fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Na żywo

LIVE!: Legia - Śląsk

Redakcja

Bezpośrednią transmisję z meczu Legia Warszawa -Śląsk Wrocław przeprowadzi stacja Canal+ Premium. Początek spotkania o godzinie 17:30.

Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (74)

+dodaj komentarz
kami(L)praga - 21.06.2020 / 19:54, *.play-internet.pl

Brawoo !!!!!! Vuko uratowałeś ten mecz wczoraj pisalem ze tylko Jedza i Stolarski moga pomodz w osiagnieciu celu Legia musi miec 2-3 sztywno stojacych na nogach zawodnikow ktorzy nie odstawia nogi i powalcza a wrazie krzywdy na takim karbowniku czy martinsie przeciwnik wie ze jedza czy stolar moze sie odegrac i kontuzja przeciwnika moze byc bolesna co do Kante musi przeprosic mozna sie wku...ć ale niech se kopie reklamy krzeselka sedziów czy nawet pilkarzy druzyny przeciwnej nawet jak zszedl z boiska mogl podejsc do rezerwowego ślaska i mu wyje..... kopa z przekazem dla kolegi z drużyny bo barwy w ktorych wystepuje powinny byc dla niego świętościa !!!!!!!

odpowiedz
Książę Nocy - 21.06.2020 / 19:31, *.plus.pl

Słaby mecz w Naszym wykonaniu lecz liczą się punkty. Kolejno 10 i 11 nad poscigiem. Jest ok. Oby tak do końca ale styl i gra do poprawy.

odpowiedz
grzesiek - 21.06.2020 / 19:12, *.centertel.pl

Ja to nie mam pytań jaką pake stworzyl Vuko. Myslalem ze ten pekhart bedzie nieprzydsrny a on idealnie pasuje jako oststnie ogniwo dream teamu Vuko

odpowiedz
Piotr 66 - 21.06.2020 / 19:12, *.inetia.pl

Bzdury ktoś tu pisze . Romek Kosecki nigdy nie rzucił koszulką reprezentacji. Ucałował godło i położył na murawie. A co do Kante , rozumiem frustrację ale powinien przeprosić.

odpowiedz
Marta - 21.06.2020 / 18:45, *.vectranet.pl

Gwilia King to taki Kucharczyk 2.0

odpowiedz
Jerry - 21.06.2020 / 19:20, *.207.193

@Marta: 100 % racji. Umiejętności zero za to szczęścia fura.

odpowiedz
kermit - 21.06.2020 / 18:45, *.chello.pl

No to po skopaniu koszulki Kante chyba raczej zacznie się pakować. Przynajmniej dla mnie.

odpowiedz
Pusia - 21.06.2020 / 18:47, *.vectranet.pl

@kermit: na szczęście masz uj do gadania tyle co sobie poklepiesz w klawiaturę

odpowiedz
kermit - 21.06.2020 / 18:54, *.chello.pl

@Pusia: podobnie jak ty.

odpowiedz
Juzwa - 21.06.2020 / 19:16, *.vectranet.pl

@...: a w Głogowie też wolne?

odpowiedz
kibic - 21.06.2020 / 18:39, *.orange.pl

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-1.html

odpowiedz
WL - 21.06.2020 / 18:34, *.tpnet.pl

Slaba gra LEGII a ze skutecnoscia nie jest najlepiej po 1 polowie ! LEGIO walczymy !!!

odpowiedz
WSL - 21.06.2020 / 18:32, *.tpnet.pl

Skandaliczne zachowanie Kante !!!

odpowiedz
Spir - 21.06.2020 / 18:31, *.212.18

No to Kante prze przessraane. Co za głupek.

odpowiedz
Płaczki - 21.06.2020 / 18:30, *.t-mobile.pl

Płaczki nie stańcie żarem nic się nie stało chłop był wpieniony że złapał kontuzje.ambicja a wy już takie paździerze wypisujecie że beka z was w chu...

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 18:33, *.bredband2.com

@Płaczki : Totalnie sie z toba zgadzam.

odpowiedz
marco polo - 21.06.2020 / 18:27, *.vectranet.pl

A jaką motywację miałby mieć Kante żeby obrażać Legię? Ja nie słyszałem żeby miał ku temu powody.Mało tego słyszałem,że gość jest bardzo zadowolony,że tu gra i vice versa.Więc po co miałby obrażać klub? Może przy okazji przeprosi ale jedno jest pewne,że nie miał złych zamiarów.Ludzie ruszczcie głowami i przestańcie jątrzyć i tworzyć niepotrzebne konflikty,które mogą zepsuć dobrą atmosferę.

odpowiedz
Wrath - 21.06.2020 / 18:34, *.chello.pl

@marco polo: za kopanie koszulki powinien przeprosić niezależnie od wszystkiego. ale popieram, że od zbyt pochopnej oceny jego osoby w kontekście tego incydentu powinniśmy się wstrzymać.
dla mnie bardziej niż to kopnięcie znamienne było to jak się oparł o drzwi i przystanął. to było zdruzgotanie i bezsilność. a to nie jest postawa człowieka, który miałby klub i kolegów gdzieś.

