Radość Gwilii po drugim golu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia Warszawa 2-0 Śląsk Wrocław

Śląsk rozbili po golach Gwilii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Po dwóch bramkach Waleriana Gwilii Legia pokonała na własnym stadionie Śląsk Wrocław. Wobec sobotniej porażki Piasta Gliwice, stołeczny zespół do dziesięciu punktów powiększył przewagę nad aktualnym wiceliderem tabeli. Ponadto "Wojskowi" udanie zrehabilitowali się za ostatnią przegraną w Zabrzu.

Legia po raz pierwszy zagroziła przeciwnikowi w 7. minucie gry. Jose Kante doszedł do prostopadłego podania ze środka pola, ale z jego strzałem z ostrego kąta poradził sobie bramkarz Śląska. Niedługo potem gospodarze po raz kolejny mogli wyjść na prowadzenie. Kante tym razem dokładnie zgrał piłkę do Luquinhasa, którego próba przeleciała ponad poprzeczką. Gracze Aleksandara Vukovicia z biegiem czasu zdobywali coraz większą przewagę. Kwadrans po pierwszym gwizdku zmarnowali dotychczas najlepszą okazję do wyjścia na prowadzenie. Walerian Gwilia dostał dobre podanie z prawej strony, lecz wydawał się być nieco zaskoczony tym zagraniem i ostatecznie oddał lekkie uderzenie w kierunku Matusa Putnockiego. W 23. minucie Legia ruszyła z szybką kontrą, która powinna zakończyć się golem. Domagoj Antolić zwiódł prostym zwodem jednego z rywali, przełożył sobie piłkę na prawą nogę, ale fatalnie chybił będąc w niemal stuprocentowej sytuacji.

Potem gospodarze zostali zmuszeni do przeprowadzenia pierwszej zmiany. Z boiska zszedł kontuzjowany Kante, którego zmienił Tomas Pekhart. Wydawało się, że strata najlepszego strzelca będzie dla Legii bolesna, jednak niedługo później otworzyła wynik. Wszystko zaczęło się od dośrodkowania Pawła Wszołka, które zostało niefortunnie wybite przez Israela Puerto. Obrońca Śląska zagrał bowiem wprost do Gwilii, a ten z najbliższej odległości zmusił Putnockiego do kapitulacji. Potem tempo gry spadło. Brakowało ofensywnych akcji po jednej i drugiej stronie boiska. Kilka minut przed przerwą drugi z piłkarzy Legii doznał kontuzji i musiał opuścić boisko. Tym razem urazu nabawił się Marko Vesović.

W 54. minucie Legia podwyższyła prowadzenie. Pomimo tego, że przewaga gospodarzy nie była aż tak przygniatająca, to byli oni tego wieczoru wreszcie skuteczni. Sama akcja bramkowa była podobna do tej z pierwszej połowy. Piłkę dośrodkował Wszołek, przytomnie do Gwilii zgrał ją Pekhart, a Gruzin mocnym wolejem po raz drugi pokonał Putnockiego. Drugie trafienie pozwoliło Legii nieco cofnąć się na swoją połowę, co wobec słabej grze gości w ataku sprawiło, że mecz stał się mało atrakcyjny. Kwadrans przed końcem sędzia ukarał drugą żółtą kartką Diego Żivulicia, więc w konsekwencji Śląsk musiał kończyć spotkanie w dziesiątkę.

Minuty mijały, a Śląsk miał kłopoty z oddaniem choćby jednego celnego uderzenia. Legia spokojnie kontrolowała mecz i ani przez moment jej zwycięstwo nie wydawało się być zagrożone.

