Jose Kante w koszulce Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Skandaliczne zachowanie Kante

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Już w pierwszej połowie meczu ze Śląskiem z boiska z powodu kontuzji zszedł Jose Kante. Napastnik był tym na tyle sfrustrowany, że po wejściu do budynku klubowego ściągnął z siebie koszulkę i kopiąc ją kilkukrotnie po podłodze skierował się w stronę szatni. Jego zachowanie zostało zarejestrowane przez kamery Canal+. Na początku drugiej połowy wyraz dezaprobaty postawy Kante wyraziła Żyleta, kilkukrotnie skandując by przeprosił i spier...


Na razie nie wiadomo, jakie konsekwencje swojego zachowania poniesie Kante.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (164)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 24.06.2020 / 08:48, *.play-internet.pl

No,no-nic się nie stało.Przecież to "tylko logo".Tak jak nic się nie stało,gdy cwelebryta wojewódzki flagę Polski w gówno wcisnął,czy bredzisław komorowski różowego orła na święto z okazji kolejnej rocznicy odzyskania niepodległości nam zafundował.Zresztą na Legii też widzę sporo szalików bez barw,za to z jakimiś napisami,co uważam za delikatną profanację,bo barwy to rzecz święta.Pomijam fakt,że do pewnego czasu w sprzedaży były (są do tej pory?) szaliki i inne gadżety ....dla kobiet,które z barwami klubu nie mają nic wspólnego.Przyczyną "akceptacji" tego typu zachowań jest to,że tak naprawdę jest nas-Legionistów bardzo mało.Bo bycie Legionistą,to nie tylko chodzenie na mecze,to również,a może przede wszystkim "stan umysłu".Pamiętam,jak dawno dawno temu ( w latach '90-tych) po meczu w Płocku,podczas przetrzymywania nas w sektorze gości Różyk latał wqurwiony na maksa,bo na ziemi porozrzucane były tygodniki "Nasza Legia".Kazał je podnosić z ziemi,bo na nich JEST HERB LEGII.Ale to były inne czasy,a przede wszystkim inni ludzie.Teraz pewnie też jest dużo ludzi,dla których Legia ma swoje wyjątkowe miejsce w serduchu,ale ogólnie przywiązanie do barw,czy to klubowych,czy też np narodowych słabnie.Reasumując-kante powinien "zostać zbanowany" przez trybuny dopóki będzie grał w Legii.Tolerując,a co gorsze,starając się zrozumieć jego zachowanie,sami stajecie po tej stronie,gdzie stoi jose kante,dla którego barwy,to tylko "logo".

odpowiedz
olewa - 24.06.2020 / 09:04, *.vectranet.pl

@FOREVER LEGIA: zacznijmy od siebie ! zbanujmy kiboli, którzy nieprzytomni z przepicia, rzygający w naszych koszulkach i szalach tarabanią się do autobusów, szczają po drzewach, mając w dupie szacunek dla naszych symboli, potem pouczajmy grajków...

odpowiedz
Pacho - 24.06.2020 / 09:56, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA: wiesz... W pewnych sprawach trudno się nie zgodzić. Z drugiej jednak strony równie dobrze można powiedzieć, że znieważył swoje nazwisko kopiąc koszulkę na której ono widniało, jak również sponsorów. Jak dla mnie to najemnik i nie miał złych zamiarów, on poprostu tego nie rozumie, a przepraszał bo PR mu kazał. Dodaj do tego kontekst, pochodzenie, zwyczaje i piłkarską historię (jego kraju) i wszystko się złoży w całość. Dla mnie sprawa rozdmuchana, a w szczególności w obecnych czasach. Uważam, że wewnętrzne konflikty wzmacniają innych i nic dobrego z tego nie będzie.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 24.06.2020 / 17:39, *.play-internet.pl

@Pacho: Granica tolerancji widzę,że mocno się przesuwa.Równie dobrze w ten sposób można tłumaczyć np kpienie z Mszy Świętej przez środowiska lgbtq+-ot taki to tylko hapening.Pozwalając,a przede wszystkim "rozumiejąc" takie zachowania,stajemy się zakładnikiem własnej tolerancji.Bo co musiałby zrobić kante,żeby go "zbanować"-dupę wytrzeć koszulką?.Wytlumaczył by się,że przecież akurat nie miał papieru pod ręką.

odpowiedz
olew - 23.06.2020 / 09:45, *.vectranet.pl

Jose ! wracaj do zdrowia ! Jesteś w LEGII i LEGIA Cię potrzebuje !

odpowiedz
Komisarz - 23.06.2020 / 08:49, *.vectranet.pl

Po co się czepiać człowieka. Schodzi z kontuzją, to jest wściekły, że nie może grać. To co kopie to jest rzecz. całowałby koszulkę, to niektórzy napisali by, że to krok do zboczenia t-shirtofilowego.

odpowiedz
dno - 23.06.2020 / 07:57, *.chello.pl

Kante out

odpowiedz
Tylko ja - 22.06.2020 / 23:03, *.chello.pl

Kante out !!!

odpowiedz
Pacho - 22.06.2020 / 16:36, *.chello.pl

Wg mnie tutaj liczy się kontekst. Gdyby trener go zdjął za słaba grę to jak najbardziej sprawa prosta, w tym przypadku to zwykle nerwy nie skierowane do nikogo, gdyby pieprzo... Kamery c+ nie było to nie byłoby gówno burzy. Druga część kontekstu to to że zrobił to już w zejściu, a nie od razu na boisku. Nie ma się gościa co czepiać. Za pensje ma się starać, a nie udawać że jest do czegoś przywiązany. 90% piłkarzy mówi jak to kocha miasto, klub itd. Większość jednak przychodzi po dogadaniu zarobków a reszta to wazeliniarstwo i marketing. Drobna kara finansowa i już.

odpowiedz
Maciek - 22.06.2020 / 15:48, *.handelsbanken.se

Zastanawiam się czy Kante skopałby koszulkę swojej reprezentacji? Nie przypominam sobie podobnej sytuacji, zawodnika kopiącego koszulkę swojego klubu...

odpowiedz
moguai - 22.06.2020 / 14:49, *.vtelecom.pl

Kiedyś biegłem do autobusu i szalik mi się zsunal na ziemię dobrze że żaden kumaty nie widział bo bym pewnie już na stadion nie wszedł

odpowiedz
Krysik - 22.06.2020 / 20:17, *.wide-net.pl

@moguai: dokładnie!

odpowiedz
SF - 22.06.2020 / 14:41, *.tpnet.pl

LEGIA nie jest w jego sercu wiec sprawa jasna jak to powinno sie zakonczyc a ze puscily nerwy tomimo wszystko tak sie postepuje w klubie w ktorym sie gra

odpowiedz
Kujawiak - 22.06.2020 / 13:19, *.plus.pl

Ja szanuję barwy, więc wymagam tego od innych. Jeśli jesteś zachlajmordą, która rozumie Kante, bo zgubiłeś szal pijany pod sklepem, to jak dla mniw możesz wypieprzać razem z nim.

