fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Karneciarze wejdą na mecz ze Śląskiem. Nie będzie sprzedaży biletów

Woytek, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa prowadzi działania umożliwiające przeznaczenie dla publiczności 25 procent pojemności stadionu tak, by wszyscy kibice posiadający karnet na sezon 2019/2020 mogli uczestniczyć w meczach domowych klubu, począwszy już od najbliższego spotkania ze Śląskiem Wrocław, 21 czerwca o godz. 17:30.


Każdej osobie, która posiada ważny, imienny karnet na sezon 2019/2020, klub umożliwi obecność na stadionie na wszystkich domowych meczach Legii Warszawa w rundzie finałowej Ekstraklasy. Zgodnie z obowiązującym prawem powszechnym i zasadami reżimu sanitarnego w okresie pandemii COVID-19, klub jest zobowiązany do utrzymania podwyższonego standardu bezpieczeństwa, co wiąże się w wielu przypadkach ze zmianą miejsc i zachowaniem odpowiedniego dystansu między uczestnikami wydarzenia.

Wszyscy posiadacze karnetów imiennych proszeni są o zalogowanie się przez stronę karnety.legia.com i sprawdzenie, które miejsce zostało im przypisane jako nowe. W przypadku wątpliwości i dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica: pok@legia.pl.

W sytuacji, kiedy kibic nie będzie mógł skorzystać z karnetu na dany mecz, będzie można udostępnić go innej osobie, która posiada ważną kartę kibica. W przypadku najbliższego spotkania ze Śląskiem Wrocław, udostępnienie karnetu należy zgłosić w terminie od wtorku, 16 czerwca, od godz. 12:00 do piątku, 19 czerwca, do godz. 17:30 (48 godzin przed rozpoczęciem meczu).

Jeśli kibic nie wyrazi zgody na wynikającą z odgórnych przepisów konieczność zmiany miejsca, będzie miał możliwość zwrotu karnetu w POK-u.

Każda osoba przez czas trwania imprezy masowej będzie zobowiązana do zasłonięcia ust i nosa, utrzymania bezpiecznego dystansu w stosunku do innych osób oraz bezwzględnego dostosowania się do obowiązujących regulaminów.

Jednocześnie informujemy, że na spotkanie 31. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa - Śląsk Wrocław nie będzie prowadzona sprzedaż biletów. Wejście na stadion będzie możliwe w dniu meczu od godz. 15:30.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (48)

+dodaj komentarz
JimmyJec - 19.06.2020 / 12:35, *.amazonaws.com

Oddam bilet na Żyletę: jimmy.jacob@o2.pl
W mailu poproszę od razu dane wymagane do udostępnienia biletu, kto pierwszy ten lepszy

odpowiedz
Qsm - 18.06.2020 / 21:29, *.160.89

Udostępnię karnet na Żyletę na najbliższy mecz ze Śląskiem Wrocław - osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na: qsmierro@gmail.com

odpowiedz
Leman - 18.06.2020 / 15:25, *.tpnet.pl

Cała Legia w niedzielę na mecz ze Śląskiem Wrocław dopingujmy Legie z całą mocą że były 3 punkty pozdrawiam Legionista Paweł z żylety

odpowiedz
Radek.W - 17.06.2020 / 16:29, *.chello.pl

Osoby chętne do udostępnienia miejsca na żylecie na najbliższy mecz Legia-śląsk zapraszam do kontaktu mailowego rwieckowski97@gmail.com

odpowiedz
Tomek - 17.06.2020 / 14:01, *.centertel.pl

Odkupię wejściówkę na Śląsk oraz inne mecze. Proszę o kontakt tomaszborowski3@tlen.pl

odpowiedz
Szosti - 17.06.2020 / 12:59, *.jmdi.pl

Chętnie odkupię karnet na mecz ze Śląskiem. Jeżeli ktoś byłby chętny odstąpić miejsce proszę o kontakt na michalszostak.legia@gmail.com

odpowiedz
LW - 17.06.2020 / 12:40, *.rzeszow.pl

Jest w ogóle planowany doping w tych warunkach?

odpowiedz
fanatyk - 17.06.2020 / 13:09, *.chello.pl

@LW: tak jest

odpowiedz
Galkens - 17.06.2020 / 08:42, *.tpnet.pl

Jakby ktoś chciał odstąpić miejsce (za 4 paka króla) to proszę o wiadomość galkovsky1@interia.pl

odpowiedz
Galkens - 17.06.2020 / 15:09, *.tpnet.pl

@Galkens: Już nieaktualne

odpowiedz
AAA - 16.06.2020 / 23:31, *.chello.pl

Do Redakcji:czy program Legiony to jeszcze działa?

