Jarosław Przybył - fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Przybył sędzią meczu z Jagiellonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Jarosław Przybył został wyznaczony do sędziowania meczu 32. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Jagiellonią Białystok i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter z Kluczborka prowadził 6 meczów stołecznego zespołu (1-2 z Pogonią, 3-2 z ŁKS-em, 0-2 z Piastem, 3-1 z Płockiem, 1-2 z Piastem, 3-1 z Wisłą Kraków). Jagiellonii sędziował 3 razy (2-0-1).

Na liniach pomagać mu będą Krzysztof Myrmus i Damian Rokosz, sędzią technicznym będzie Grzegorz Kawałko, natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Obsada sędziowska 32. kolejki:
Korona Kielce - Raków Częstochowa: Krzysztof Jakubik (Siedlce)
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin: Paweł Raczkowski (Warszawa)
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze: Tomasz Musiał (Kraków)
Wisła Kraków - Wisła Płock: Bartosz Frankowski (Toruń)
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa: Jarosław Przybył (Kluczbork)
Lech Poznań - Pogoń Szczecin: Wojciech Myć (Lublin)
Śląsk Wrocław - Cracovia: Dominik Sulikowski (Gdańsk)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
formalski - 23.06.2020 / 12:01, *.play-internet.pl

Wykartkuje nas akuratnie pod mecz z gliwickim Tesco i tyle

odpowiedz
Robert - 23.06.2020 / 21:27, *.inetia.pl

@formalski: Nie kracz , prócz tego skąd jesteś?
W Warszawie tak się nie mówi, musisz jeszcze nad sobą "akuratnie" popracować - "pod".. siebie.
Ale forum mamy otwarte - to taki los.

odpowiedz
Legia⚽️Gra - 22.06.2020 / 23:45, *.amazonaws.com

A taka gra dla wszystkich!i kto zgadnie?!z nominowanych do prowadzenia 32 kolejki , , , ,ktòry sèdzia jest za Legiá, ktòry jej niecierpi? I który neutralny?! ciekawe czy ktoś zgadnie?! Legia!Gra!

odpowiedz
Zajmon Szczecin - 22.06.2020 / 22:23, *.t-mobile.pl

Wyniku się nie obawiam ale kartek dla Jedzy i Wszolka. Pan Jarek lubi pomoc Piastowi.

odpowiedz
Wolfik - 22.06.2020 / 23:49, *.mm.pl

@Zajmon Szczecin : Niestety, to bardzo prawdopodobne. Pozdrawiam serdecznie Kolego, dawno Ciebie tutaj nie było :).

odpowiedz
Robert - 22.06.2020 / 20:22, *.inetia.pl

Dla porządku przypominam że Legia zdobyła 14 tytułów mistrzowskich, nie 13. Ten będzie 15 - ty , a PP już 20-ty.

odpowiedz
T - 22.06.2020 / 19:52, *.143.4

jak komin Batorego:)
nie tak wielki ale tak brudny!

odpowiedz
Pawełek - 22.06.2020 / 15:01, *.netfala.pl

No nie znowu on. Jak zwykle wszystkie siły skierowane przeciwko Legii, abyśmy tylko nie zdobyli mistrzostwa. To pewnie górnik z ruchem lobbują za tym aby uwalić Legię w walce o mistrza. Oni mają po 14 mistrzostw, a my po 13. Pewnie nie chcą żebyśmy ich dogonili i dlatego takie numery, że jeszcze Gil na VARze siedzi. O matko!

odpowiedz
Lolo Ferrari - 22.06.2020 / 15:33, *.riz.pl

@Pawełek: oj Pawełku zjedz Michałka bo gwiazdorzysz!

odpowiedz
stary trener - 22.06.2020 / 15:46, *.vectranet.pl

@Lolo Ferrari: niestety patrzac obiektywnie w zeszlym sezonie walnie sie przyczynil /pomijajac slabsza gre Legii/ do mistrza dla Piasta - przypomnij sobie kartkowanie w zeszlym i tym sezonie - niestety ten osobnik ewidentnie poluje na Legie i kartkuje z wyrazna radoscia to ty zjedz Michalka i koniecznie oddaj mocz doo analizy -moze ci pomoze !!!

odpowiedz
Pawełek - 22.06.2020 / 16:07, *.netfala.pl

@stary trener: Dzięki za wsparcie stary trenerze. Jeszcze nie wspomniałem o dwóch takich jak Myrmus z Rozkoszą na liniach i już wszystko jasne... Ale my zaśpiewamy "ole ole ole ole nie damy się nie damy sie!". Taki ch... jak komin Batorego! Legia Mistrz!

odpowiedz