odpowiedz
(L) - 22.06.2020 / 13:01, *.plus.pl

Analizując za i przeciw,według mnie dla J. Kante to koniec gry w barwach Legii. Nawet gdy mógł podnieść koszulkę (pod koniec filmu) i chyba miał taki zamiar to stwierdził, że dalej będzie ją traktował jak szmatę...

odpowiedz
DARO - 22.06.2020 / 11:43, *.amazonaws.com

Jak uważacie że nic się nie stało to spróbujcie na meczu taki numer zrobić jak będziecie zdenerwowani po tym jak się potkniecie na schodach to zobaczycie reakcję kibiców:) A na koniec powiecie sorry puściły mi nerwy,
kara powinna być może nie klaps, ale finansowa na pewno. Dobry grajek ale to pokazuje że to tylko grajek a nie Legionista.

odpowiedz
eLpolo - 22.06.2020 / 10:22, *.137.74

Gówno burza I TYLE. O co tyle krzyku dzieciaki. Byłem kiedyś nad morzem i w tym samym ośrodku trafiło mi się dwóch młodych naszych kibiców. Jeden nawet z wydziaranym naszym herbem na plecach . Na ogladnie meczu w el. LM na mieście już w koszulkach nie poszli, chociaż po ośrodku się bujali. Tacy to wielcy miłośnicy barw jadą teraz po zawodniku, który zapieprza na boisku jak mało kto, i który stracił panowanie nad sobą, że odnowiona kontuzja nie pozwoli pomóc drużynie. Walnijcie sobie brana w ścianę tłuki.

odpowiedz
odp - 22.06.2020 / 11:46, *.plus.pl

@eLpolo: trzeba było zwrócić im uwagę. A po drugie : w przedszkolu mówią " jak kto kogo przezywa ten sam się tak nazywa"

odpowiedz
Biały Tygrys - 22.06.2020 / 09:25, *.chello.pl

Za nasze Miasto i za te Barwy oddamy Całe życie swe.....
Nie ma co komentować po prostu Won ! To N

odpowiedz
Luq - 22.06.2020 / 08:55, *.tpnet.pl

Dla 90% piłkarzy, nie tylko w Legii, barwy klubowe znaczą nie wiele. Ot strój do pracy. Nie ma tu żadnego przywiązania do barw, jedynie pieniążki i własny interes. Myślę że reakcja trybun i cała burza jest potrzebna, niech pracownicy klubu wiedzą że takie zachowanie nie będzie tolerowane. Dla nas, kibiców te barwy są święte.
Kante wyglądał trochę jak Peszko kopiący dmuchaną lalkę w koszulce Arki.

odpowiedz
Anonim - 22.06.2020 / 11:26, *.plus.pl

@Luq: 100%. Co gorsze,jak widać dla minimum 50% tzw.kibiców Legii, też niestety barwy to nic nadzwyczajnego. MASAKRA !!!

odpowiedz
MP.J ( L ) - 22.06.2020 / 08:29, *.chello.pl

wielu z Was tu pisze "każdemu z nas zdarzyło się coś głupiego zrobić". Skoro przyznajecie się że nie szanujecie barw Legii i Wam też coś takiego się w życiu, w nerwach zdarzyło to przerzućcie się na inny klub o ile w ogóle jesteście kibicami Legii.Bo jeśli rzeczywiście to zrobiliście,to macie w d..e miłość do tego klubu.Inny sprawa - twierdzicie,że Kante zap....la na boisku i w związku z tym udowadnia, że jest prawdziwym legionistą.Nie wiem czy wiecie ale za to dostaje duże wynagrodzenie (pytanie na które odpowiedź zna pan Mioduski - jak się z Kante negocjowało obniżkę pensji kilka tygodni temu?-ja tylko się pytam). Czyli według Was skoro za...la na boisku to ma prawo do pewnych zachowań,bo przeprosił,a ten co gra "normalnie" to nie,a jak rozumiem według Waszego toku myślenia LEGENDY klubu mogą sobie barwami d...ę wycierać bo dla Legii tyle zrobili....masakra. Widać że wielu z Was jest tylko i wyłącznie widzami meczów Legii a na pewno nie jest kibicami tego klubu.

odpowiedz
Mojo jojo - 22.06.2020 / 06:15, *.t-mobile.pl

Dyby przez pierwsze 2 tygodnie i tydzien chłosty za coś takiego! Barwy Trzeba Szanować!!!

odpowiedz
Misza_Praga - 22.06.2020 / 05:55, *.plus.pl

Każdemu w ŻYCIU zdarza się popełnić Wielki błąd

odpowiedz
Mietek - 22.06.2020 / 03:11, *.play-internet.pl

Kante jak wiele innych. Rok, dwa pogra I zniknie. Za to co zrobił nie ma u nas życia i tyle

odpowiedz
L - 22.06.2020 / 02:52, *.tpnet.pl

Ale afera. Normalnie popłakałem się jak to zobaczyłem...

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 22.06.2020 / 00:51, *.50.86

Kilkakrotnie obejrzałem te zachowanie,I to dobry momént dla nas wszystkich ..kiedy nam odwali,my tesz w nerwach odwaliło I przeprosił I tyle...

odpowiedz
Gepetto - 22.06.2020 / 00:31, *.chello.pl

Kontuzjowany żeby grać, a nic go nie boli przy kopaniu koszulki ... Dla mnie może odejść z kilkoma jeszcze pracownikami klubu, którzy biegają po murawie chociaż na treningach.
Pamiętam jak kiedyś koleś rzucił szalikiem że złości to dość, że dostał w papę to jeszcze szalik stracił.
Rozumiem emocje itd., ale każdy z nas jak by komuś niewinnemu typu starszy pan w papę dał pod kamerami i tłumaczył sorry nerwy miałem, a ktoś nie miał pół twarzy to pewnie by miał sprawę, a nie jeszcze jedną szansę.
Może wymiana Kante plus Sanogo za Swierczoka? ;)

odpowiedz
Kibol78 - 22.06.2020 / 00:30, *.chello.pl

Ludzie , ile wy macie lat? Czy wszyscy którzy krytykują Kante nigdy nie zrobili czegoś głupiego ( z naszej perspektywy w tym przypadku ) czego później żałowaliście? NIE Czy sądzicie że Kante zrobił to z premedytacją ? NIE . Zrobił to w złości sportowej i tego nie planował . Najważniejsze jest to że szybko przemyślał jak to odebraliśmy i przeprosił . Jesteśmy ludźmi i często w przypływie emocji robimy rzeczy których się po nas nikt nie spodziewał a tym bardziej my sami , ważne czy wyciągamy wnioski . Niedawno papież odepchnął kobietę która chciał go pocałować w rękę , jak na papieża to nie dopuszczalne, nie? tu zadziałały również emocje i szybkie wyciągnięcie wniosków oraz przeprosiny .