Ekstraklasa
31. kolejka
#LEGŚLĄ
5220
Warszawa
21.06.2020
17:30
Legia Warszawa
Śląsk Wrocław
Legia Warszawa
2-0
Śląsk Wrocław
35' Gwilia
53' Gwilia
(1-0)
1 Radosław Majecki
29 Marko Vesović 46'
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
14 Michał Karbownik
22 Paweł Wszołek
24 Andre Martins
7 Domagoj Antolić 74'
8 Walerian Gwilia
82 Luquinhas
20 Jose Kante 32'
19 Wojciech Muzyk
4 Mateusz Wieteska
16 Luis Rocha
41 Paweł Stolarski 46'
18 Arvydas Novikovas
17 Mateusz Cholewiak
99 Bartosz Slisz 74'
9 Tomas Pekhart 32'
27 Vamara Sanogo
Matus Putnocky 1
Lubambo Musonda 18
Israel Puerto 5
Mark Tamas 15
Dino Stiglec 4
59' Filip Marković 19
Diego Żivulić 23
Krzysztof Mączyński 29
73' Michał Chrapek 6
80' Przemysław Płacheta 8
Erik Exposito 9
Mariusz Pawelec 17
Piotr Celeban 3
59' Robert Pich 7
Filip Raicević 11
Jakub Łabojko 21
Daniel Kajzer 22
73' Damian Gąska 25
80' Sebastian Bergier 23
Bartosz Boruń 35
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber,Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Trener: Vitezslav Lavicka
Asystent trenera: Zdenek Svoboda
Kierownik drużyny: Zbigniew Słobodzian
Lekarz: Wojciech Sznajder
Masażyści: Jarosław Szandrocho, Krzysztof Bukowski, Radosław Żabski
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Krzysztof Myrmus
Asystent: Bartłomiej Lekki
Techniczny: Wojciech Myć
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (82)

+dodaj komentarz
Darek - 22.06.2020 / 19:07, *.inetia.pl

tytuł rymowanko jak na 90 minut.pl

odpowiedz
Rytm - 23.06.2020 / 15:41, *.atman.pl

@Darek:
Na 90 minut również w tym tonie tytuł: "Peleton kwili po golach Gwilii"

Najlepsze jest to, że oba artykuły dodane 21 czerwca o godz. 19:21, czyli nikt od nikogo nie zgapił:D

odpowiedz
Marcin - 22.06.2020 / 12:17, *.151.5

Dlaczego wrócilismy do rozgrywania piłki od tyłu w stylu Sa Pinto???Czyli bramkarz który nie potrafi grać nogami laguje każda piatkę,i dopiero zaczynamy grać po zebraniu tzw. drugiej piłki.Na Slask to wystarczyło, ale z takim "Dundelage" w Europie może znowu sie nie udać.

odpowiedz
adicc1916 - 22.06.2020 / 10:43, *.chello.pl

Legia to jest świętość i to co zrobił ten paparuch to jest nie wybaczalne

odpowiedz
Markus Merk - 22.06.2020 / 14:42, *.play-internet.pl

@adicc1916: Legia to nie jest żadna świętość, to tylko klub piłkarski. Istnieją w życiu o wiele ważniejsze rzeczy niż Legia.

odpowiedz
griff - 22.06.2020 / 09:51, *.chello.pl

Mecz meczem ale miło się patrzyło na grę "gówniarzerii"-czyli Karbownika i Płachety. Obaj grający na pełnej "3,14ździe", szybcy, technicznie nieźli ( bardziej ze wskazaniem na Michała ale to fakt) i do tego na włączonym myśleniu połączonym z niezłym przeglądem pola. Szkoda tylko straty Vesovicia, bo gościu w każdym meczu daje z siebie wszystko i do tego umie to robić. Marko-szybko wracaj do zdrowia!