odpowiedz
marco polo - 21.06.2020 / 18:38, *.vectranet.pl

@Wrath: I o to mi właśnie chodzi,że powinien przeprosić i powiedzieć,że to była czysta sportowa złość i bezmyślne zachowanie bo tak po prostu było i tyle.

odpowiedz
;) - 21.06.2020 / 18:26, *.chello.pl

Vukovic ma zęby jak Vanessa Paradis

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 18:29, *.bredband2.com

@;) : Zule w taxi? Sezamki? :-))

odpowiedz
gh - 21.06.2020 / 18:34, *.135.90

@;) : HAHA! 10/10 Mordo haha!! Yeblem

odpowiedz
:D - 21.06.2020 / 18:35, *.chello.pl

@Krzeszczu: bababatu

odpowiedz
antek - 21.06.2020 / 18:20, *.play-internet.pl

cieszy 1:0 ale gra drewniana,
Kante wk............................................. chciał pograć tyle czasu nie grał

odpowiedz
Autorytet - 21.06.2020 / 18:17, *.chello.pl

Najnudniejszy mecz od dawna

odpowiedz
Wiem co mówię - 21.06.2020 / 18:15, *.chello.pl

To tylko rzecz, zrobił to ze sportowej frustracji na siebie

odpowiedz
Oo właśnie ,zgadzam się z Tobą - 21.06.2020 / 18:18, *.vectranet.pl

@Wiem co mówię :

odpowiedz
mareczek - 21.06.2020 / 18:10, *.vectranet.pl

Ludzie na pewno zamiarem Kante nie była obraza naszego kochanego klubu.Barwy należy szanować bo to jest ważny symbol ale piłkarze różnie reagują bo to są ogromne emocje,frustracja i zawiedzione nadzieje na dobry mecz pod względem osobistym.Nie siejcie fermentu i nie dorabiajcie teorii.

odpowiedz
Pusia - 21.06.2020 / 18:09, *.vectranet.pl

Czarny w nerwach był, opanujcie się

odpowiedz
milek - 21.06.2020 / 18:09, *.chello.pl

dajcie znać komuś z żylety niech mu pojadą frajerowi

odpowiedz
Marek - 21.06.2020 / 18:08, *.play-internet.pl

Za to co Kante zrobił to jakby każdy kibic Legii dostał po twarzy.

odpowiedz
milek - 21.06.2020 / 18:06, *.chello.pl

kane wojnaaa

odpowiedz
Arecki - 21.06.2020 / 18:06, *.mm.pl

Kante to powinien dostać kopa, ale w tyłek za to co zrobił z koszulką L

odpowiedz
seb - 21.06.2020 / 18:05, *.chello.pl

rzucił koszulkę i ją przekopał-Kante, po red card.czy ja dobrze widziałem? ale K...a

odpowiedz
Someone - 21.06.2020 / 18:04, *.t-mobile.pl

Kante za kopanie koszulki po podłodze powinien zostać wyrzucony z klubu. Widać jaki ma szacunek do barw klubowych. Koszulka to świętość!!!

odpowiedz
Xcv - 21.06.2020 / 18:17, *.vectranet.pl

@Someone : ochłoń, Romek Kosecki też rzucił kiedyś koszulka repry, ot złość i frustracja

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 18:04, *.bredband2.com

No i prosze, Kante sie rozsypal. Wiec wchodzi drewno za kaleke. Bedzie sie dzialo... Aczkolwiek moze znowu garbem, lydka czy sledziona Pekhart trafi w bramke i strzeli gola?

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 18:28, *.mm.pl

@Krzeszczu: Co prawda nie strzelił, ale jakoś tam się przyczynił :). Na razie idzie jak po grudzie, ale najważniejsze, że jest do przodu.

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 18:37, *.bredband2.com

@Wolfik: Moja dzisiaj kolej byc lekko zdenerwowanym, bo Slask gra coraz lepiej. Jesli tylko poprawi skutecznosc, to..... no to mam obawy.....

odpowiedz
pik - 21.06.2020 / 18:03, *.chello.pl

SKANDAL!!!!!!!!! Jak śmiał Kante kopać koszulkę Legii!! Dla tego piłkarzyka nie ma miejsca w naszym klubie!

odpowiedz
B77 - 21.06.2020 / 18:03, *.a1.net

Kante won z Legii za to co zrobiłeś z koszulką pajacu !!!

odpowiedz
Jerry - 21.06.2020 / 19:27, *.207.193

@B77: Ciekawe czy też tak pyszczyłes jak lutował dla nas bramki. Zamilknij chłopie. Czlowiek był załamany. I zareagowal glupio i przez wkur...a trochę bezmyslnie. Ty jestes idealy?

