Piotr Lasyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lasyk sędzią meczu ze Śląskiem

Woytek

Piotr Lasyk został wyznaczony do sędziowania meczu 31. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Śląskiem Wrocław. W obecnym sezonie arbiter z Bytomia prowadził 4 mecze stołecznego zespołu (1-0 z Zagłębiem, 0-1 z Płockiem, 3-0 ze Śląskiem, 2-2 z Rakowem). Śląskowi sędziował także 4 razy (1-1 z Pogonią, 2-1 z Arką, 0-3 z Legią, 0-1 z Jagiellonią). Na liniach pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Bartłomiej Lekki, sędzią technicznym będzie Wojciech Myć. W wozie VAR zasiądą Krzysztof Jakubik i Marcin Boniek.

Obsada sędziowska 31. kolejki Ekstraklasy
Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź, sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Górnik Zabrze - Korona Kielce, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Wisła Płock - Arka Gdynia, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Piast Gliwice - Lech Poznań, sędzia: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Raków Częstochowa - Wisła Kraków, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Cracovia - Jagiellonia Białystok, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław, sędzia: Piotr Lasyk (Bytom)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Zajmon Szczecin - 19.06.2020 / 02:35, *.t-mobile.pl

Całkiem dobry sedzia bo bezstronny. Wygramy pewnie.

odpowiedz
GL - 18.06.2020 / 21:41, *.tpnet.pl

LEGIA 2-0 Slask ! LEGIA !!!

odpowiedz
SF - 18.06.2020 / 21:39, *.tpnet.pl

Dobrze ze gramy na swoim stadionie wiec poradzimy niezaleznie od sedziowania jakie ono by nie bylo ! Tylko zwyciestwo LEGIO !!!

odpowiedz
NAS - 18.06.2020 / 15:02, *.centertel.pl

Będzie dobrze

odpowiedz
Pawełek - 18.06.2020 / 14:00, *.netfala.pl

Nie no ja piernicze, znowu antylegijny sędzia będzie sędziował. Czerwona dla Legii niemal pewna w pierwszej połowie. Karnego dla Śląska jestem pewny. Ku.wa jak mecz Śląska może sędziować sędzia ze Śląska??? Powalone.

odpowiedz
Tomek - 18.06.2020 / 14:33, *.113.189

@Pawełek: Przestań jęczeć jak dziecko. Ten sam sędzia sędziował nam mecz we Wrocławiu wygrany przez Legię 3:0.Jak patrzę na jęczenie ludzi w komentarzach pod obsadą sędziowską to w Polsce nie ma sędziego który mógłby gwizdać mecze Legii. Ba nawet w Europie takiego nie znajdziesz...

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.06.2020 / 14:43, *.vectranet.pl

@Tomek: dlatego kiedyś sędziowali nam Japończycy ;-)

odpowiedz
... - 18.06.2020 / 18:05, *.master.pl

@Sputnik 44: i poziom sędziowania był tak niski jak ich wzrost

odpowiedz
Sputnik 44 - 18.06.2020 / 19:41, *.vectranet.pl

@...: hehehe ja bym nawet powiedział, że byli słabsi na boisku niż niscy... Na dobrze grający zespół nawet cwaniak z gwizdkiem nie pomoże!

odpowiedz
fff - 18.06.2020 / 22:17, *.rr.com

@Sputnik 44: e tam slabi, dali nam karnego przeciez :)

odpowiedz