Radość Gwilii po bramce - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Gwilia: Na uznanie zasługuje cała drużyna

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Myślę, że bohaterem tego meczu jest cała drużyna. Wszyscy zapracowaliśmy na to zwycięstwo. Cały czas pewnie krok po kroku idziemy po swoje cele. Teraz musimy być maksymalnie skoncentrowani na mecz z Jagiellonią. To on jest teraz dla nas najważniejszy - powiedział po niedzielnej wygranej nad Śląskiem Walerian Gwilia.

- Jest mało przerwy pomiędzy kolejnymi spotkaniami i czasami trudno o regenerację. Musimy dbać o siebie, ponieważ przeciwko Śląskowi doznaliśmy dwóch kontuzji. Mam nadzieję, że nie okażą się one jednak poważne i wszyscy szybko wrócą do gry.

- Zawsze w ten sam sposób przygotowujemy się do meczu. Nie było czegoś szczególnego, dzięki czemu dwa razy trafiłem do siatki. Jestem szczęśliwy, że strzelając gole pomogłem drużynie. Najważniejsze są jednak zdobyte przez nas trzy punkty.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.