fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby

AZS AWF Warszawa 29-10 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 9. kolejki I ligi rugby rozegranym na Marymoncie Legia Warszawa przegrała z AZS AWF Warszawa 10-29. Była to dziewiąta porażka "Wojskowych" w tym sezonie, legioniści zajmują ostatnie miejsce w tabeli.

Rugby: AZS AWF Warszawa 29-10 (14-0) Legia Warszawa

Punkty AZS AWF: Sławomir Kuligowski 5 (P), Vladislav Plashkievich 5 (P), Piotr Chlebus 5 (P), Grzegorz Rudowski 5 (P), Grzegorz Skowroński 5 (P), Łukasz Ślusarczyk 4 (2pd).

Punkty Legia: Daniel Szczepaniak 5 (P), Jakub Mitek 5 (pd, K)

Czerwone kartki: Piotr Bielec (Legia), Piotr Chlebus (AZS AWF)

Centrum informacji o rugby Legii -> legionisci.com/rugby


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.