odpowiedz
Sebo(L) - 22.06.2020 / 09:04, *.master.pl

A gdzie są ci wszyscy krzykacze,co "darli" się na forach VUKO WON! Jesteś NIKIM! Pinokio i jeszcze inne epitety? No gdzie wy jesteście teraz? Przeprosiliście? Ja w złości też napisałem parę niemiłych słów na temat Vuko,ale potrafiłem tutaj przeprosić i wiem,że warto było zaufać naszemu trenerowi,że warto było przeczekać ten trudny moment kiedy na początku sezonu Legia grała "padlinę",wiem że było warto.Dlatego warto aby odpuścić teraz człowiekowi i nie linczować go hejtem,bo jeszcze dzięki jego bramkom będziemy mieli wiele powodów do radości.Jose przeprosił i temat powinno się zamknąć.

odpowiedz
JACUNHO - 22.06.2020 / 09:22, *.kampinostelco.pl

@Sebo(L):
Taj jest. Taka jest prawda. Wszyscy są niedobrzy - Vuko, Wako, Loczek Majecki,Kucharski etc.etc. Nigdy wszystkim nie dogodzisz ale to wszystko w sumie tylko jedno: LEGIA. I jeśli ktoś dobrze życzy temu klubowi to niech postara się o konstruktywną krytykę,aby coś to pomogło a nie chlapać na lewo i prawo żeby tylko się pokazać. Pozdrawiam (L )

odpowiedz
Leman - 22.06.2020 / 08:25, *.tpnet.pl

Legia zagrała bardzo dobrze w meczu ze Śląskiem brawo Gvilla gratuluję 2 goli ważne 3 punkty jedziemy do Białegostoku po 3 punkty z Jagiellonią do boju Legio marsz mistrzostwo czeka nas Legia gol brawo trener Vuko pozdrawiam Legionista Leman z żylety

odpowiedz
Piotr35 - 22.06.2020 / 07:53, *.plus.pl

szakaL 100%prawdy i racji

odpowiedz
Krzysiek - 22.06.2020 / 07:29, *.centertel.pl

Legia OK
Kante OUT

odpowiedz
szakaL - 22.06.2020 / 02:38, *.chello.pl

Prawda jest taka że rozumiem że Kante mógł być mega wk.... tym że odnowiła mu się kontuzja jednak w żadnym razie nie usprawiedliwia go fakt kopania koszulki na której jest herb i kopania jej jeszcze po podłodze jak ścierki. Zero szacunku. Mega słabo to wyglądało. Nie wiem jak podejdą do tego władze Legii ale pamiętam jak kiedyś Ronaldinho po ściągnięciu z boiska w przypływie frustracji cisnął czy kopnął koszulkę FC Barcelony. Zdaję się że był to jego ostatni sezon w tym klubie... A taka "gwiazda" była

odpowiedz
JACUNHO - 21.06.2020 / 23:00, *.kampinostelco.pl

Brawo Panowie!!! Dziękuję Panowie!!! Mamy to!!
Szkoda tylko że tę wielką radość zagłuszył brzydki incydent. Ale Jose przyznał się do błędu (bo kto z nas ich nie popełnia) i przeprosił. Mam nadzieję że były to szczere wyznania i już więcej tak się nie zachowa.
Póki co cieszę się ogromnie i wszystkim mówię dobranoc. Bo ta noc jest naprawdę dobra

odpowiedz
JimmyL - 21.06.2020 / 22:53, *.t-ipconnect.de

Jak. Czytam te komentarze to mam takie wrazenie ze Kante musi przeprosic kazdego z osobna. On byl poprostu wkur,,,,,ony nie na koszulke tylko na samego Siebie na 100% wypowie sie na ten temat i tyle

odpowiedz
griff - 22.06.2020 / 09:57, *.chello.pl

@JimmyL: No jasne. Nie mógł sam siebie ze złością rzucić na podłogę i skopać. Tak się nie da. Chociaż... jakby to zrobił bardzo szybko....

odpowiedz
Arek - 21.06.2020 / 22:04, *.tpnet.pl

Rymowanka, niczym u Mogiela.