P.S Jak na wyjeździe ktoś z was zobaczy że ktoś zabrudził koszulkę a nie daj boże przepalił papierosem lub zalał innym płynem to zróbcie porządek dzieci neostrady .

Legia Mistrz!



odpowiedz
Gosix - 22.06.2020 / 09:59, *.stansat.pl

@Kibol78: Przeprosił bo mu kazano. I tyle w temacie. Proste i oczywiste . Zrobił co zrobil, przeprosił....i nie nie wypad. Dokupic mu napadziora i w nowym sezonie odkupowac grzechu ma bramkami

odpowiedz
Olaf - 21.06.2020 / 23:53, *.vectranet.pl

wyluzujcie majty (bo taki poziom niektórzy prezentują), Kante po prostu był wściekły że nie może grać i ma kolejną kontuzję i tyle!!!

Nic więcej!!!

Nieszczęśliwie się stało z tym rzuceniem koszulki (i kopaniem, wiem wieeeeeelka afera w piaskownicy ; ) - jak ktoś nigdy nie grał poważnie w piłkę , to nie wie co to są emocje!

odpowiedz
Gepetto - 22.06.2020 / 00:37, *.chello.pl

@Olaf: jak ktoś nigdy nie kochał barw swojego klubu też nie wie o czym pisze

odpowiedz
guru43 - 21.06.2020 / 23:26, *.orange.pl

Widzę, że wiele osób ucieszyła ta sytuacja. Dzięki temu znaleźli sobie kozła ofiarnego, na którym mogą się wyżyć w komentarzach. Gość wiele razy oddawał serducho na boisku i wydaje mi się, że nie miał na celu profanacji naszych barw, a jedynie w idiotyczny sposób rozładował emocje, spowodowane kontuzją.

odpowiedz
Ares - 21.06.2020 / 23:20, *.chello.pl

Gównoburza, facet schodzi wkur...ony w 30 minucie bo przez kontuzję nie może grać dla Legii i rzuca w emocjach koszulką ze złości. Nie robi tego na pokaz tylko jest autentycznie wkur...ony. Zachowanie można różnie oceniać, ja uważam, że jego emocje są autentyczne i wynikają ze złości, że nie może walczyć dla drużyny.

odpowiedz
Łysy Mokotów - 21.06.2020 / 23:11, *.centertel.pl

Ja pier... Kiedyś nadepnąłem na szalik...
Dobrze, że nikt nie widział...
Jeśli z dwóch metrów naplułby ja Elkę to premedytacja i won.
Ale on ściągnął przepoconą koszulkę, wkur... rzucił, kopnął, jeszcze może zakłął po gwnejsku ...
A inni po treningu zawsze składają w kosteczkę?

odpowiedz
mlody - 21.06.2020 / 23:01, *.chello.pl

Jak dla mnie to pokazało jak mu zależy na grze i jak jest wkurw... że znowu przytrafiła mu się kontuzja. Nigdy bym w takiej sytuacji nie obwiniał nikogo o to ,że nie szanuje czy pluje na barwy. Po prostu adrenalina i wkurw...ie przez co odcięło trochę prąd i tyle w temacie.
Kante to super Kocur. Wracaj szybko i strzelaj dalej bramy..

odpowiedz
Le Ja - 21.06.2020 / 22:53, *.orange.pl

Mimo wszystko, myślę, że Kante po prostu nie pomyślał co robił.W nerwach ludzie robią różne durnoty i myślę, że nie była to umyślna profanacja barw.

odpowiedz
nikt ważny z (L) - 21.06.2020 / 22:40, *.chello.pl

widzę że dla wielu z was jakby sobie cztery litery wytarł koszulką to też by się nic nie stało...wstyd mi za was.On za jakiś czas i tak nie będzie tu grał,też i wy zastanówcie się nad tym krokiem....bo świętość barw dla was w ogóle nie istnieje a oglądanie Legii to oglądanie jakiegoś serialu lub filmu.

odpowiedz
Gepetto - 22.06.2020 / 00:33, *.chello.pl

@nikt ważny z (L): 100% racji !

odpowiedz
MP.J ( L ) - 21.06.2020 / 22:25, *.chello.pl

część z was broniąca Kante na pewno kibicami Legii nie jest i to zrozumiałe że nie widzi nic złego w jego zachowaniu i na 100% cieszy się z tego co zrobił.sam nie widziałbym nic złego gdyby grajek innej drużyny kopał swoją koszulkę, być może miałbym z tego polewkę, ale jako kibic chyba jednak bardziej bym im współczuł.Ale ta druga część która jest kibicami Legii,to niech się zastanowi Komu kibicuje i co to są wartości kibicowskie.Gdyby np. kopnął ochraniacze,buty czy nawet getry to można by powiedzieć,że nic się nie stało i usprawiedliwiać tak jak to teraz robicie zdenerwowanie kolejną już u niego kontuzją.Inna sprawa,żeby nie było....sprawy.SZACUNEK DO BARW TO SZACUNEK DO KLUBU, JEGO HISTORII I KIBICÓW.Najemnik nie musi nas kochać ale ważne by nas szanował. Tłumaczenie Vuko,że piłkarz daje z siebie wszystko na boisku i w związku z tym bardzo kocha klub, jest po prostu śmieszne.PRZECIEŻ DOSTAJE ZA TO KASE i to dużą.Ciekawe co by Vuković powiedział o piłkarzu który kilka razy kopie koszulkę jego Partizana...

odpowiedz
Dario - 21.06.2020 / 21:53, *.vectranet.pl

Prawda jest taka,że ludzie w nerwach różne głupoty robią.Kto nie zrobił czegoś głupiego pod wpływem złej krwi? Nie doszukiwałbym się w tym żadnych podtekstów.Teraz kiedy wszystko idzie dobrze ktoś szczuje nas na siebie.Wyczuwam działanie obcych rąk i fałszywych podpowiadaczy i suflerów.Nie dajmy się skłócić.Kante przeprosił i wszystko wyjaśnił w swoim nagraniu.

odpowiedz
Gepetto - 22.06.2020 / 00:39, *.chello.pl

@Dario: zróbmy jeszcze sondę czy kochasz swój klub i jego barwy czy tylko jesteś bo jesteś i myjesz barwami podłogę...

odpowiedz
atmosferic - 22.06.2020 / 00:51, *.orange.pl

@Dario: Nie wszystko sie da naprawic slowem "przepraszam". W tej sytuacji przepraszam nic nie znaczy. Profanacja sie dokonala, nie wazne czy umyslnie czy nie. Im dluzej ogladam to wideo to z kazdym kolejnym razem nabieram wiekszej odrazy.

