fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karneciarze wejdą na mecz ze Śląskiem. Nie będzie sprzedaży biletów

Woytek, źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa prowadzi działania umożliwiające przeznaczenie dla publiczności 25 procent pojemności stadionu tak, by wszyscy kibice posiadający karnet na sezon 2019/2020 mogli uczestniczyć w meczach domowych klubu, począwszy już od najbliższego spotkania ze Śląskiem Wrocław, 21 czerwca o godz. 17:30.Każdej osobie, która posiada ważny, imienny karnet na sezon 2019/2020, klub umożliwi obecność na stadionie na wszystkich domowych meczach Legii Warszawa w rundzie finałowej Ekstraklasy. Zgodnie z obowiązującym prawem powszechnym i zasadami reżimu sanitarnego w okresie pandemii COVID-19, klub jest zobowiązany do utrzymania podwyższonego standardu bezpieczeństwa, co wiąże się w wielu przypadkach ze zmianą miejsc i zachowaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia.

Wszyscy posiadacze karnetów imiennych proszeni są o zalogowanie się przez stronę karnety.legia.com i sprawdzenie, które miejsce zostało im przypisane jako nowe. W przypadku wątpliwości i dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica: pok@legia.pl.

W sytuacji, kiedy kibic nie będzie mógł skorzystać z karnetu na dany mecz, będzie można udostępnić go innej osobie, która posiada ważną kartę kibica. W przypadku najbliższego spotkania ze Śląskiem Wrocław, udostępnienie karnetu należy zgłosić w terminie od wtorku, 16 czerwca, od godz. 12:00 do piątku, 19 czerwca, do godz. 17:30 (48 godzin przed rozpoczęciem meczu).

Jeśli kibic nie wyrazi zgody na wynikającą z odgórnych przepisów konieczność zmiany miejsca, będzie miał możliwość zwrotu karnetu w POK-u.

Każda osoba przez czas trwania imprezy masowej będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego dostosowania się do obowiązujących regulaminów.

Jednocześnie informujemy, że na spotkanie 31. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Śląsk Wrocław nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Wejście na stadion będzie możliwe w dniu meczu od godz. 15:30.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.