Tomas Pekhart - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Śląskiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W niedzielnym meczu ze Śląskiem legioniści posiadali piłkę przez 42% czasu gry, ale oddali 15 strzałów na bramkę rywali. Śląsk nie zanotował żadnego celnego uderzenia. Piłkarze Legii wykonali zdecydowanie więcej sprintów, choć przebiegli tylko o 1 km więcej od gości. Najdłuższy dystans pokonał Walerian Gwilia, a najszybszy był Paweł Wszołek.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Gole dla Legii: z akcji z główki ze stałych fragmentów gry samobójcze

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Olaf - 23.06.2020 / 00:25, *.vectranet.pl

ciekawe, że mapka "przebiegnięty dystans" pokazuje jakby Legia byla wyrażnie cofnięta a Śląsk rozprowadzał grę równomiernie po całym boisku...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.