fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Zasady uczestniczena w meczu ze Śląskiem

źródło: Legia.com

W niedzielę, 21 czerwca o 17:30, Legia Warszawa zagra ze Śląskiem Wrocław w pierwszym meczu rundy mistrzowskiej. Klub umożliwi wszystkim osobom posiadającym imienny karnet na sezon 2019/20 uczestniczenie w tym spotkaniu. Wszyscy kibice proszeni są o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa. Wejście na stadion będzie możliwe w dniu meczu od godz. 15:30.

- Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.
- Wszyscy kibice wchodzący na stadion muszą posiadać ważny karnet - dotyczy to również dzieci do lat 7.
- Obowiązkowe dla wszystkich kibiców jest używanie maseczek zakrywających usta i nos. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu bez maseczki będzie niemożliwe. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich kibiców, klub odmówi zgody na wejscie na mecz osobie, która nie zakryje ust lub nosa.
- Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.
- Obowiązkowe jest zachowanie maksymalnie możliwych odległości przez cały czas pobytu na - Obowiązkowe jest zachowanie bezpiecznej odległości na wejściach i w kolejkach do punktów gastronomicznych.
- Zostaną przygotowane odrębne wejścia i wyjścia do toalet. W toaletach będzie mogła przebywać określona liczba osób.
- Specjalne zasady opuszczenia stadionu przez kibiców po zakończonym meczu - wyjście ze stadionu odbywać się będzie według harmonogramu przedstawionego przez spikera zawodów. Prosimy o stosowanie się do komunikatów.


Wszyscy posiadacze karnetów imiennych proszeni są o zalogowanie się przez stronę karnety.legia.com i sprawdzenie, które miejsce zostało im przypisane. W przypadku wątpliwości i dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Punktem Obsługi Kibica: pok@legia.pl.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 21.06.2020 / 10:00, *.play-internet.pl

Z racji wykonywanego zawodu sam osobiście znam ze 30 osób,które przeszły przez COVID 19-wszystkie ozdrowiały.Wiem,że to nie jest forum coronavirusa,ale na serio-gówno wiecie w tym temacie,a się wypowiadacie.Lepiej zajmijcie się kibicowaniem,bo ważny mecz przed nami.

odpowiedz
1988 - 21.06.2020 / 01:26, *.centertel.pl

Jak mnie ktoś niby sprawdzi że siedzę w danym sektorze na swoim miejscu

odpowiedz
Luk - 19.06.2020 / 23:38, *.orange.pl

Pandemia to jest w TV i tam gdzie na świecie toczy się wojna gospodarcza. Myślałem, że kibice Legii są madrzejsi ale po komentarzach widać, że nie bardzo. Tylko idiota wierzy, że będzie tak jak w tej instrukcji. Ale przejdę się w Niedzielę z ciekawości na mecz i zobaczę.

odpowiedz
tomiacab - 20.06.2020 / 02:45, *.virginm.net

@Luk: podzielam w 100% twoje ubolewanie.

odpowiedz
Mamut - 19.06.2020 / 17:17, *.t-mobile.pl

Nie ma żadnej pandemii!!

odpowiedz
MAX - 19.06.2020 / 20:46, *.centertel.pl

@Mamut: to jedź do Lombardii

odpowiedz
Johny - 19.06.2020 / 20:54, *.mgk.pl

@MAX: a Ty byłeś? Widziałem zdjęcia z Włoch zrobione przez bliskie mi osoby - nie jest tak jak w mediach, że na ulicach jest wojsko itp...

odpowiedz
Mamut - 20.06.2020 / 00:53, *.t-mobile.pl

@MAX: to się zdziwisz bo właśnie byłem w kwietniu

odpowiedz
Trog(L)odyta - 20.06.2020 / 01:38, *.chello.pl

@MAX: Lombardia już niemodna, teraz Brazylia jest trendi. ;)

odpowiedz
Zły krasnolud - 20.06.2020 / 14:05, *.128.127

@MAX: Ciekawa ta pandemia , ze wtrakcie jej trwania umieralnośc na świcie w tym roku jest najniższa od roku 2010.

odpowiedz
Mamut - 20.06.2020 / 19:35, *.t-mobile.pl

@Zły krasnolud: dokładnie,a idąc drogą rządzących to ile jest ofiar i rannych dziennie jest w wypadkach drogowych ,to też powinni zakazać poruszania się samochodem . I jest jeszcze większe ryzyko bycia ofiarą , nawet jak jest się super kierowcą to można mieć pecha i trafić na idiotę za kółkiem który skrzywdzi niewinnych ludzi

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.06.2020 / 09:06, *.play-internet.pl

@Mamut: Bzdury piszesz.Argument,że więcej ludzi ginie w wypadkach,to żaden argument.Napisz,ilu ludzi w ostatnim czasie zaraziło się wypadkiem samochodowym?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.06.2020 / 09:12, *.play-internet.pl