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 18:03, *.bredband2.com

Mecz jak na razie wyrownany. My mamy wiecej strzalow, ale takich niegroznych. Slask utrzymuje sie swietnie przy pilce, a strzal Maczynskiego bylby bardzo grozny, gdyby byl nizej. A swoja droga, czy polscy bramkaze (i.e Majecki) potrafia lapac pilke? Bo co jeden to Rocky Balboa i tylko z piesciami.

odpowiedz
O_o - 21.06.2020 / 18:02, *.chello.pl

Czy Kante po zejścu do strefy mieszanej je...ął koszulką z herbem o ziemie i jeszcze ją kopnął?

odpowiedz
Wiem co mówię - 21.06.2020 / 18:02, *.chello.pl

No to grubo. Skopał koszulke...

odpowiedz
Biały - 21.06.2020 / 18:01, *.online.no

Hesgoal.com

odpowiedz
Wie(L)un - 21.06.2020 / 17:57, *.tpnet.pl

podajcie jakiegos linka bo całe drh to jakas lipa

odpowiedz
killer - 21.06.2020 / 17:57, *.mm.pl

ma ktoś link ?

odpowiedz
Wiktor - 21.06.2020 / 17:49, *.play-internet.pl

Poda ktos link do meczu

odpowiedz
antek - 21.06.2020 / 18:34, *.play-internet.pl

@Wiktor: wchodzisz estadions wyskakują mecze danego dnia , wchodzisz w mecz i maż linki najlepiej odbier MANIAK TV

odpowiedz
Patrix - 21.06.2020 / 17:45, *.chello.pl

Gówniany C+, do tego Legia jeszcze przesłała darmowy kod i nie działa. Oczywiście nie ma infolinii - i w taki sposób traci się potencjalnych klientów.

odpowiedz
gstrz - 21.06.2020 / 17:27, *.amazonaws.com

czy ten canal plus online wam działa ? u mnie aktualizacja oprogramowania

odpowiedz
(L) - 21.06.2020 / 17:38, *.chello.pl

@gstrz: no właśnie u mnie też nie działa :/

odpowiedz
Wie(L)un - 21.06.2020 / 17:52, *.tpnet.pl

u mnie tez lipa

odpowiedz
Wie(L)un - 21.06.2020 / 17:23, *.tpnet.pl

tez własnie szukam przez chwile to drh smiagało ale juz lipa bynajmniej u mnie

odpowiedz
Michał - 21.06.2020 / 17:04, *.plus.pl

Jazda jazda jazda panowie po zwycięstwo i 3 punkty.Nie zepsujmy tego o co walczymy.Kiełbasy w górę i jazda po mistrza CAŁA LEGIA ZAWSZE RAZEM!!!WIĘC DO BOJU

odpowiedz
Grzegorz - 21.06.2020 / 17:01, *.cyfrowypolsat.pl

Macie jakiś link do meczu????

odpowiedz
Wie(L)un - 21.06.2020 / 16:59, *.tpnet.pl

dzieki Marian ale akurat na drh cos mi blokuje ale dz za checi :)

odpowiedz
JACUNHO - 21.06.2020 / 16:59, *.kampinostelco.pl

Panowie obojętnie w jakim stylu obojętnie jak, ale proszę Was nie zaprzepaście tego. Kolejka dla nas, proszę wykorzystajcieto i obróbcie przewagę (L )

odpowiedz
marian - 21.06.2020 / 16:56, *.virginm.net

http://www.drhtv.com.pl/drhtv-1.html

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.06.2020 / 17:21, *.vectranet.pl

@marian: nie dziala...

odpowiedz
Wie(L)un - 21.06.2020 / 16:52, *.tpnet.pl

poda ktos jakis link bo te meczyki i soccerlive to juz sie tragedja zrobiła

odpowiedz
Adam - 21.06.2020 / 16:51, *.play-internet.pl

pozdro z opoLa tylko Legia

odpowiedz
szpilordzik1916 - 21.06.2020 / 17:39, *.internetia.pl

@Adam: Pozdro ziooom z Brzegu (L)

odpowiedz
Wie(L)un - 21.06.2020 / 16:50, *.tpnet.pl

sklady będa na jakies 30 min przed meczem czyli za chwilke

odpowiedz
Brak dobrego napastnika w Legii - 21.06.2020 / 16:47, *.com.pl

W Legii brakuje napastnika , który w tak słabej lidze jak nasza ekstraklasa powinien być na 1 miejscu z dużą przewagą nad resztą stawki w tabeli klasyfikacji najlepszych strzelców ligi .

odpowiedz
Kasztan - 21.06.2020 / 16:45, *.47.115

Dawać składy

odpowiedz
Wie(L)un - 21.06.2020 / 16:40, *.tpnet.pl

zapoda ktos linka do meczu

odpowiedz