WIeteska wśród graczy Górnika - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wieteska: Szwankowała nam skuteczność

Wiśnia, źródło: Canal+

- Dzisiaj stworzyliśmy sobie sporo sytuacji. Oddaliśmy 29 strzałów, ale skuteczność nam szwankowała. Zabrakło trochę szczęścia. Górnik zdobył dwie bramki więcej, wygrał i należą mu się za to gratulacje - powiedział po meczu Mateusz Wieteska.

- Dużo osób już nas ukoronowało, ale kolejek jest jeszcze dużo i jesteśmy świadomi, że liga się nie skończyła. W każdym meczu musimy walczyć o trzy punkty. Dzisiaj byliśmy bardzo zaangażowani i skoncentrowani, ale zabrakło szczęścia. Szkoda tego meczu, ale teraz powinniśmy patrzeć na siebie, a nie na innych. Wiemy, że Zabrze to trudny teren dla każdego klubu. Chcieliśmy jednak odnieść zwycięstwo. Kontrolowaliśmy przebieg spotkania, ale w piłce chodzi o to, aby strzelać gole.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
kami(L)praga - 19.06.2020 / 04:24, *.play-internet.pl

6+1 to nie przewaga remis porazka i porazka z piastem oznacza 2 lokate a piast pokazal ze potrafi spiać poslady fornalik to trener ktory nic nie musi tylko moze spokojna glowa i praca robi swoje a nam zakradnie sie nerwowosc kolejny blad typu majecki 2 i pozamiatane flustracja meczu nie wygraja oby grali swoje i nic nie zmieniali kante pasuje do pekharda sanogo przewraca sie o wlasne nogi ekstraklasa to za wysokie progi pekhard z dosrodkowan rozrabia przy grze pozycyjnej kante z gry potrafi sobie okazje stworzyc sklad mamy na mistrza ale niech vuko da se spokoj z sanogo bo juz wole Rosołka zobaczyc niz tego paralityka sanogo to taki kulenowic 2 gra by sie go pozbyc bo jest w skladzie 5 lat i nie za blyszczal wszystko chce robic sam by udowodnic ze nadal moze byc leczony za kase z L na boisku nie widzi kolegow moze Vuko ma pomysl i nie widze co robi na treningach ale koniec sezonu to nie czas na sprawdzanie sanogo czy sie wkomponuje bo 2 zepsute mecze i moze byc za pozno a mecz z arka sami wiemy jak wygladał wiec kazdy samodzielny strzelec by se cos nastrzelał tu liczy sie gra zespolowa bez sanogo

odpowiedz
bronek49 - 15.06.2020 / 17:59, *.chello.pl

Wieteska to nie szczęścia wam brakowało tylko umiejętności ,w kazdym meczu popełniasz błedy które skutkują stratą bramki ,łeb masz jakiś kanciasty bo miałeś dwie dobre sytuacje przy strzałach głową i nie wykorzystałes przynajmniej jednej żeby znowu nie powtórzyla się sytuacja z poprzedniego sezonu bo jest identyczna i wszystkie drużyny będą grać dla piasta wam nikt nie odpuści

odpowiedz
wyjazdowicz - 15.06.2020 / 11:13, *.net.pl

Najlepiej wieszac psy na Wietesce bo to bo tamto a chlopak ma racje braklo skutecznosci bo gdybysmy wykorzystali chocial polowe tego co powinno wpasc bylo by 3:5 dla Legii i to na miękko ale czasem tak jest ze nic nie wchodzi z Wisła przy 7:0 wchodziło wszystko a w Zabrzu nic nie weszło tak to czasem juz jest
mamy 7pkt. przewagi i trzeba sie na tym teraz skupic reszta to juz historia
nikt nie mowi ze Piast wygra wszystko do konca sezonu co oczywiscie tez jest mozliwe

Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 21 czerwca, 17:30
Piast Gliwice - Lech Poznań 20 czerwca, 17:30

Kolejka 32 - 24 czerwca
Pierwotnie 22 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 24 czerwca, 20:30
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice 24 czerwca, 18:00

Kolejka 33 - 27-28 czerwca
Pierwotnie 25-26 kwietnia

Legia Warszawa - Piast Gliwice 27 czerwca, 17:30

odpowiedz
WSL - 15.06.2020 / 08:20, *.tpnet.pl

Wczoraj o co walczylismy a skutecznosc jest znana z meczu na mecz !!!

odpowiedz
Michał - 14.06.2020 / 20:34, *.plus.pl

Spokój nas tylko uratuje i następny wygrany mecz ...a ten z Piastem u siebie to my musimy WYGRAĆ!!!!!

odpowiedz
Darek - 14.06.2020 / 20:32, *.chello.pl

W górniku wiedziałeś jak strzelać gole.W Legii wszystko walisz obok bramki.I jeszcze babola odwaliłeś w 69 minucie.Dobrze że Angulo nie strzelił.Choć to czy by strzelił czy nie nic by nie zmieniło.
Podzielam zdanie kolegi.Spadaj pan na szczaw.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 15.06.2020 / 06:52, *.chello.pl

@Darek: Piszesz o tym Wietesce, który dwa razy główkował z bardzo trudnych sytuacji, niewiele się myląc? Albo tym który zablokował strzał Angulo, który szedł w róg, gdy Majecki już siedział na tyłku? O jakim babolu piszesz? O straconej piłce przez Gwilię, po której przeciwnik zagrał znakomitego loba za plecy obrońcy? Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz?

odpowiedz
Umiarkowany wielbiciel - 15.06.2020 / 18:18, *.centertel.pl

@Po(L)ubiony: "główkował z bardzo trudnych sytuacji, niewiele się myląc" i co z tego? Legia omal nie wygrała w Zabrzu, a z Wieteską w składzie niemal wejdzie do fazy grupowej europejskich pucharów...Ile on może dostawać szans? Podaj jeden dobry mecz Wieteski z silnym przeciwnikiem! Żaden młody piłkarz nie dostał tyle szans, a Wietes wciąż popełnia juniorskie błędy. Jak chcemy się liczyć w Europie to musimy budować skład nie według sympatii tylko umiejętności, a z tym u naszego stopera nie jest najlepiej.

odpowiedz
L L L - 14.06.2020 / 20:24, *.centertel.pl

wy........ć patałachy na szczaw

odpowiedz
... - 14.06.2020 / 20:32, *.orange.pl

@L L L : Typie nie będą ciągle wygrywać xDD Zdarza się a ty sam jesteś patałach

odpowiedz