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 21:34, *.mm.pl

Dla mnie zachowanie Jose Kante jest skandaliczne. Czy reprezentant Gwinei potraktowałby tak samo barwy narodowe, gdyby takie zdarzenie miało miejscu w meczu ich reprezentacji??? Czy wówczas również "nie byłoby sprawy, bo nerwy miał"? Sądzę, że nie. Nie moja kwestią jest rozstrzygnięcie jakie zapadnie w klubie. Ważne, by piłkarz zrozumiał iż pewnych rzeczy po prostu się nie robi.

Z drugiej strony... przed meczem miałem niemiłą "rozmowę" na forum z pewnym..człowiekiem który nie widział nic złego w fakcie pochwalenia się na tym forum iz w przypadku przegranej Legii wpadnie do kieszeni pewna kasa. Jeśli nas, kibiców nie boli fakt publicznego zachwalania pewnego sposobu pozyskiwania pieniędzy, to o co mamy pretensje do zagranicznych graczy. Wszak to tylko pieniądze...albo koszulka.

odpowiedz
Javan - 21.06.2020 / 23:04, *.chello.pl

@Wolfik: skończ już z tym Bogoojczyźnianym lamentem

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 00:30, *.mm.pl

@Javan: Pewnie. Najważniejsze że piwko za 2 zeta można wypić, grilla w niedzielę odpalić albo kosiarkę. I wyszczać się na cmentarzu. Ch..j ze wszystkim. Gra gitara.

odpowiedz
Farme(L) - 21.06.2020 / 21:32, *.02.net

Posypał głowę popiołem i przeprosił...

odpowiedz
Zgred - 21.06.2020 / 21:31, *.as43234.net

Barwy są święte jeśli ktoś broni tego murzyna to nie jest godny bycia kibicem (L)

odpowiedz
LP7 - 21.06.2020 / 22:14, *.play-internet.pl

@Zgred: Weź idź do ksiażek i spróbuj skończyć najpierw podstawówkę, a potem się bierz za wpisy na Forum

odpowiedz
kaszex79 - 21.06.2020 / 21:31, *.centertel.pl

Napisze cos bo tu pare osob nie rozumie chyba co zaszło....piłkarzyk który zarabia kupę kasy traktuje koszulkę jak ścierkę...koszulke którą kibice zeby kupic odmawiają sobie wielu rzeczy, kupują bilety i zdzierają gardło dopingując tego pilkarzyka, chodzą na mecze i są z klubem na dobe i złe..jest cos takiego jak SZACUNEK kibica a ten Pan go zdeptał...dziękuję.

odpowiedz
kylu - 21.06.2020 / 22:09, *.vectranet.pl

@kaszex79: papa

odpowiedz
hajdukL - 21.06.2020 / 21:29, *.77.242

Bardzo źle zrobił ale bardzo dużo zdrowia w każdym meczu zostawiał. Zastanówmy się wszyscy co to znaczy szacunek dla kogoś, czegoś.
'jechać sędziego i całą rodzinę jego' a może jego babka/dziadek walczyli z okupantem, może jego wujek/ciotka byli a AK. Może jego ojciec/matka byli w pierwszym szeregu sprzeciwu wobec komuny. O co tu chodzi? Człowiek jest mocny tylko i wyłącznie w pyskówkach z drugim człowiekiem, a to gówno znaczy i odwagi w tym ani trochę. Szacunek ludzie!

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 21:48, *.mm.pl

@hajdukL: Bardzo mądre słowa Kolego napisałeś. Niestety, dzisiejsze życie pokazuje że szacunek i zwykła przyzwoitość praktycznie nie istnieje. Wszyscy tego wymagają, ale tylko i wyłącznie w stosunku siebie.

odpowiedz
(L)opez - 21.06.2020 / 21:25, *.plus.pl

Źle zrobił Kante bardzo źle nie powinien tak postąpić ale to były emocje chciał grać w tym meczu dla Legii dla nas kibiców niestety kontuzja wykluczyla go z gry
Na pewno jest oddanym graczem dla naszego klubu
Popieram to co mówił Vuko na jego temat

odpowiedz
Pawcii - 21.06.2020 / 21:21, *.orange.pl

Zachowal sie jak idiota ale patrzac jak barwy szanuja sami kibice to ...

odpowiedz
Kylu - 21.06.2020 / 21:17, *.t-mobile.pl

Ale jak piłkarze ściągają i rzucają koszulką na murawę po strzelonym golu to jest Ok? Gość widać, że był załamany, a Wy teraz będziecie ujadać i psuć atmosferę

odpowiedz
Do wszystkich - 21.06.2020 / 21:15, *.play-internet.pl

Zerknijcie w galerii z meczu jak wygląda nasza sektorówka "elka"... cała brudna, podeptana, wymiętolona... czepiacie się Kante a sami nie szanujemy swoich barw, sektorówka Legii wygląda jak szmata od podłogi, może część kasy ze zbiórki na oprawę przeznaczyć na wybranie jej?

odpowiedz
kylu - 21.06.2020 / 22:08, *.vectranet.pl

@Do wszystkich: brawo

odpowiedz
AdamJ - 21.06.2020 / 21:15, *.chello.pl

Legia zmierza do mistrzostwa - psucie atmosfery w Legii to jedna z ostatnich nadziei naszych przeciwników. Nie dajmy się złapać na ich fałszywe rady.

odpowiedz
~Do Pobo - 21.06.2020 / 21:13, *.play-internet.pl

Najpierw trochę się zainteresuj historią klubu i ruchu kibicowskiego na Legii, to może się dowiesz w jakich okolicznościach powstała przyśpiewka "Złodzieje i pijacy...". Ale po co? Lepiej bronić murzyna, który kopie barwy. Przecież był wkurzony, więc o co sprawa?Brak słów...

odpowiedz
alek - 21.06.2020 / 21:12, *.t-mobile.pl

Skandaliczne? To jest hańba.

odpowiedz
vitowsky - 21.06.2020 / 21:09, *.tpnet.pl

dajcie spokój facet się poprostu załamał i nie wiedział co robi ,nie mozna odrazu prekreślać i robić z niego jakiegoś złego ,jak strzelał gole to wszyscy go kochali a teraz jest bee ,hipokryzja

odpowiedz
KAMIL - 21.06.2020 / 21:07, *.com.pl

śpiewy Hamalainena były ok co , człapaka ...

