fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (53)

+dodaj komentarz
Jedrek - 14.06.2020 / 20:58, *.plus.pl

Co za agenty dali Legionistom noty po 3? Oni zasłużyli na mniej niż zero a szczególności bramkasz!!!!!

odpowiedz
Historyk - 14.06.2020 / 20:01, *.mm.pl

manaco juz wypozyczylo Majeckiego. stutgatr herta

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 14.06.2020 / 19:57, *.play-internet.pl

Zobaczcie moje wpisy na L L w linku "Wystrzałowo na Łazienkowskiej".No i co-chorągiewki???

odpowiedz
JACUNHO - 14.06.2020 / 19:55, *.kampinostelco.pl

Na autostradzie postawili bramki. I to dwie. Miejmy nadzieję że na pętli się nie zagubią

odpowiedz
Pixi - 14.06.2020 / 19:51, *.chello.pl

Właśnie zobaczyliśmy, czego możemy oczekiwać w pucharach.

odpowiedz
Hahah - 14.06.2020 / 19:48, *.t-mobile.pl

Pinokio -trener na lata !!!

odpowiedz
Bum - 14.06.2020 / 19:46, *.virginm.net

Oczy bolą

odpowiedz
Arek - 14.06.2020 / 19:29, *.master.pl

pinokio odejdź !!

odpowiedz
Blady - 14.06.2020 / 19:19, *.centertel.pl

Dawać Kante na boisko

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.06.2020 / 19:08, *.inetia.pl

Spokojnie Panowie.

Ten ruch Majeckiego to zwykła zagrywka taktyczna, dzięki której Monaco pozwoli mu zostać do końca sezonu i wypożyczy do Legii na kolejny.

A w drugiej połowie Legia wyciągnie, bo brakuje tylko wykończenia, a w grze jest konsekwencja i pewność.

odpowiedz
Darek - 14.06.2020 / 18:58, *.chello.pl

Ja pier...le płaski strzał po ziemi z 20 metrów w sam środek bramki i taki babol.Ręce opadają.
Do boju Legio.Wygramy to.Jest przewaga,są okazje do zdobycia gola.Tylko na razie wszystkie wygrane pojedynki powietrzne obok bramki.

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2020 / 18:54, *.mm.pl

Błąd naprawdę szkolny. Zdarza się. Zapomnieć w przerwie i docisnąć "żaboli" a w końcu coś wpadnie. Z gry niczego nie mieli do tej pory.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2020 / 21:53, *.bredband2.com

@Wolfik: Kolego, parafrazujac klasyka: no i sie poszlo i yeeblo...

Tak czasem w sporcie bywa. Generalnie jest to przydatne. Zobaczymy jak to wplynie nan aszych orlow :-))

odpowiedz
Leśny Dziadek - 14.06.2020 / 18:54, *.centertel.pl

Bedzie 1-3. Kante pojadzie z wynglem.

odpowiedz
WarszawskaOchota - 14.06.2020 / 18:53, *.orange.pl

Legia dominuje, gra całkiem ładnie, tylko ta nieskuteczność dzisiaj bardzo razi w oczy.
A co do Radka Majeckiego, to chyba myślami jest już w Monaco :)
Mimo wszystko, spokojny jestem o drugą połowę, dadzą radę chłopaki !

odpowiedz
L57 - 14.06.2020 / 19:59, *.chello.pl

@WarszawskaOchota: Właśnie dali radę. Miałeś rację .

odpowiedz
Pjoter - 14.06.2020 / 18:48, *.amazonaws.com

Ogólnie ten mecz to takie lerum pomerum...i talent w bramce na poziomie Kuszczaka.:)

odpowiedz
x - 14.06.2020 / 18:51, *.vectranet.pl

@Pjoter: jak juz to lelum polelum ;)

odpowiedz
Pjoter - 14.06.2020 / 18:58, *.amazonaws.com

@x: Oj fakt, racja:)

odpowiedz
JACUNHO - 14.06.2020 / 18:46, *.kampinostelco.pl

Już,już jedziecie po chłopaku jak Błaszczak po Sebastianie. No tak popełnił ogromny błąd ale wyzywać już od buraków, drewniaków? Ile sytuacji zmarnowała ofensywa, już mogło być naprawdę fajnie, ale to tylko Majecki jest winien takiego wyniku,tak?

odpowiedz
Grafik - 14.06.2020 / 18:41, *.tpnet.pl

Majecki to najgorszy bramkarz od niepamiętnych lat.
Dno i 5 metrów mułu.

odpowiedz
PikoL - 14.06.2020 / 18:41, *.vectranet.pl

W Monaco mają kaca...

odpowiedz
Pusia - 14.06.2020 / 18:40, *.vectranet.pl

Nie ma meczu żeby nie wywinął numeru, co za ogórek...

odpowiedz
Krzysiek - 14.06.2020 / 18:38, *.tpnet.pl

Zawsze mówiłem że Majecki jest kiepski.
Nie broni nic trudnego a nawet łatwych strzałów nie potrafi.

odpowiedz
Krzysiek - 14.06.2020 / 18:45, *.tpnet.pl

@Edek: Ja nie jestem bramkarzem w Legii .
On bierze za to kasę to niech robi to dobrze za to mu płacą .

