Mateusz Cholewiak najlepszy w Zabrzu - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wasze noty

Oceny legionistów za mecz z Górnikiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Zabrzu przyznaliście Mateuszowi Cholewiakowi. Pomocnik otrzymał ocenę 3,5 w skali 1-6. Minimalnie niżej oceniliście Marko Vesovicia - 3,4. Najniższa nota trafiła do Radosława Majeckiego, który popełnił duży błąd przy pierwszej bramce dla gospodarzy.

W sumie oceniało 878 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,8.

Cholewiak 3,5
Vesović 3,4
Karbownik 3,1
Antolić 3,1
Kante 3,0
Luquinhas 2,9
Wszołek 2,9
Lewczuk 2,8
Wieteska 2,8
Gwilia 2,7
Sanogo 2,7
Andre Martins 2,7
Pekhart 2,2
Majecki 1,6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
GL - 18.06.2020 / 18:03, *.tpnet.pl

Jezeli chodzi o rzeczywistos to byla taka jaka i sie nie zmieni !!

odpowiedz
SF - 18.06.2020 / 18:00, *.tpnet.pl

Jaka byla reakcja bramkarza po straconym pierwszym golu to widzielismy !!

odpowiedz
WL - 16.06.2020 / 19:59, *.tpnet.pl

Blad bramkarza czy byl swiadomy tego nigdy sie nie dowiemy !!

odpowiedz
Majkello - 16.06.2020 / 21:59, *.mgk.pl

@WL: co za chrzanienie głupot... jaki świadomy ? Nie tacy bramkarze popełniali nawet większe błędy. Każdemu mogło się zdarzyć. Chłopaka zgubiła pewność siebie i tyle...

odpowiedz
tomiacab - 17.06.2020 / 00:11, *.virginm.net

@WL: WL -świadomy otaczającej go rzeczywistości czy nie? Tego nigdy się nie dowiemy :)

odpowiedz
GL - 16.06.2020 / 17:14, *.tpnet.pl

Oceny ponizej 4,0 to sa niskie ale odpowiednie do tego co widzielismy !!

odpowiedz
SF - 16.06.2020 / 17:12, *.tpnet.pl

Zasluzona ocena dla Cholewiaka a powinna byc nawet 4,0 !!

odpowiedz
MCHR - 17.06.2020 / 10:13, *.orange.pl

@SF: Mimo, że mecz przegrany, to Cholewiak zagrał na 4. W ostatnich trzech meczach na wysokim poziomie.

odpowiedz