odpowiedz
Bie(L)any - 21.06.2020 / 21:51, *.vectranet.pl

Kante popełnił błąd i to nie podlega dyskusji trzeba się wstrzymać do czasu jego przeprosin i oby to nastąpiło jak najszybciej.
Co do szacunku do barw Klubowych to mnie często wkur.... jak gość uważając się za kibica Legii ma szalik Legii tak brudny że zamiast bieli jest szary ...
Trzeba dbać i prać barwy

odpowiedz
Marcinos - 22.06.2020 / 13:16, *.orange.pl

@Bie(L)any: przeprosiny chyba w miare szybkie byly. Ale sytuacja pozostanie mu w "papierach" niestety. Szkoda bo naprawde fajny pilkarz, do tego naprawde daje z siebie wszytko na boisku, po prostu zaciemnienie mozgu chwilowe mial chyba.

odpowiedz
damian - 21.06.2020 / 21:30, *.net.pl

nie widzialem ogolnie meczu bo widziwc dzis akurat niemogle, ale widze napinke na sytuacje z Kante, zszedl z boiska gdzies kopnal koszulke.. hmm tak po paru drinkach sobie mysle ze napicacze chyba nigdy nie grali na wyzszym poziomie, albo poprostu nie grali nigdzie w pilke i nie wiedza co to jest zloci pilkarska. nerwy, impuls wpisz w google.. jak dla mnie Kante nie musisz przepraszac bo wiem ze kazdego meczu dajesz z siebie 100 % a kopniecie koszulki bylo zwyklym wkur..em na kontuzje. koniec tematu. gimba spac!

odpowiedz
Darek - 21.06.2020 / 21:18, *.chello.pl

Dzisiaj Legia zagrała słabiej niż z górnikiem a wygrała.Taka piłka.
Co do zachowania Kante to trener ładnie to wszystko wyjaśnił w canal+ więc bez napinki.Wszystko jest pod kontrolą.Nie kopał koszulki dlatego,że ma w dupie nasz klub i nasze barwy tylko dlatego,że był zły na to że dopiero co wrócił po kontuzji a już przytrafiła mu się następna.
Teraz mamy 6 meczów do rozegrania i 10 punktów przewagi.Jesteśmy bardzo blisko a zarazem jeszcze nic nie zdobyliśmy.
Do boju Legio marsz...
Gratulacje dla drużyny za ten mecz.

odpowiedz
PLK - 21.06.2020 / 21:01, *.cyfrowypolsat.pl

Powinien przeprosić i tyle... Każdy popełnia błędy a w szczególności gdy puszczają merwy...

odpowiedz
Sebo(L) - 21.06.2020 / 20:42, *.master.pl

młodzi kibice mogą nie pamiętać ale był kiedyś taki mecz reprazentacji Polski ze Słowacją w Bratysławie,gdzie nasze orły rozegrały tragiczny mecz.Wszystkim puściły wtedy nerwy.Jak sobie dobrze przypominam to był to również mecz z "aferą koszulkową" Romana Koseckiego i Piotra Świerczewskiego.Nie chcę kłamać jak to wszystko wygladalo bo było to naprawdę już szmat lat temu ale afera była tym bardziej poważniejsza,że chodziło o reprezentantów i barwy narodowe.Wtedy jeszcze internetu nikt jeszcze nie znał więc żaden hejt się nie wylał ale afera i smród był.Były jakieś kary,były przeprosiny i wyjaśnienia.Jak sądzę z Kante będzie podobnie,ale z nazbyt ostrym hejtem należało by dać sobie jednak na małe wstrzymanie.

odpowiedz
Marcin - 22.06.2020 / 12:34, *.151.5

@Sebo(L): Z tego co pamietam Kosecki jak dostał czerwona kartkę,to schodząc z boiska zdjął koszulke,ucałował orzełka i położył(nie rzucił)ją na trawie.Chyba dlatego ze to był jego ostatni mecz w kadrze.Swierczewski chyba nic z koszulka nie odwalił,dostał wtedy czerwo i kończylismy w 9.Ja osobiście Kante wybaczam,sam kiedys grałem w piłke i wiem jakie to są emocje.Głupio sie zachował ,ale jemu przynajmniej zależy.Rozejżyjecie sie sami po trybunach,jak często kibice gubią szaliki i są one nieświadomie deptane przez innych kibiców podczas przejścia miedzy krzesełkami.