odpowiedz
Michał - 16.06.2020 / 18:55, *.play-internet.pl

Proszę o informację ile jest sprzedanych karnetów na zylete ? Czy ktoś z zylety dostał miejsce na innej trybunie ? Z góry Dziękuję

odpowiedz
News⚽️Legia - 16.06.2020 / 16:58, *.248.79

Jest jeden warunek,każdy z 7772 musi 90min zedrzeć gardło!

odpowiedz
Hansik - 16.06.2020 / 16:46, *.googleusercontent.com

Mam 2 miejsce w 111 (1 dorosly,1 dziecko) mogę udostępniać na mecz z Śląskiem. hc.kluin@gmail.com

odpowiedz
ginpasterz - 16.06.2020 / 13:53, *.plus.pl

Mam miejsce w 119 udostępnię ginpasterz@interia.pl

odpowiedz
Wasyl - 16.06.2020 / 21:24, *.play-internet.pl

@ginpasterz: jeżeli bilet jeszcze aktualny to z chęcią skorzystam, wielkie dzięki i pozdrawiam
dezynsekcja24h@gmail.com

odpowiedz
lucho_83 - 16.06.2020 / 10:38, *.81.66

Udostępnię karnet na 108 (lucho_83@interia.pl)

odpowiedz
Ł.B. - 16.06.2020 / 11:37, *.wgnet.pl

@lucho_83: Witam, chętnie skorzystam. Proszę o odpowiedź (blaszka@poczta.onet.pl).

odpowiedz
M. - 16.06.2020 / 09:57, *.com.pl

z dziwnego klucza jest ten nowy rozdział. Mnie ze 113 przerzucili na samą górę na 215

odpowiedz
KuraK - 16.06.2020 / 09:43, *.chello.pl

Jak cos to juz jest ok

odpowiedz
Kle - 16.06.2020 / 09:24, *.vectranet.pl

Chęci dobre, ale wykonania można było się spodziewać... a z pokazywaniem meczów w panelu kibica czy jakkolwiek to się nazywa to nie jest to nowość, mi nigdy nie pokazało dobrze historii kupionych biletów

odpowiedz
stx - 16.06.2020 / 08:35, *.com.pl

Nic się nie wyświetla, tylko stary mecz z Rangers

odpowiedz
karneciarz Roman - 16.06.2020 / 08:32, *.chello.pl

Ja siedze od 20 lat na tym samym miejscu i na zmianę miejsca się nie zgadzam, panie Mioduski!!!

odpowiedz
yd - 16.06.2020 / 08:41, *.edu.pl

@karneciarz Roman:
to oddaj karnet i po sprawie a nie płaczesz....

odpowiedz
A - 16.06.2020 / 08:59, *.centertel.pl

@karneciarz Roman: a ja noszę zarost sprzed wojny,i ogolić się nie dam....

odpowiedz
Barczi - 16.06.2020 / 09:17, *.t-mobile.pl

@karneciarz Roman:
Od 20 lat to My tego stadionu nie mamy jeszcze :-)

odpowiedz
ja - 16.06.2020 / 09:24, *.tpnet.pl

@karneciarz Roman: to oddaj karnet problemiarzu oj plakac sie chce

odpowiedz
zdzichu - 16.06.2020 / 11:05, *.play-internet.pl

@Barczi : moze to samo miejsce mial na starym stadionie i w tym samym miejscu mnoej wiecej siedzi na nowym? Myśl troche.

odpowiedz
Wazne pytanie do klubu - 16.06.2020 / 06:42, *.orange.pl

A co jezeli czesc karneciarzy poprostu nie przyjdzie na mecz?? - co ogolnie jest regula . Pozostana wolne miejsca?

odpowiedz
Franio - 16.06.2020 / 07:26, *.tpnet.pl

@Wazne pytanie do klubu: ile masz lat? Skonczyłes jakas szkołę? Przeciez jest napisane, ze moga udostepnic komus karnet

odpowiedz
Wazne pyranie do klubu - 16.06.2020 / 07:43, *.orange.pl

@Franio: wyksztalcenie wyzsze, lat 38. Pytanie bylo zasadne - popatrz na frekwencje na meczach a na frekwencje oficjalna podawana przez klub. I teraz pytanie do Ciebie - kto ja zawyza?? Ci co kupili karnet a nie przyszli, nie przekazujac go nikomu na dany mecz.
Nie musisz od razu obrazac...

