / 20:12, *.centertel.pl

Będzie ciężko i to bardzo wyjazdy ciężkie i mecz na koniec z pogonią masakra dziś bez polotu ale okazje były tylko przyszedł właśnie ten moment gdzie nie wpada i nie wpadło niestety. Vuko to jest trener niech wszyscy piszą co chcą a on będzie trenerem na lata

odpowiedz
kkc33 - 14.06.2020 / 20:11, *.chello.pl

Boże - przedostatnia kolejka i mecz z Lechią w Gdańsku - to się nie może dobrze kojarzyć... Oby tym razem przyjechać tam już jako mistrz.

odpowiedz
Jacol - 14.06.2020 / 20:07, *.chello.pl

Kufa najgorzej

odpowiedz
777 - 14.06.2020 / 20:06, *.chello.pl

Trudne wyjazdy. Oby z piastem nie skończyło się jak rok temu bo będzie po MP.

odpowiedz
Hugon - 14.06.2020 / 23:22, *.vectranet.pl

@777: piast nie będzie dla LEGII problemem bardziej obawiał bym się łacha.piast grając 11 na 11 jest cieńki nawet baba jaga grając w 10była lepsza mimo że przegrała statystyki nie grają.

odpowiedz