odpowiedz
Okęciak - 21.06.2020 / 20:27, *.play-internet.pl

Kante oczywiście popełnił głupotę za którą wszystkich powinien przeprosić i myślę że tak się stanie, jednak to co zrobił to było typowe zachowanie w dużych nerwach/ stresie na pewno nie było to celowe i na pewno nic nie ma do naszego klubu, wyleczyć kontuzję, wrócił do gry a tu znowu, mógł się mega wkurvić a wtedy czasami człowiek nad sobą nie panuje, niech normalnie przeprosi i koniec tematu, dobry zawodnik któremu zawdzięczamy sporo bramek i punktów i nie raz jeszcze będziemy się cieszyć po jego golach, wszyscy którzy piszą won itp. Niech walną się w łeb...

odpowiedz
Polo - 21.06.2020 / 20:24, *.virginm.net

Tak jak pisali już niektórzy to co zrobił Kante mega głupie.Teraz to już od niego zależ jak wybrnie z tej nie miłej sytuacji.Ale nie o tym chciałem napisać,czepiacie się Kante a sami jesteśmy nie bez winy,przeglądając galerie po meczową zobaczyłem zdjęcie sektorówki Nasza Legia i to co zobaczyłem zwaliło mnie z nóg, z góry przepraszam jeżeli kogoś urażę ale ta sektorówka wygląda (ciężko mi to pisać) jak szmata brudna to mało powiedziane i porwana.Nie raz wrzucałem do puszki skoro potrafimy uzbierać nie złą sumkę.Może można by było zorganizować jakieś czyszczenie i pranie.Czekam na hejt lub rozsądne opinie.Pozdrawiam Braci po szalu.Barwy rzecz święta.

odpowiedz
lolo - 21.06.2020 / 20:38, *.play-internet.pl

@Polo: Święte słowa, wygląd naszej sektorówki to gruba kompromitacja, wygląda jak szmata od podłogi, czepiamy się Kante a sami nie szanujemy barw, jestem zażenowany...

odpowiedz
W(L) - 21.06.2020 / 20:16, *.chello.pl

Kanye był wkurzony na maksa i nie zdawał sobie sprawy co robi myślę że przeprosi i po sprawie....a co do meczu to wynik cieszy a gra to nie do końca szczególnie irytuje mnie ostatnio Andre ????????

odpowiedz
filand - 21.06.2020 / 20:09, *.t-mobile.pl

Dziękuję Legia za 3 punkty.
Dziękuję Gwilia za ⚽️⚽️
Co do zachowania Kante? Bardzo nieładne zachowanie. Władze klubu mają ciężki orzech do zgryzienia.
Pozdrawiam i dziękuję za 10 punktów przewagi.

odpowiedz
Hugon - 21.06.2020 / 22:11, *.vectranet.pl

@filand: Przeprosić powinien ten co pozwolił po niby wyleczonej kontuzji wejść Kante na boisko .Vuco już przeprosił,teraz sztab lekarski.

odpowiedz
filand - 21.06.2020 / 23:00, *.t-mobile.pl

@Hugon:
Przepraszam ale poczekam na oficjalne stanowisko władz klubu. Pozdrawiam. ????????????????????????????????????????

odpowiedz
1969 - 21.06.2020 / 20:07, *.chello.pl

Najpierw niech Maliniak przeprosi łacha...

odpowiedz
Plaskacz - 21.06.2020 / 20:07, *.chello.pl

Canalplus ze swoimi zwiechami, errorami i problemami z serwerem generalnie śsie. I tle w temacie komfortowego oglądania Eklapy przez internet.