@Zły krasnolud: Bardzo proste jest wytłumaczenie tego faktu.IZOLACJA SPOŁECZNA-oto sekret mniejszej niż zazwyczaj umieralności na inne choroby,którymi możesz się zarazić "drogą kropelkową".

odpowiedz
Mamut - 21.06.2020 / 10:23, *.t-mobile.pl

@FOREVER LEGIA: nikt się nie zaraził wypadkiem ,bo to nie jest wirus tylko zdarzenie można powiedzieć losowe ,a ten modny teraz wirus wywołał nieporównywalnie mniejsze zło niż decyzję rządzących o izolacji .Bo ile osób umarło na inne choroby przez to że miało odpowiedniej opieki ,ilu zmaga się z depresją przez nagłą utratę dochodu i ile przez to było samobójstw ,tylko dlatego żeby uchronić nas przed zarażeniem covid19 .Założę się że od marca więcej ludzi zmarła przez zamknięcie kraju niż na korona
.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.06.2020 / 11:31, *.play-internet.pl

@Mamut: Może tak,może nie,ciężko się odnieść do tego rodzaju przypuszczeń,czy więcej zmarło,czy mniej.Pewne jest natomiast,że jak by każdy zarażony C 19 miał by np krosty na twarzy,to jestem pewien,że na kolanach byśmy błagali rząd o to,żeby wszystko i wszystkich pozamykać w domach,bez względu na-tu się zgodzę,negatywne skutki takiej izolacji.Po prostu-nie widać wirusa,"to go nie ma".

odpowiedz
kolo - 21.06.2020 / 12:08, *.cyfrowypolsat.pl

@Mamut: Z innych powodów ile zmarło? No ilu wiesz? Zgadauj sobie, a ilu zmarło od prochów, wódy itp? Nie znasz faktów, a udajesz wieszcza.

odpowiedz
Bajer - 19.06.2020 / 13:20, *.amazonaws.com

Uwaga, mogą być prowokacje ze strony dziewczyn z K6, zachować czujnosć!

odpowiedz
K - 19.06.2020 / 21:49, *.t-mobile.pl

@Bajer:
Po pierwsze mityczne dziewczęta nie istnieją więc nie ma się czego obawiać a po drugie nigdy nie jesteś sam. Zawsze są tacy co czuwają nad Twoim bezpieczeństwem na mieście i w okolicy stadionu

odpowiedz
Hahaha - 19.06.2020 / 12:42, *.plus.pl

A na stacjach benzynowych wszyscy bez maseczek prócz pracowników . Tam nik kontroli nie robi .... Jak zwykle do kibiców przypierdolka

odpowiedz
Lagerta - 20.06.2020 / 14:25, *.128.127

@Hahaha: Chcą nas wytresować

odpowiedz
JimmyJec - 19.06.2020 / 12:27, *.amazonaws.com

Oddam bilet na Żyletę: jimmy.jacob@o2.pl
W mailu poproszę od razu dane wymagane do udostępnienia biletu, kto pierwszy ten lepszy

odpowiedz
MarekzMarek - 19.06.2020 / 12:10, *.tpnet.pl

Czy w kominiarce mnie puszczą jeśli nie mam innej rzeczy do zakrywania nosa i ust?

odpowiedz
AZOR STARY - 19.06.2020 / 11:55, *.chello.pl

PAMIĘTAJCIE, ŻE KSP ( nie polonia) tylko czeka, żebyście złamali przepisy wirusowe i następne mecze na pusto. Najważniejsze mecze. Razem z pzpn zrobią wszystko, by utrudnić nam Mistrza.

odpowiedz
MarekG - 19.06.2020 / 11:36, *.tpnet.pl

Mogę odstąpić wejściówkę ma mecz.
509515063

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 19.06.2020 / 11:11, *.vectranet.pl

u nas maski byly modne zanim covid-sciema powstala.

odpowiedz
Mario Giętki - 19.06.2020 / 10:52, *.155.251

A jak bedę chciał szluga zapalić to mnie Miodulski złapie i yyprowadzi ze stadionu? Tak wał, hehehe.

odpowiedz
Elquatro - 19.06.2020 / 10:59, *.t-mobile.pl

@Mario Giętki: no, szlug, ręce w kieszeni, i pajacuj jak zawsze..

odpowiedz
Alex Bielany - 19.06.2020 / 10:13, *.chello.pl

Ooooo to juz labada małego walczyka nie zatańczymy

odpowiedz
Zawisza - 19.06.2020 / 15:40, *.orange.pl

@Alex Bielany: Jeszcze zatańczymy ;)

odpowiedz
mądry - 19.06.2020 / 09:59, *.163.210

Ale czasy. Klub wpuści tylko tych, którzy zamaskują twarze..... Jeszcze niedawno nie do pomyślenia :)

odpowiedz
Juri - 19.06.2020 / 07:56, *.centertel.pl

Prośba. Nie grupować się.
Da się doping prowadzić w takich warunkach.

