fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Nabory do sekcji rugby

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy piątek, 19 czerwca o godzinie 21:00 na bocznym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Łazienkowskiej, odbędzie się nabór do drużyn męskiej (seniorzy) i żeńskiej (seniorki, U-16 i U-19) legijnej sekcji rugby. "Nie musisz obawiać się braku umiejętności, wszystkiego Cię nauczymy. Przynieś ze sobą strój sportowy, dobry humor i zapał do pracy!" - informują legioniści. Zapraszamy!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 18.06.2020 / 00:35, *.amazonaws.com

Rugby powinno być na Ł3 ,mecze na Ł3! Tłumy na Rugby!o marzenia sie ponoć spełniajá...Rugby to twarda gra,nie dla miéczakòw , I treningi razem z piłkarzami wniosły by wiele ciekawego ,może jedni I drudzy pomogli by sobie w walkach o najpiékniesze cele sportowe ,ciekawe?można?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.