odpowiedz
73 - 21.06.2020 / 21:06, *.stansat.pl

Kara finansowa i brak możliwości gry przez 3 mecze

odpowiedz
AdamJ - 21.06.2020 / 21:05, *.chello.pl

Przeciwnicy Legii będą grzać temat i powracać do niego jak pies do własnych rzygów jeszcze przez długi czas. Moim zdaniem sprawa powinna zostać wyjaśniona i rozwiązana we własnym gronie, za zamkniętymi drzwiami, bez wywlekania jej do nieprzychylnych Legii ściekowych mediów.

odpowiedz
Hu(L)it - 21.06.2020 / 21:03, *.t-mobile.pl

Jeden z drugim niech sobie wbija do łba-Barwy rzecz święta

odpowiedz
(L)egijny - 21.06.2020 / 21:00, *.centertel.pl

Szacunek do barw to rzecz święta. Martwi mnie ilość osób na tym portalu, dla których szacunek do barw jest czymś wtórnym. Eksperyment społeczny, wykonywany przez lewicowych włodarzy miasta, widać nawet tutaj:(

odpowiedz
ROSOMAK - 21.06.2020 / 23:22, *.chello.pl

@(L)egijny: Po groma ta polityka lewicowa czy inna prawicowa napisałaś szacunek do barw rzecz święta ok . Zobacz po meczu wieczorem na mieście jak co niektórzy szanują te barwy .Co do sprawy przeprosił koniec pieśni

odpowiedz
alek - 21.06.2020 / 20:59, *.t-mobile.pl

DNO. Murzyn powinien wylecieć z Legii. Niechby ktokolwiek tak potraktował koszulkę Liverpoolu, Realu albo Bayernu.

odpowiedz
Kyli - 21.06.2020 / 21:11, *.t-mobile.pl

@alek: haha, zdziwilbys sie

odpowiedz
MAKEN - 21.06.2020 / 20:58, *.252.80

Ludzie opamiętajcie się. Co takiego zrobił ? Nikt z Was, nigdy koszulki nie kopał ? :) To jest sport, emocje.

odpowiedz
Neo - 21.06.2020 / 21:08, *.play-internet.pl

@MAKEN : Wiesz, ja grając w Polonezie za małolata nigdy nie kopnąłem koszulki tego małego, osiedlowego klubu. Nie interesuje mnie frustracja Kante, to jego problem. Zapomnimy o nim jak o Vadisie, Radoviciu czy Karwanie.Interesuje mnie to co stało się z naszymi barwami.

odpowiedz
Franek - 21.06.2020 / 21:16, *.play-internet.pl

@MAKEN : Barwy rzecz święta jak już mógł nie wiem w ścianę walnąć ręką czy coś ale nie kopać koszulki gościu

odpowiedz
Ldn - 21.06.2020 / 21:23, *.02.net

@MAKEN : szalik tez kopiesz ?

odpowiedz
MP.J ( L ) - 21.06.2020 / 21:45, *.chello.pl

@MAKEN : kibicu innej drużyny wyp...na stronę swego klubu.

odpowiedz
Zzz - 21.06.2020 / 20:49, *.centertel.pl

Wracałem z meczu w Madrycie, wsiadła tez ekipa „zmęczonych” kibiców. Prawie wszyscy w koszulkach, w większości umorusane, śmierdzące. Jeden koleś siada i nagle na koszulkę puszcza pawia... Szanowanie barw...
Takich sytuacji pełno... ale jak gość głowę stracił bo jest ambitny to już koniec świata. Hipokryci.

odpowiedz
Xyz - 21.06.2020 / 21:25, *.centertel.pl

@Zzz: ale to nie trzeba jechać do Madrytu - zapraszam pod źródełko. Taka prawda niestety.

odpowiedz
Vuko - 21.06.2020 / 20:49, *.tpnet.pl

Co to za oburzenie. Przeciez piłkarzuki to przygłupy. Wy serio uwazacie ze jest jakies przywiazanie do klubu itp? Chyba tylko do kontraktu

odpowiedz
Javan - 21.06.2020 / 20:48, *.chello.pl

Trochę zimnej wody dla obydwu stron. Nie zrobił tego z premedytacją. Przeprosi i odrobi dobrą grą

odpowiedz
Pobo - 21.06.2020 / 20:47, *.t-mobile.pl

Jesteście chorzy na głowę. Oddaje serducho na boisku, łapie kontuzję i załamany w nerwach rzuca koszulką. Dopisywanie do tego historii, że okazał brak szacunku dla klubu jest totalnym nadużyciem. Zastanówcie się lepiej nad przyśpiewką "Złodzieje i pijacy..." obrońcy godności klubu...

odpowiedz
Kylu - 21.06.2020 / 21:13, *.t-mobile.pl

@Pobo: zgadzam się w 100%

odpowiedz
Drwal - 21.06.2020 / 20:45, *.vectranet.pl

PROFANACJA !!!! Mam nadzieję, żę koledzy się tu ze mną zgodzą. Traktować koszulkę Legi jak "szmatę" do podłogi. Podobno go "poniosło" ,ale to nie jest żadne tłumaczenie w tej sytuacji. ŻENADA!!!!

odpowiedz
kylu - 21.06.2020 / 22:12, *.vectranet.pl

@Drwal: nie umieć odmienić nazwy swojego klubu i napisać Legi zamiast Legii to dopiero żenada, a może ty kibic wronieckich

odpowiedz
Oski - 21.06.2020 / 20:44, *.79.31

Niech przeprosi !!!! a może zostanie to wybaczone !!!! od tego trzeba zaczynać …...ma gorącą głowe i nie myślał !!! na chłodno i przeprosi publicznie !!! musi !!! jak nie to OUT

odpowiedz
maniek78 - 21.06.2020 / 20:42, *.chello.pl

Piłkarze to jednak półgłówki.Rozumiem że był zły ale żeby kopać koszulkę.Widac jakie mają priorytety kasa a potem klub kibice.Chyba nie do końca wiedzą co barwy znaczą dla kibiców.

odpowiedz
Vagnerki - 21.06.2020 / 20:41, *.chello.pl

A gdzie opis tego skandalicznego zachowania z tytułu?

odpowiedz
Michał - 21.06.2020 / 20:40, *.plus.pl

Tak jak Vuko powiedział bez napinki bo Kante to ważny piłkarz w walce o MISTRZA POLSKI ale kara musi musi!!! Być!!! No ludzie kibicuje LEGII 32 lata i czegoś takiego nie widziałem nawet po porażkach Naszej LEGII.Panie Dariuszu proszę PROSZĘ wyciągnąć konsekwencje wobec J.Kante.Zero tolerancji wobec takiego zachowania.Zachowania jak z przedszkola.Trochę szacunku i poważania dla barw klubu i kibiców się należy.Miałem radość ze zwycięstwa ale kopnięcie koszulki. LEGII naszej LEGII to mi humor zepsuło totalnie.Pomyśl Jose następnym razem

odpowiedz
Smergle - 21.06.2020 / 20:40, *.chello.pl

Rzeczywiście dramat. Dobrze, że nie nasrał na środku szatni.

odpowiedz
sio - 21.06.2020 / 20:40, *.play-internet.pl

kara finansowa i zsyłka do rezerw - mamy kim grać zamiast niego

odpowiedz
Gość - 21.06.2020 / 20:39, *.orange.pl

Kante spier*alaj z legii.

odpowiedz
CWKSiak - 21.06.2020 / 21:04, *.icpnet.pl

@Gość:
Rozumiem, ze pisząc Legii z małej litery wyrażasz szacunek dla herbu...

odpowiedz
Wolfik - 21.06.2020 / 20:39, *.mm.pl

Rozumiem frustrację, ale pewnych rzeczy się nie robi....

odpowiedz
Wojtas - 21.06.2020 / 20:39, *.as13285.net

Won! I to w podskokach!!!

odpowiedz
pique-nique - 21.06.2020 / 20:39, *.chello.pl

Nie widziałem tego, bo byłem na meczu, ale słabo to wygląda.

