Cezary Miszta - fot. Woytek / Legionisci.com

Wypożyczeni: Czyste konto Miszty

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Mateusz Hołownia i Mikołaj Kwietniewski pokazali się na boiskach ekstraklasy. Pierwszy z nich zaliczył pełne spotkanie przeciw Arce Gdynia. "Kwiatek" wszedł na końcówkę meczu z Cracovią. W I lidze Cezary Miszta zachował czyste konto w rywalizacji z Chrobrym Głogów. Natomiast w Grecji Dominik Nagy przesiedział na ławce rezerwowych całe zawody z PAOK Saloniki.

Mateusz Hołownia (Wisła Kraków) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Arką Gdynia
Mikołaj Kwietniewski (Wisła Płock) - od 84. minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Cracovią

I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - od 85. minuty w wygranym 1-0 meczu z Chojniczanką Chojnice
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - od 78. minuty w przegranym 1-2 meczu z GKS Bełchatów
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Wigrami Suwałki

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - do 60. minuty w przegranym 1-2 meczu ze Skrą Częstochowa. Ukarany żółtą kartką.

Grecja
Dominik Nagy (Panathinaikos Ateny) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z PAOK Saloniki