REKLAMA

Zostań sponsorem futsalistów Legii - ruszyła kibicowska zbiórka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Sekcja futalu Legii Warszawa ma za sobą bardzo udany, debiutancki sezon, zakończony awansem do I ligi. Legioniści chcą w nadchodzącym sezonie powalczyć o awans do ekstraklasy. Sekcja cały czas szuka sponsorów, a zostać może nim każdy z Was. Każdy kibic Legii może dołożyć swoją cegiełkę do budowy silnej, legijnej drużyny futsalowej. Wystarczy wpłacić pieniądze poprzez organizowaną przez Legię zbiórkę, a Wasze nazwisko lub nazwa firmy może znaleźć się na koszulkach meczowych naszej drużyny.

Zachęcamy do wspierania legijnej sekcji futsalu. Zbiórka prowadzona jest TUTAJ.

Dodatkowo za każdą wpłatę otrzymujecie w prezencie:

1) wpłata minimum 25 zł - dyplom imienny podziękowanie

2) wpłata minimum 50 zł - dyplom imienny podziękowanie + brelok sekcji

3) wpłata minimum 100 zł - koszulka treningowa sekcji (wymagane podanie rozmiaru) + dyplom

4) wpłata minimum 200 zł - imienne podziękowanie na Facebooku, dyplom, do wyboru: szalik sekcji lub koszulka treningowa

5) wpłata minimum 500 zł - możliwość udziału w treningu sekcji (po wcześniejszym ustaleniu terminu - 4 miesiące na wykorzystanie), imienne podziękowania na Facebooku, szalik sekcji i koszulka treningowa sekcji

6) wpłata minimum 1500 zł - możliwość zagrania Twojej drużyny spotkania sparingowego z drużyną Legia Futsal, imienne podziękowania na Facebooku, szalik sekcji i koszulka treningowa.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub jeśli Twoja firma chciałaby zostać sponsorem Legii Futsal i znaleźć się na koszulkach naszej drużyny lub dołączyć do Klubu 100, skontaktuj się z sekcją: kontakt@legiafutsal.com lub +48793986861przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.