odpowiedz
Bart - 16.06.2020 / 09:01, *.chello.pl

@Wazne pyranie do klubu: a zastanowiłeś się nad tym skąd klub ma wiedzieć czy dany karneciarz przyjdzie na mecz? Jeżeli nie przyjdzie i nie udostępni to klub ma związane ręce, bo przecież nikogo się nie prosi o potwierdzenie z góry obecności, a o jego absencji tak naprawdę każdy się dowie dopiero podczas meczu.

odpowiedz
Wazne pytanie do klubu - 16.06.2020 / 09:51, *.orange.pl

@Bart: mialem namysli ze jezeli ktos wie ze nie bedzie na meczu to powinien zglosic klubowi i wtedy te kilka-kilkaset miejsc mozna by bylo udostepnic np. dzieciakom z placowek lub przekazac do otwartej sprzedazy (co jest watpliwe)

odpowiedz
PM - 17.06.2020 / 14:12, *.tpnet.pl

@Wazne pytanie do klubu i innych: Nie można było udostępnić karnetu w tym sezonie. Do teraz.

odpowiedz
KuraK - 15.06.2020 / 23:07, *.chello.pl

niestety stare miejsce sie tylko wyswietla

odpowiedz
Kuba - 16.06.2020 / 15:03, *.t-mobile.pl

@KuraK: Bo może nie wszystkich przesadzają, tylko osoby naokoło ciebie, a ty masz stare miejsce.

odpowiedz
Ja - 15.06.2020 / 22:16, *.play-internet.pl

Jak się wchodzi w bilety/karnety, to wyskakuje to samo miejsce, które miałem. Jak się komuś uda dokopać do tej zakładki, gdzie można sprawdzić nowe miejsce to dajcie znaka

odpowiedz
Lewy1916 - 15.06.2020 / 22:30, *.play-internet.pl

@Ja: dziwi mnie to ze mam ostatni mecz pokazuje Z Rangersami jak co roku karnet mam :o kolejna kwestia jak wchodze to nie pokazuje mi meczu ze Śląskiem tymbardziej jakie mam miejsce czy Żyleta czy zmienia na Wschodnia zero indormacji

odpowiedz
MCHR - 17.06.2020 / 10:33, *.orange.pl

@Ja: wszedłem w link karnety.legia.com, zalogowałem się, później kliknąłem Bilety i Karnety i ponad meczem z Rangers wyskoczył Śląsk a przy tym miejsce, sektor itp. W sumie, to nie wiem na jakie miejsce mam karnet nawet, bo i tak na Żylecie staje się gdzie chce.

odpowiedz
(L) - 15.06.2020 / 22:10, *.ilabs.pl

Z ciekawości : ile klub ma sprzedanych karnetów i ile ludzi może wejść na stadion przy tych ograniczeniach?

odpowiedz
Nyb - 15.06.2020 / 23:05, *.cyfrowypolsat.pl

@(L): Sprzedanych karnetów 6500, na mecz może wejść 7776

odpowiedz
Lewy1916 - 15.06.2020 / 21:32, *.chello.pl

Jak zwykle serwery padły nic nie mozna sprawdzić !

odpowiedz
ktoś - 15.06.2020 / 21:19, *.chello.pl

oczywiście strona do sprawdzenia , co??? nie działa. AMATORKA cdn...

odpowiedz
michux - 15.06.2020 / 21:11, *.telkab.pl

Jakby ktoś chciał zrezygnować, to zapraszam do kontaktu: papierzyk@gmail.com

odpowiedz
... - 15.06.2020 / 21:09, *.orange.pl

Najpierw niech coś z serwerami zrobią xDD

odpowiedz
Pawel - 15.06.2020 / 21:06, *.chello.pl

Chętnie odkupie wejściówkę jakby ktoś nie mógł iść. Piszcie bropawel@gmail.com

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 15.06.2020 / 21:00, *.vectranet.pl

:(



KIEDY TO SIĘ SKOŃCZY?

odpowiedz
Legion - 15.06.2020 / 21:04, *.tpnet.pl

@Johny Mc Kayne: Jak będzie pandemia pandemii,to chyba nigdy :(

odpowiedz