odpowiedz
Trochę powagi !!! - 21.06.2020 / 20:06, *.com.pl

Dokładnie , pewnie każdemu z nas zdarzyło się ściskać Legii szal ze złości , a tu już taka nagonka na ambitnego Kante na dziś najlepszego napastnika Legii , choć w kadrze powinien być ktoś dużo lepszy , ale to już inny temat . A redakcja już wrzuca osobny post na temat Kante i dąży to nie potrzebnego chaosu na ten temat , Jakby nie wiem co się stało .

odpowiedz
Stare Bródno - 21.06.2020 / 20:03, *.chello.pl

To niech starga majtki i sobie kopie. Dobry zawodnik...Ale brak szacunku do barw. Wypie..... nie ma dla Ciebie miejsca. A tak w Ciebie wierzyłem.

odpowiedz
[L] - 21.06.2020 / 21:31, *.elartnet.pl

@Stare Bródno : Niejeden kibic Legii pokazał brak szacunku do barw, do symboli, ikon, legjjnej starszyzny i barw Legii i nie poniósł konsekwencji. Zatem ochłoń, kolego po szalu.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.06.2020 / 22:50, *.play-internet.pl

@[L]: kibic nie jest na swieczniku tak jak pilkarz mieniacy sie Legionista.

odpowiedz
Juno - 21.06.2020 / 20:02, *.chello.pl

Гвиля - молодец - так держать!!!
Gwila - zuch - tak trzymać!!!!

odpowiedz
Sebo(L) - 21.06.2020 / 20:09, *.master.pl

@Juno: ale Ci się chłopaku języki pomyliły.Gvilia nie jest ani Rosjaninem,ani Ukraińcem ani nawet Białorusinem.Gruzini mają zupełnie inny język i pismo bo nie używają wcale cyrylicy.

odpowiedz
Juno - 21.06.2020 / 20:28, *.chello.pl

@Sebo(L): Wiem, ze jest Gruzinem, ale z wiarygodnych zrodel wiem, ze jest rosyjsko-jezyczny. Bez napinki Sebo(L).

odpowiedz
Sebo(L) - 21.06.2020 / 20:43, *.master.pl

@Juno: spoko.Jeśli tak jest,to oki. :)

odpowiedz
Sebo(L) - 21.06.2020 / 19:51, *.master.pl

Haha jak widać wszyscy zdążyli zauważyć gest Kante i było wiadomym,iż posypie się ulubiony przez wszystkich "hejcik" na osobę napastnika Legii.Nikt nie pomyślał jednak,co może czuć sfrustrowany człowiek,który po kilku tygodniach wraca do gry i musi zejść po kilkunastu minutach z powodu odnowienia kontuzji.Złość,wkurzenie,bezradność.Wtedy człowiek przestaje myśleć i niekoniecznie mądrze się zachowywać.Nie jeden z nas potrafił cisnąć szalikiem Legii w szale złości,kiedy widział paskudnie grających piłkarzy.Zachowanie Kante może się nie podobać ale należy je w jakiś sposób "rozgrzeszyć".

odpowiedz
Mirek - 21.06.2020 / 19:59, *.surfer.at

@Sebo(L):
Popieram. Ale przeprosić powinien.

odpowiedz
mc - 21.06.2020 / 20:02, *.play-internet.pl

@Sebo(L): Ale nie kopał go po ziemi...

odpowiedz
Sebo(L) - 21.06.2020 / 20:05, *.master.pl

@Mirek: myślę,że jest na tyle mądrym czlowiekiem,że na swoich profilach społecznościowych napisze "przepraszam" wszystkim urażonym.Nie powiem,że mnie ten widok się podobał ale w jakiś sposób rozumiałem złość i frustrację. Gdyby tego nie pokazały kamery C+ tematu w zasadzie by nie było...a tak zrobił się smród.

