Wypożyczeni: Ciepiela i Sitek trafili do bramki

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Od wtorku do czwartku grano na boiskach I i II ligi. Z dobrej strony pokazał się Maksymilian Sitek, który zaliczył asystę i zdobył bramkę w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Z kolei na II-ligowym froncie, Bartłomiej Ciepiela ustalił wynik spotkania w rywalizacji ze Stalą Rzeszów. Jedynie dwóch wypożyczonych legionistów zaliczyło pełne zawody - Mateusz Żyro przeciwko Stomilowi Olsztyn oraz Cezary Miszta w potyczce z Zagłębiem Sosnowiec.

I liga
Mateusz Bondarenko (Stomil Olsztyn) - nie grał w przegranym 0-1 meczu ze Stalą Mielec
Kacper Kostorz (Miedź Legnica) - do 63. minuty w wygranym 2-1 meczu z Olimpią Grudziądz
Tomasz Nawotka (Zagłębie Sosnowiec) - do 77. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Radomiakiem Radom
Maksymilian Sitek (Puszcza Niepołomice) - do 75. minuty w zremisowanym 2-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Zaliczył asystę przy bramce na 1-1, a w 42. minucie podwyższył na 2-1.

II liga
Bartłomiej Ciepiela (Stal Stalowa Wola) - od 58. minuty w wygranym 3-0 meczu ze Stalą Rzeszów. Strzelec bramki na 3-0 w 80. minucie spotkania. Dodatkowo został ukarany żółtą kartką.