Paweł Stolarski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Stolarski: Mam nadzieję, że kontuzja Marko jest niegroźna

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Przykra sprawa, że Marko musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Mam nadzieję, że to nie jest nic groźnego i na następny mecz będzie do dyspozycji trenera. Jeżeli chodzi o mnie, to na pewno jest radość, że mogłem wejść na murawę. Cieszę się, że zagrałem w momencie, kiedy pojawili się już kibice na stadionach. Najważniejsze jednak, że zgarnęliśmy trzy punkty - powiedział po meczu ze Śląskiem Paweł Stolarski.

- Po wejściu na boisko chciałem dać drużynie pozytywny impuls. Moim zadaniem było wspomóc defensywę, ponieważ jestem obrońcą, ale dobrze było się również podłączyć w ofensywie. Pomimo tego, że kibiców na stadionie było kilka tysięcy, to i tak było bardzo głośno. Cieszymy się z ich powrotu - dodał.

Dla Stolarskiego występ przeciwko Śląskowi był pierwszym od 3 grudnia 2019, kiedy zagrał 90 minut przeciwko Górnikowi Łęczna.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
mG - 23.06.2020 / 09:56, *.101.17

Powodzenia, dobrze zastępuj Veso, dasz radę chłopaku!
Legia Mistrz !

odpowiedz
Pusia - 22.06.2020 / 13:02, *.play-internet.pl

Co z Veso? Jakieś diagnozy już są potwierdzone?

odpowiedz
RAF - 22.06.2020 / 00:47, *.02.net

Mówi najpierw że przykra sprawa że Marko schodzi kontuzjowany a później najważniejsze że zdobyli 3 punkty czyli kontuzja Vesovicia malo ważna po trupach do celu?

odpowiedz
bum - 22.06.2020 / 06:33, *.43.36

@RAF: nie wymyślaj. Przejął się kontuzją Veso ale najważniejsze na końcu są 3punkty dla drużyny. Nie przypier...aj się na siłę

odpowiedz
kami(L)praga - 21.06.2020 / 22:59, *.play-internet.pl

Brawo ty i Jedza musicie walczyc do konca by nam polowy składu nie wykosili pilnujcie naszych grajkow jak scinaja karbownika luquinhsa gwilee antolicia pokazcie ze tez moga sie kontuzji nabawic zółtko to nie dużo a odnosze wrazenie ze czasem klub druzyny przeciwnej powinien ponosic koszta leczenia zawodnika bo smiechem na sali jest jak nam wycinaja ludzi gracze łapia forme szykuja sie na puchary itd a zaraz 1-2 skladu bedzie leczyc kontuzje i i dochodzic do formy bo jakies lamusy grac nie umieja nie cofaja nogi mimo ze wiedza ze do piłki nie dojda

odpowiedz