odpowiedz
ben - 21.06.2020 / 20:07, *.inetia.pl

@Sebo(L): zgadzam się kolegą, chociaż trzeba przyznać że to co zrobił Kante było głupie

odpowiedz
L Kibic L - 21.06.2020 / 21:11, *.chello.pl

@Sebo(L): To chyba on nie pomyślał co będą czuli kibice. Tyle w temacie.

odpowiedz
Jano - 22.06.2020 / 11:55, *.orange.pl

@mc: i po co ta cała napinka,nikt z was nigdy w złości lub po pijaku a nawet świadomie nie zrobił nic głupiego??????NIech pierwszy rzuci kamień ten co nie ma nic na sumieniu!!!

odpowiedz
Tak nie powinien traktować barw Legii - 21.06.2020 / 19:49, *.com.pl

Trochę słaby widok , jak Kante zszedł do szatni i kopał koszulkę Legii

odpowiedz
Waldi - 21.06.2020 / 19:48, *.play-internet.pl

Przeciętny dzisiaj mecze Legii, żeby nie powiedzieć słaby. Dużo strat, nerwowości, gra szarpana i rwana, mało składnych aukcji. Śląsk beznadziejny, bez celnego strzału. Trochę dymu w polu karnym Legii było ale bez żadnego konkretu. Legia zasłużone zwycięstwo ale bardzo przeciętnie. Na slaby Śląsk wystarczyło ale na inne zespoły to może być za mało z taką grą jak dzisiaj. Choć miało się wrażenie, że Legia nie zagrała na 100 procent swoich możliwości. Chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił. W środę trudny mecz w Białymstoku. Na ten moment Legia 10 punktów przewagi nad Piastem, 11 punktów nad Lechem.

odpowiedz
Grubas Bielany - 21.06.2020 / 19:48, *.160.21

Pinto jednak wiedział co robi. Dziękuję - kante mam nadzieję, że widzimy się ostatni raz.

odpowiedz
atmosferic - 21.06.2020 / 19:41, *.orange.pl

Widac juz Vuko spekal - juz bylo widac inne nastawienie zawodnikow - juz nie grali tak ofensywnie o kolejne gole, co mi sie w nich podobalo. Nie podoba mi sie ta zmiana. Mielismy 11 na 10 - trzeba bylo strzelic ze 3 kolejne bramki, a oni zamiast tego oddali Slaskowi inicjatywe.

odpowiedz
Loczek - 21.06.2020 / 19:45, *.telkab.pl

@atmosferic: moze dlatego ze co trzy dni mecz i 2 kontuzje doszły...

odpowiedz
rroy - 21.06.2020 / 19:40, *.mm.pl

Panu Kante dziękuje za bramki strzelone, jednakże po tym jak sprowadził do poziomu podłogi koszulkę z herbem Legii nie wyobrażam żeby dalej mógł grać w barwach naszej Legii.

odpowiedz
seb - 21.06.2020 / 19:46, *.chello.pl

@rroy: 100% racja

odpowiedz
JebWŁep - 21.06.2020 / 19:49, *.chello.pl

@rroy:
Proszę, nie rób tego nam i wszystkim innym. Je...nij sie w głowę i nie mow takich głupot. Ambitny Kante sie zdenerwował i koniec kropka. Nie dorabiajcie ideologii

odpowiedz
asss - 21.06.2020 / 19:52, *.chello.pl

@JebWŁep: Sam sie kopnij i spadaj na polonie

odpowiedz
JebWŁep - 21.06.2020 / 20:11, *.chello.pl

@asss:
Proszę was nie ośmieszajcie sie no..

odpowiedz
Nie kop koszulki - 21.06.2020 / 19:40, *.play-internet.pl

kante pakuj walizki

odpowiedz
Matt - 21.06.2020 / 19:38, *.tpnet.pl

Choć ostatnio pisałem, że Gwilia wydaje mi się jakby zagubiony na boisku, jakby trochę nie pasował do zespołu, to dziś oddaję mu szacunek. Jest dobrym piłkarzem, ma liczby i mam nadzieję, że i lepiej się dopasuje do gry.