Jednak zanim zacznie się na niego nagonka i hejt, dałbym mu się w tej sprawie wypowiedzieć. Może w sportowej złości stracił panowanie nad sobą? Każdemu się zdarza popełniać błędy. Według mnie wszystko powinno zależeć od tego, co teraz zrobi.

odpowiedz
przega - 21.06.2020 / 20:39, *.mm.pl

Trenerze, świetny wywiad. Dziękuję za wzięcie Kante w obronę. Kante zrobił głupotę, ale w takich emocjach i przy frustracji kontuzją w tamtej sekundzie nie rozumiał, co robi. Wszyscy widzimy, ile zostawia serca na murawie. Oby szybko wrócił do składu.

odpowiedz
Tomczyk.L. - 21.06.2020 / 21:08, *.play-internet.pl

@przega: w sekundzie zapomnienia jakby tylko rzucił i poszedł dalej toby przeprosił i bym wybaczył, ale on szedł i kopał koszulkę, kopał barwy, kopał eLkę i to kilkukrotnie- to nie jest sekunda zapomnienia i niech mi Vuko tak go nie bierze w obronę, bo takie zachowanie dla mnie Legionisty od 48 lat to w tym momencie wyrok jest jeden- ma spier...lać z Legii, a jak Vuko się to nie podoba to on też. Barwy rzecz święta.

odpowiedz
Żmija - 21.06.2020 / 20:38, *.vectranet.pl

Tytuł i treść jak z TVP Info... Wyluzujcie trochę...

odpowiedz
GL - 21.06.2020 / 20:37, *.tpnet.pl

"LEGIA" nie dla Kante !!

odpowiedz
Obcy - 21.06.2020 / 20:37, *.t-mobile.pl

Za coś takiego klub powinien zaprzestać dalszej współpracy z tym panem. Trzeba się szanować. Wstyd panie piłkarzu!!! Kąsasz rękę która cię karmi.

odpowiedz
Kibic z Żylety - 21.06.2020 / 20:34, *.play-internet.pl

Wolę piłkarza, który ma ambicje i jest wkur..... z powodu urazu niż płaczków i najemników. Kopnął z frustrwcji, trudno. Jedziemy dalej Po Mistrzostwo.

odpowiedz
Gclw - 21.06.2020 / 20:31, *.play-internet.pl

Wyp...laj i nie wracaj!

odpowiedz
jasiek - 21.06.2020 / 20:29, *.play-internet.pl

Z tego się nie wytłumaczy. Mała strata. Kawał drewna. Potrzebujemy napastnika!

odpowiedz
Tasiorsa - 21.06.2020 / 20:28, *.191.40

Nie przesadzajmy. Gość trochę bramek dla nas zdobył, a każdy w zyciu czasem zachowa się niewłaściwie.

odpowiedz
Zborek - 21.06.2020 / 20:28, *.plus.pl

A wg mnie się zakręcił i nie zrobił tego celowo lub żeby pohańbić barwy , skrucha i przeprosiny i ok, przecież nie śpiewał

odpowiedz
Go4goal - 21.06.2020 / 20:26, *.centertel.pl

Duże emocje, frustracja, niemoc. Dla mnie wystarczyłoby „przepraszam”.

odpowiedz
Manekin - 21.06.2020 / 20:26, *.net.pl

Ta zniewaga krwi wymaga !

odpowiedz
marco polo - 21.06.2020 / 20:25, *.chello.pl

Emocje ,emocjami ale żeby sponiewierać świętą rzecz dla klubu to naprawdę trzeba się z .ujem na łeb zamienić . Zegnaj Kante znajdz sobie nowy klub.

odpowiedz
Władeczek - 21.06.2020 / 20:24, *.play-internet.pl

Kante wont z Legii za kopanie bluzki Legii!!! Aż mi się maciora wylała jak zobaczyłem w telewizorze co zrobił.

odpowiedz
DawidL - 21.06.2020 / 20:24, *.play-internet.pl

Bardzo słabe zachowanie rozumiem ,że był wściekły ,Ale barwy się szanuję zawszę.Szkoda bo to dobry zawodnik (L)

odpowiedz
kibic - 21.06.2020 / 20:23, *.orange.pl

Proponuję żeby każdy się zastanowił, czy nie zrobił czegoś głupiego w swoim życiu, zwłaszcza w emocjach. A na pewno emocje w Kante buzowały. Co zresztą też świadczy o tym, jak mu bardzo zależy na grze.

odpowiedz
Nie widze - 21.06.2020 / 20:22, *.centertel.pl

Nie widze innej opcji jak hejt na Kantego na trybunach

odpowiedz
Legiony - 21.06.2020 / 20:20, *.play-internet.pl

Odpier się od gościa chciał grać po długiej przerwie A tutaj kontuzja i być może koniec sezonu. Stad frustracja. To tylko futbol.

odpowiedz
vuko OUT - 21.06.2020 / 20:19, *.vectranet.pl

1 mln ojro kary i wypad na madagaskar z pajacem

odpowiedz
B - 21.06.2020 / 20:18, *.centertel.pl

Brak słów .WON !Wypier........ić go na plażę na której go złapali w siatkę......

odpowiedz
Nnn - 21.06.2020 / 20:17, *.play-internet.pl

Chyba nie kopal koszulki z nienawiści do Legii tylko z bezradności że nie może grać dalej. Emocje nim poniosły

odpowiedz
WIDZ - 21.06.2020 / 20:16, *.chello.pl

Zdenerwowany, sfrustrowany i rozżalony facet rzucił koszulkę w złości. Na każdym meczu wypruwa flaki dla klubu, a teraz histeria? Ludzie! Rozumu i spokoju. A tzw. redakcji przydałby się zdrowy rozsądek, a nie podbijanie bębenka w sprawie, która jest gównoburzą. Są ważniejsze sprawy.

