Paweł Wszołek - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wszołek: Brakowało spokoju

Woytek

- Wynik meczu jest negatywny, ale uważam, że walczyliśmy i mieliśmy swoje sytuacje. Sam miałem okazje do zdobycia bramki. Brakowało przede wszystkim spokoju. Przed rundą finałową musimy szukać jak najwięcej pozytywów, wyciągnąć wnioski i poprawić koncentrację - powiedział po meczu Paweł Wszołek.


- Trener powtarzał nam i my też sobie cały czas powtarzamy, że musimy trzymać chłodną głowę i skupić się na każdym najbliższym meczu. To jest fundament. Myślę, że w tej drużynie jest odpowiednia mentalność i podchodzimy do wszystkiego z pokorą. Na dzisiejszy mecz też wyszliśmy z pokorą. Było widać serce i zaangażowanie na boisku.

- Następne kluczowe spotkanie gramy ze Śląskiem Wrocław z naszymi kibicami na trybunach, którzy dają nam energię. Mam nadzieję, że w tym meczu strzelimy gole i wygramy, bo trzy punkty będą najważniejsze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
... - 18.06.2020 / 20:23, *.master.pl

Wracaj do polonii, tam będziesz miał spokój

odpowiedz
Wawa - 15.06.2020 / 22:01, *.124.248

Jakiego spokoju panie Wszołek
Umiejętność i pokory
Pokory i umiejętności
A jak się olewa to takie są efekty

odpowiedz
siup - 15.06.2020 / 09:27, *.47.74

Panie Wszołek, a to wy dzieci jesteście?
Nie wiecie o co gracie?
Pierwszy raz wyszliście na boisko w ekstraklasie?
Nikt się przed Wami nie położy.
To nie Piast czy Lech, że będą im się podkładać przeciw Legii.
Chcecie być mistrzami to trzeba być skoncentrowanym i zapieprzać

odpowiedz
jarekk - 15.06.2020 / 09:07, *.metrointernet.pl

Wydaje mi się że pan piłkarz mówił o profesjonalnej drużynie złożonej z zawodowców którzy wiedzą co robić. Ale nie. Mówi o jakiejś pseudodrużynie z przypadkowymi kopaczami którzy potrzebują wsparcia psychicznego bo sami mają doły.
Czarno to widzę jak będą grali przeciw kozakom z Mołdawii. Nie wytrzymają ciśnienia.

odpowiedz
LWGZ - 15.06.2020 / 08:05, *.tpnet.pl

Poza spokojem brakowalo skutecznosci a po drugie to bylismy przemeczeni bo gralismy w srode co bylo widoczne w grze !!!!

odpowiedz
Pawel - 15.06.2020 / 05:51, *.orange.pl

Uwazam ze jezeli mielismy przrgrac to lepiej teraz niz np. podczas meczy finalowych
Takiego babola jak wczorajszy to wpuszcza sie raz na rok...

odpowiedz