odpowiedz
Mistrz - 14.06.2020 / 18:36, *.centertel.pl

Bramka zostanie zapamiętana na długo :-)

odpowiedz
pawel - 14.06.2020 / 18:35, *.mm.pl

Transfer tego leszcz do Monaco za taką kase to prawdziwy majstersztyk. Dawno takiego ogóra w bramce nie było. Kiedy ostatnio coś konkretnie wybronił??? Przypomnijcie

odpowiedz
Zawieja - 14.06.2020 / 18:37, *.t-mobile.pl

@pawel: 100% racji

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.06.2020 / 19:53, *.chello.pl

@pawel: w Poznaniu ostatnio sam na sam

odpowiedz
Krzysiek - 14.06.2020 / 18:34, *.tpnet.pl

Znowu Majecki daje du...y

odpowiedz
bum - 14.06.2020 / 18:34, *.135.90

Prosze Panstwa Majecki , Majecki.... Goooooooool!!! hahahahaha Piekny buurak hahaha. Niech idzie bo juz chyba jest myslami w monaco

odpowiedz
KowaL - 14.06.2020 / 18:33, *.vectranet.pl

Majecki to ręcznik!

odpowiedz
Zbycho(L) - 14.06.2020 / 18:27, *.chello.pl

Marciniak już kombinuje. Gdyby był na tym meczu VAR to musiałb podyktować karnego dla LEGII za tę rękę w polu karnym przy strzale Cholewiaka

odpowiedz
Elquatro - 14.06.2020 / 18:15, *.chello.pl

Miło się patrzy jak Vesovicz rozwinął się przy Karbowniku.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2020 / 18:11, *.bredband2.com

Pokniemy ich 3-0... :-)
Taki wynik obstawilem, wiec jesli i dzisiaj wejdzie to bedzie i hotdog, i frytki :-)

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2020 / 18:32, *.bredband2.com

@Krzeszczu: orany, ja pier*ole....
No to bedzie 4-1 dla nas. 20x kasa. wystarczy na cole i nawet kawe tez.

odpowiedz
Wolfik - 14.06.2020 / 18:57, *.mm.pl

@Krzeszczu: Liczę na powtórkę z Warszawy. Na razie brakuje skuteczności, ale grają dobrze. W końcu chyba coś wpadnie. Bo na Białystok nie ma co liczyć (jak mówiłem).

odpowiedz
Krzeszczu - 14.06.2020 / 19:07, *.bredband2.com

@Wolfik: Fajnie graja, to trzeba przyznac. Jedyny mankament to chyba fakt ze Gprnik teraz pewnie siadzie we wlasnym polu karnym i zaparkuje kombajn. Ale mamy wystarczajaco jakosci zeby to wszystko rozklepac. Nadal obstawiam ze beda 3 punkty.
Pozdro.

Ps: a co do Bialegostoku to nic nowego. Podobno od samego zatrudnienia bulgara tam sie kotluje. I nie dziwie siem. Tez mialem kiedys bulgara trenera, a i innych bulgarow w sporcie tez znalem. Dla mnie Jaga w tym sezonie z tym trenerem zupelnie sie nie liczy.

odpowiedz
AS - 14.06.2020 / 17:43, *.chello.pl

http://www.sport247.live/pl/home

powinno być tu :
http://www.sport247.live/pl/home

słabe audio, ale nie tnie obrazu.

odpowiedz
Zbycho(L) - 14.06.2020 / 17:33, *.chello.pl

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-2.html

odpowiedz
Mario Götze w Legii hmmm no a czemu nie :) - 14.06.2020 / 17:19, *.com.pl

Mario Götze jest wolnym zawodnikiem do wzięcia od nowego sezonu za friko. Jak marzyć to marzyć . A czemu Legia nie mogłaby spróbować choć o niego zapytać . Taki zawodnik w naszej lidze . Taki zawodnik w Legii na walkę o LM . Byłby gwiazdą całej ligi . Jak to mówią zawsze warto choć spróbować , bo nie wygrywa ten kto nic nie robi , nie to trudno nikt na nic wielkiego nie liczy , ale jakby się udało hmmmm , to i LM w Warszawie stawałaby realnie patrząc znów możliwa ...

odpowiedz
Miodek - 14.06.2020 / 17:36, *.proip.pl

@Mario Götze w Legii hmmm no a czemu nie :):

No to zaszalałeś...

odpowiedz
Wiem co mówię - 14.06.2020 / 17:58, *.chello.pl

@Miodek: jeśli ma z 9 lat to ok, gorzej jak to dorosły chłop...

odpowiedz
Mistrz - 14.06.2020 / 19:13, *.centertel.pl

@Mario Götze w Legii hmmm no a czemu nie :): Uważam że grasz za dużo w Fife 20.

odpowiedz
wie(L)un - 14.06.2020 / 17:02, *.tpnet.pl

zapoda ktos jakis link

odpowiedz
Groch - 14.06.2020 / 16:53, *.orange.pl

Ten stadion to jak żywcem od nas zerżnięty

odpowiedz
grzegorz - 14.06.2020 / 16:38, *.cyfrowypolsat.pl

jaki link do meczu???

odpowiedz
... - 14.06.2020 / 16:35, *.master.pl

Dajcie link do tego gniota

odpowiedz
Thermall - 14.06.2020 / 17:20, *.plus.pl

@...: gniot to Ty jesteś

odpowiedz
... - 14.06.2020 / 18:05, *.master.pl

@Thermall: cicho pLastusiu !!

odpowiedz