odpowiedz
(L)egia - 19.06.2020 / 07:31, *.02.net

A co jeśli środek dezynfekujący powoduje u mnie alergię skórną?

odpowiedz
Javan - 19.06.2020 / 08:19, *.chello.pl

@(L)egia: nie przychodż na mecz. Zostan w domu i nie filozfuj

odpowiedz
bubba - 19.06.2020 / 09:42, *.hawetelekom.pl

@(L)egia: za chwile napiszesz że nie możesz maski nosić bo masz astmę, a fajki jarasz jak stary parowóz. Kurde czy ludzie muszą zawsze robić jakiś problem. nie wiem czy te maski i zasady są konieczne i słuszne, ale jest jak jest i po co robić z dooopy widły. nie podoba się oddaj karnet komuś innemu. tak samo z dopingiem czy trzeba się o siebie ocierać żeby głośno śpiewać??? przy ograniczonej frekwencji staniesz pół metra, mniej więcej co dwa krzesła od ziomka i wszystko do ogarnięcia. Pewnie że będzie dziwnie ale to niczyja wina a już na pewno klubu.

odpowiedz
wow - 20.06.2020 / 02:42, *.virginm.net

@bubba: nie masz pojęcia jakie konsekwencje moze miec noszenie maski. J kiedys musiałem pracowac w takiej masce. Wystąpiła candidoza. Miałem poważne oroblemy z krtanią oskrzelami, migrenami a nawet z diamentami. Potrwało to 1,5 roku zanim lekarze doszli co to. Jak powiedziałem ze pracowałem w masce to powiedzieli ze to od tego. zaczęło sie od jelit a maska spowodowala nailenie zagrażające życiu. Chcesz miec zapalenie krtani, migrenowe bóle głowy i prądy ptzechodzące przez wacka to nos sobie maskę.

odpowiedz
Ps. - 20.06.2020 / 02:49, *.virginm.net

@wow: dodam ze leczenie trwało koljny rok. noś sobie ta maskę i filtruj kazdy swój wdech zachuchanym kawałkiem szmaty zbierającym bakterie. Jak swiat byl jeszcze normalny to w tv przestrzegali przed zasłanianiem ust szalikami. zobaczycie jak na jesieni zaczną padać na grypę ci w maseczkach. Wiosenna grypa to pikuś przy jesiennej wiec druga fala bedzie mocniejsza. Sprytnie to sobie wymyslili.

odpowiedz
wow - 20.06.2020 / 02:59, *.virginm.net

@Ps.: jeszcze jedno. do tego dochodzi depresja bo candida działa tak ze kazdy z objawów wystepuje w innym czasie. dlatego lekarze potrzebowali 1,5 roku by dojsc do tego co to jest. Dopadają Cię migreny, później bólu w wacku, jedno przechodzi za dwa tygodnie masz np. zaplenie krtani. leczysz to i za kolejnych 3 tygodnie masz nawrót i przerzut na oskrzela. Co chwila leczysz u rożnych lekarzy różne dolegliwości ale nikt nie potrafi tego złożyć w jedną calość. Jedno leczysz cieszysz się zdrowie i po 2 tygodniach masz następną chorobe. Można się załamac psychicznie. Teraz u mnie wszystko git od kilku lat. piszę o tym nie żeby się chwalić czy zalić ale może komuś pomóc pomyśleć by nie władował się w to co jak kiedyś.

odpowiedz
Mamamija - 20.06.2020 / 14:02, *.128.127

@Javan: Nabijadz się z ludzi ktorzy mają problemy zdrowotne, a nie śmieszy cię to, że nosisz na twarzy jakąś szmatę bo ktoś ci tak kazał?

odpowiedz
Trog(L)odyta - 18.06.2020 / 23:43, *.chello.pl

A poza tym wszyscy zdrowi ? Swoją drogą, to UOBIM i regulaminnstadionu już nie obowiązują ? :D

odpowiedz
Trog(L)odyta - 18.06.2020 / 23:48, *.chello.pl

* regulamin stadionu

odpowiedz
Pawel - 18.06.2020 / 23:31, *.199.118

Sprzedam bilet (ulgowy) na Żyletę na najbliższy mecz- kontakt mailowo pawelrogu1@wp.pl

odpowiedz
WETERAN - 18.06.2020 / 22:40, *.chello.pl

Dobre i to. Wiele zależy od zdrowego rozsądku...

odpowiedz
Węgier - 18.06.2020 / 23:36, *.chello.pl

@Prawda: Boli Cię, ze nie masz nic do powiedzienia, no cóż ...

odpowiedz