Kontuzjowany Vesović schodzi z boiska - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kontuzje Kante i Vesovicia. Koniec sezonu dla Czarnogórca?

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Już w pierwszej połowie meczu ze Śląskiem Wrocław dwóch graczy Legii zeszło z boiska z kontuzjami. Najpierw problemy zgłosił Jose Kante, który niedawno wrócił do gry po rehabilitacji. Napastnika zmienił Tomas Pekhart. Tuż przed przerwą niefortunnie na murawę upadł z kolei Marko Vesović i po chwili opuścił plac gry w asyście lekarzy. W jego miejsce na drugą połowę pojawił się Paweł Stolarski.

Szczegółowe badania pokażą, na ile poważne są to kontuzje. Na konferencji pomeczowej trener Legii poinformował jednak, że Vesović najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie.

- Jesteśmy już na takim etapie, kiedy przygotowanie fizyczne jest na coraz lepszym poziomie. Adaptacja do wysiłku jest już za nami. Jeśli będą rotacje w składzie, to z powodu jakości, jaką mamy na ławce i kontuzji. Znów tracimy Vesovicia. Wydaje mi się, że do końca sezonu. To duża strata dla nas. W przypadku Kante nie jest to odnowienie kontuzji, ale nowy uraz. On też nie będzie brany pod uwagę w najbliższych spotkaniach. To wymusza dokonanie zmian - powiedział trener Legii.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Gepetto - 22.06.2020 / 16:57, *.chello.pl

Prawda to, że Sanogo znowu kontuzja? sprzedać Kante i Sanogo, a w ich miejsce pozyskać odpowiednią kadrę ,,medyczną".
To jest żałosne, że największy klub w Polsce, a kadra medyczna jak w okręgówce...

odpowiedz
xax1212 - 22.06.2020 / 14:17, *.tpnet.pl

Bez Kante- bo on nie dojechal formą by grać mecze, bez Veso, który ma mega sezon i mocny punkt drużyny no i za tydzień bez Majeckiego, który wyjeżdża do Monaco. Wygrać dwa najbliższe spotkania i po sprawie. Będzie spokojniej.

odpowiedz
mG - 21.06.2020 / 23:34, *.101.2

Szkoda Veso, oby jednak jeszcze zagrał, bo po przerwie jeden z najlepszych na boisku, zapieprzał aż miło ... zdrowia Veso!

odpowiedz
voivod - 22.06.2020 / 10:40, *.jmdi.pl

@mG: Jaki ty mecz oglądałeś? Po przerwie to go już nie było na boisku.

odpowiedz
PG-PrawaStronaMiasta - 22.06.2020 / 10:55, *.tpnet.pl

@voivod:
Po przerwie spowodowanej pandemią, moćku!

odpowiedz
Rado - 21.06.2020 / 22:06, *.com.pl

Jak zwykle... jak ktoś jest w formie, to zaraz kontuzja. Wielka strata, jeśli poszły krzyżowe. Gościu był ostatnio najlepszym piłkarzem Legii.

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 20:38, *.mm.pl

Bardzo zła wiadomość. Veso był w optymalnej formie. Duża strata. Mam nadzieję, że po badaniach rokowania będą pomyślniejsze. Oby...

odpowiedz
Pablo - 21.06.2020 / 20:34, *.t-mobile.pl

Kante przeproś i spier....

odpowiedz
Menelplus - 21.06.2020 / 21:03, *.vectranet.pl

@Pablo : sam spier... pod budkę z piwem

odpowiedz
play - 21.06.2020 / 21:17, *.tpnet.pl

@Pablo : sam spierd ,jak strzelał gole to cieszyłes ryja

odpowiedz
Ronin - 22.06.2020 / 16:19, *.plus.pl

@play: czyli jeśli strzela gole to może Ci w twarz pluć? Gratuluje toku rozumowania

odpowiedz
L3 - 22.06.2020 / 16:58, *.plus.pl

@Pablo :
sam spier... na K6 skąd przylazłeś.

odpowiedz