odpowiedz
PS - 21.06.2020 / 20:15, *.centertel.pl

Przynajmniej mu zależy. Niech przeprosi i dalej tak zapier.... Ja mu wybaczam.

odpowiedz
to ja - 21.06.2020 / 20:14, *.plus.pl

"Ch... ci na imię, hej Kante ch... Ci na imię!" - skanduje Żyleta.
Czyli już pozamiatane... #

odpowiedz
Alan - 21.06.2020 / 20:12, *.t-mobile.pl

Tak właśnie obcokrajowcy traktują kraj który daje im chleb......
PS. Rozwiązanie kontraktu jedyne możliwe wyjście nikt za nim tęsknić nie będzie i w lepszym klubie nigdy ten pan już nie zagra.

odpowiedz
ding - 21.06.2020 / 20:11, *.chello.pl

A propos Żylety w drugiej połowie: co to były za cerkiewne śpiewy?

odpowiedz
Michał - 21.06.2020 / 20:11, *.tpnet.pl

Moim zdaniem oczywiście zachowanie bardzo słabe i potępienia godne, ale wydaje mi się ze było wyrazem frustracji, na sytuacje. W ogóle nie było w tym frustracji na klub. Karne bardzo się stara w każdym meczu, w tym nie było inaczej. Myśle ze powinien wystosować jakiś film z przeprosinami, posypać głowę popiołem i dla mnie nie ma sprawy. Wole graczy takich jak Kante, którzy w każdym meczu zostawiają serce niż artystów którzy całują eLkę po każdym zwycięstwie a jak wynik się nie układa to sił brakuje żeby pobiec za piłka, przycisnąć pressing etc.
Oczywiście, koszulka to świętość, ale wszystkie okoliczności są łagodzące moim zdaniem, nie bądźmy radykalni w osądzie.
Tak uważam, chociaż mam świadomość, ze pewnie cześć osób się ze mną nie zgodzi.

odpowiedz
jjj - 21.06.2020 / 20:11, *.play-internet.pl

Szukanie gównoburzy

odpowiedz
Jok - 21.06.2020 / 20:10, *.t-mobile.pl

Gytkjear lubi to:) kante przeproś i spie***laj

odpowiedz
Ponging - 21.06.2020 / 20:10, *.chello.pl

Film pokazuje jedno, jak bardzo załamany jest Kante. Powinien przeprosić za to co zrobił, to oczywiste, ale skreślanie go za to, że jest cholernie ambitny i poniosły go emocje jest czystą głupotą.

odpowiedz
No, nie wierzę - 21.06.2020 / 20:09, *.com.pl

Nie wierzę , że ktoś wypuścił na stronę taki tekst o Kante i tej sytuacji

odpowiedz
Rtela - 21.06.2020 / 20:09, *.plus.pl

Wy to jednak jesteście debile, którzy nie mogą żyć bez wroga. Jak sami psujecie opinie Legii to jest ok. Jak zawodnik na pełnej kur&$# wyrazi emocje to zostaje wrogiem, którego wam brakuje. Moim zdaniem pieprznie głupot.

odpowiedz
Arkadio - 21.06.2020 / 20:08, *.play-internet.pl

Kante won z Legii!!

odpowiedz
jaworlegia - 21.06.2020 / 20:08, *.chello.pl

typ dający z siebie wszystko w każdym meczu ryzykujący zdrowiem dalej walczył (kontuzji doznał w 5 minucie, zszedł dopiero koło 30-tej) był mega sfrustrowany po kolejnej kontuzji i próbował się jakoś wyładować będąc na adrenalinie meczowej. Ale teraz będzie miał jechane, bo za dobrze było i trzeba się do kogoś przyczepić.

odpowiedz
Hu(L)it - 21.06.2020 / 20:08, *.t-mobile.pl

Wyjazd z Legii!

odpowiedz
Kls - 21.06.2020 / 20:07, *.plus.pl

Wlodara za niego!

odpowiedz
bla - 21.06.2020 / 20:07, *.47.93

Przecież on nie zdawał sobie sprawy z tego, co robi. Był wkurzony, chciał czymś rzucić, a potem już nie potrafił ogarnąć sytuacji.
Afoamerykanie nie mają zbyt dużego IQ

odpowiedz
Krzeszczu - 21.06.2020 / 20:52, *.bredband2.com

@bla: Kante nie jest zadnym afroamerykaninem tylko gwinejczykiem. Zasadnicza roznica. A ze jest czekoladowy to zupelnie co innego.

odpowiedz
(L)egia - 22.06.2020 / 00:45, *.02.net

@Krzeszczu: dziękujemy, że nas oświeciłeś, Mistrzu :D

odpowiedz
Kante out - 21.06.2020 / 20:07, *.centertel.pl

Wypad

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 21.06.2020 / 20:07, *.centertel.pl

Tak to sobie w nerwach niech ręcznik kopie. Albo inna szmate jak znajdzie po drodze ale nie koszulę z L. Wypier. Dalaj chamie, najemco co nie wiesz co dla jednych jest święte a dla Ciebie bucu nigdy nie pojęte

odpowiedz
Tommyblny - 21.06.2020 / 20:05, *.chello.pl

Kante jest ambitnym chlopakiem,widziac ze bardzo chcial grac dalej ale nie mógł...frustracja wziełą góre.Nie ma co go linczować,poniosłó go i przeprosiny po sprawie i nie dajcie pożywki mediom bo to jest teraz najważniejszy temat ponieważ Legia nie przegrała.

odpowiedz
To by było na tyle, wypad z Legii najemniku - 21.06.2020 / 20:05, *.amazonaws.com

j/w

odpowiedz
kami(L)praga - 21.06.2020 / 20:05, *.play-internet.pl

no i po Kante kibice mu tego nie wybacza słowo przepraszam sie mówi przy puszczeniu bąka :/ Jedno kopniecie by przeszlo ale kopac barwy Miodek szukaj napastnika

odpowiedz
stary l - 21.06.2020 / 20:05, *.tpnet.pl

dziekujemy gralem amatorsko do dzis szanuje koszulke w ktorej gralem i do dzis ja mam

odpowiedz
1909 - 21.06.2020 / 20:05, *.media.pl

Stop najemnikom. Teraz to on grać se może tylko na konwiktorskiej bo tam są same szmaty. Jesteś gościu skończony!!!!!