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 19:42, *.mm.pl

@Matt: Czasami irytuje nieskutecznością, ale dziś nadrobił z nawiązką.

odpowiedz
mc - 21.06.2020 / 19:38, *.play-internet.pl

kante nigdy więcej w Legii

odpowiedz
floyd - 21.06.2020 / 19:37, *.t-mobile.pl

Redakcjo, darujcie sobie te czestochowskie rymy w tytułach z relacji z meczów... naprawdę ostatnio są coraz głupsze, nie trzeba się naprawdę wysilać, wystarczy krótkie „ cenne zwycięstwo” „ gwilla rozstrzyga mecz” itp...

odpowiedz
Kami(L) - 21.06.2020 / 19:52, *.chello.pl

@floyd: A mi się podobają. Strona nie jest prowadzona tylko dla Ciebie i jeśli redakcja chce grać słowem to niech będzie to robić.

odpowiedz
jarekk - 21.06.2020 / 19:37, *.metrointernet.pl

Gratulacje, są 3 punkty, mistrz 2020 w zasięgu ręki.

odpowiedz
mjuzik - 21.06.2020 / 19:36, *.154.231

Kante OUT.

odpowiedz
przega - 21.06.2020 / 19:33, *.mm.pl

Brawo LEGIA! Ważne punkty zdobyte. Mistrzowska skuteczność. Gwilia Profesor. Szkoda tylko dwóch kontuzji.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.06.2020 / 19:32, *.vectranet.pl

kante wypad.

odpowiedz
WETERAN - 21.06.2020 / 19:40, *.chello.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie: Nie popisuj się głupotą.

odpowiedz
wasd - 21.06.2020 / 19:31, *.chello.pl

Widzę że niektórzy z Kante zrobili już drugiego Kaczorowskiego. Szkoda, jeszcze nie raz wam japy zamknie jak gola strzeli.

odpowiedz
seb - 21.06.2020 / 19:45, *.chello.pl

@wasd: jak nie przeprosi.to nie wiem co zrobi. jak dla mnie kante won!

odpowiedz
wasd - 21.06.2020 / 19:59, *.chello.pl

@seb: Przeprosi o to się nie martw. Jak ty byś się poczuł gdy po długiej przerwie znów wylatujesz na parę tygodni przez kontuzje?

odpowiedz
jim - 21.06.2020 / 19:30, *.tpnet.pl

Był Wszołek był Gwilia i mecz wygrany, bez fajerwerków ale najważniejsze są teraz punkty, szkoda Vesovicia i Kante

odpowiedz
Wawa - 21.06.2020 / 19:29, *.124.248

Szału nie ma
Ale 3rzy punkty są
Ale gra slaba

odpowiedz
kantewon - 21.06.2020 / 19:27, *.play-internet.pl

kante woooon!!!!

odpowiedz
Wilanow - 21.06.2020 / 19:41, *.tpnet.pl

@kantewon: A dlaczego Kanie ma odejść? Gość się stara w każdym meczu, walczy o każdą piłkę...

odpowiedz
Wilanow - 21.06.2020 / 19:49, *.tpnet.pl

@Wilanow: Ok, teraz rozumiem. Nie wiedziałem, ze w przerwie sprofanował nasza koszulkę. Swoją drogą to co mu odbiło?!

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 19:27, *.mm.pl

Może niezbyt efektownie, ale efektywnie. Brawo!!!

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 19:31, *.bredband2.com

@Wolfik: Teraz licza sie tylko punkty ;-)

odpowiedz
Obcy - 21.06.2020 / 19:48, *.t-mobile.pl

@Krzeszczu: 100% racja.

odpowiedz