odpowiedz
Lisek - 21.06.2020 / 20:04, *.chello.pl

Niech wy....ala...Dla tych pajaców nie ma miejsca w (L)

odpowiedz
Uuuuuuu - 21.06.2020 / 20:04, *.vectranet.pl

Nooo chlopie ,teraz to publicznie musisz przeprosić ,

odpowiedz
hmm - 21.06.2020 / 20:04, *.tpnet.pl

Mamy 11 pkt przewagi nad drugą drużyną w lidze. Decydująca faza sezonu, a wy szukacie afery na siłę. Tak, na siłę. Kante na pewno wie, że źle zrobił, ale poniosły go emocji i tyle. Chłop za każdym razem gra na maksa, nigdy nie odpuszcza, wrócił po kontuzji i widać, że mu się odnowiła, no i się wkur...ił. Jest przecież też tylko człowiekiem. Co innego jakby odjebał coś takiego, bo po prostu Vuko postanowił go zdjąć i ten w ramach "fochu" odwala coś takiego. Bądźcie ludzmi...

odpowiedz
Albercik - 21.06.2020 / 20:50, *.plus.pl

@hmm: dokładnie, afera na siłe

odpowiedz
Hmm - 21.06.2020 / 20:03, *.t-mobile.pl

Przeprosi,zapłaci karę i jedziemy dalej,po temacie

odpowiedz
Podpis - 21.06.2020 / 20:03, *.play-internet.pl

Z jednej strony dał dupy i to strasznie wręcz jest to niewybaczalne ale można go też zrozumieć że chłop jest ambitny i był wkurzony że sezon mu się skończył a ostatnio dawał z siebie nie mało..,
przeprosi waląc się w pierś ...

odpowiedz
KUMACI, ogarnijcie się! - 21.06.2020 / 20:02, *.plus.pl

Chłop kolejny raz złapał kontuzję. Schodząc do szatni po prostu się wylądował. Pech chciał że złapały to kamery...

Ogarnijcie się z tym wypier...aniem z klubu! Wizerunkowo wyszło słabo, ale moim zdaniem on nic złego nie zrobił. Na pewno nie chciał pokazać braku szacunku do klubu.

Przestańcie hiperbolizować, zachowajmy się jak racjonalnie myślący ludzie, a nie jak emocjonalne p***y...

odpowiedz
Walnijcie sie w głowy - 21.06.2020 / 20:02, *.chello.pl

Proszę.. walnijcie sie w głowę tylko mocno.. po co to tak nadmuchiwać ten balonik. Nie miał nic złego na mysli, jest ambitny i sie wkurzył. Z jednej kontuzji wyszedł i odrazu w drugą sie wwalil... zrozumcie chłopaka i nie róbcie obory.

odpowiedz
MP.J ( L ) - 21.06.2020 / 20:01, *.chello.pl

dla mnie to koniec tego zawodnika w naszym klubie,nawet jak przeprosi.

odpowiedz
przega - 21.06.2020 / 20:01, *.mm.pl

Trenerze, świetny wywiad. Dziękuję za wzięcie Kante w obronę. Kante zrobił głupotę, ale w takich emocjach i przy frustracji kontuzją w tamtej sekundzie nie rozumiał, co robi. Wszyscy widzimy, ile on zostawia serca na murawie. Oby szybko wrócił do składu.

odpowiedz
Jaco - 21.06.2020 / 20:01, *.t-mobile.pl

Nie róbcie sensacji! Gość sfrustrowany kopną koszulkę wielkie rzeczy... Vuko właśnie wypowiedział się w lidze + na ten temat..

odpowiedz
(L)egia - 21.06.2020 / 20:00, *.virginm.net

Koleś chyba wciąż nie rozumie dla jakiego klubu gra.

odpowiedz
Dawid91 - 21.06.2020 / 20:00, *.cyfrowypolsat.pl

Straszne! Koniec świata! Kopnął przepocona koszulkę! W dodatku w korytarzu nie na oczach widzów itp.
Nie spinajcie pośladków. Przypominam że jest to najemnik a nie wychowanek Legii. Nie uważajcie, że wszyscy muszą mieć dobry dzień. Ilu z was wychodząc z pracy po skończonym dniu klnelo na kogoś lub coś bo dzień w pracy okazał się jednym z najgorszych?

odpowiedz
Orti - 21.06.2020 / 19:59, *.207.5

Po opanowaniu powiem tylko że jego czas się już skończył.

odpowiedz
okęciak - 21.06.2020 / 19:59, *.play-internet.pl

Nerwy mu puściły, każdemu może się zdarzyć i w takich sytuacjach nie trudno o głupotę którą ewidentnie popełnił, powinien publicznie przeprosić klub, kibiców i kolegów z drużyny a w pozostałych meczach zasuwać dwa razy bardziej i tyle

odpowiedz
Adam - 21.06.2020 / 19:59, *.chello.pl

Jest frustracja piłkarza, chciał pomóc, chciał wrócić do gry, a nie mógł tego zrobić. Dużo pracował, przygotowywał się, ale kontuzja może się odnowiła. Wy tymczasem znowu odp***dalacie cyrk. Nic dziwnego, że znowu płacz q*asa, przypomina się idiotyczny wpis o słabym występie w rocznicę Powstania Warszawskiego.

odpowiedz
ginpasterz - 21.06.2020 / 19:58, *.199.28

Nie ma usprawiedliwiebia żadnego. Nawet jak nie kocha to się szacunek należy. I nie piszcie ze sfrustrowany bo coś tam. To są barwy które reprezentuje. Ciekawe czy koszulkę swojego kraju też by tak potraktował.

odpowiedz
Mb82 - 21.06.2020 / 19:57, *.toneticgroup.pl

Wióry zamiast mózgu.konsekwencje będą wiadome,koniec jego gry w Legii.

odpowiedz
Jesteście idiotami - 21.06.2020 / 19:56, *.t-mobile.pl

Panowie chłopak się zdenerwował i nie mial na pewno na celu znieważenia barw klubów. Wrócił do 1 składu i musiał zejść - bądźcie wyrozumiali gość zapieprza na boisku za dwóch/trzech i widać ze mu zależy! Nie ma co go gnębić !

odpowiedz
Zaba285 - 21.06.2020 / 20:49, *.centertel.pl

@Jesteście idiotami: sam jesteś istotą. Nie ma usprawiedliwienia. Won z klubu

odpowiedz
Brak dobrego napastnika w Legii - 21.06.2020 / 19:55, *.com.pl

Legia to powinna mieć dużo lepszych napastników , których obecnie w składzie posiada , choć i tak z nich Kante jest najlepszy to w Legii powinien być dużo , dużo lepszy napastnik , taki który byłby najlepszy w całej Polskiej słabej lidze i, który gwarantował z 20 kilka bramek w tej marnej lidze w sezonie

odpowiedz
Maszkin - 21.06.2020 / 19:54, *.chello.pl

Dla mnie tego gościa już nie ma ! OUT

odpowiedz
Kk - 21.06.2020 / 20:05, *.chello.pl

@Maszkin: lol bez przesady

odpowiedz
Mar - 21.06.2020 / 20:14, *.t-mobile.pl

@Maszkin: ano nie ma. Won!

odpowiedz