Sanogo podczas meczu Legii - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Sanogo dołączył do grona kontuzjowanych

Wiśnia, źródło: Legia Warszawa

Podczas treningu wyrównawczego po meczu ze Śląskiem Wrocław kontuzji doznał Vamara Sanogo. Napastnik nie zagrał w niedzielę, więc po meczu został oddelegowany do zajęć dodatkowych, które okazały się dla niego pechowe.

Francuz niedawno wrócił do gry po zerwaniu więzadeł krzyżowych. Wystąpił przeciwko Arce Gdynia (strzelając gola), a także Górnikowi Zabrze.

Sanogo, Vesović i Kante niedługo przejdą badania, które wykażą jak długa czeka ich przerwa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
Hiszpan - 24.06.2020 / 08:25, *.t-mobile.pl

Sanogo to największa porażka ostatniej dekady. Niby kawał chłopa a co chwila się rozsypuje nie ma zdrowia do piłki.

odpowiedz
Vuko WON - 23.06.2020 / 19:27, *.play-internet.pl

Jak to jest z pensjami tych szklanych pajacy?
Pół roku kontuzji i normalne zarobki?
Vaso 8 miesięcy leżenia i normalna pensja bez wyjściówek tylko?

odpowiedz
Radom L - 23.06.2020 / 19:19, *.play-internet.pl

WON z Legii szklane szroty!

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.06.2020 / 15:23, *.vectranet.pl

Drużyna z porcelany.

odpowiedz
kowaL - 23.06.2020 / 11:59, *.play-internet.pl

Veso pozamiatany na 8 miesięcy, dramat!

odpowiedz
mG - 23.06.2020 / 10:06, *.101.17

Sanogo, jak to coś poważniejszego i znowu długa przerwa, to wtedy trzeba się rozstać z nim, nie ma sensu inwestować w gościa który może zagra 1 -2 mecze w sezonie...dać szansę Rosołkowi albo Kostorzowi jak wróci z wypożyczenia.

odpowiedz
XDDDDD - 23.06.2020 / 07:24, *.tpnet.pl

Sprzedać to coś, od roku biega po boiskach treningowych i tylko kontuzji dostaje XD

odpowiedz
Danet - 23.06.2020 / 07:14, *.centertel.pl

Kante już na stałe!!! Temu Panu juz mówimy żegnaj . Nie ma miejsca na Legii dla ludzi którzy nie szanują barw.

odpowiedz
PK - 23.06.2020 / 18:08, *.t-com.hr

@Danet: postaw się w sytuacji gościa, który walczy dla drużyny, staje się czołowym graczem, najpierw się głupio wyłącza z 2 meczy a następnie dopada to kontuzja..I wszystko to w czasie wymuszonej przerwy w grze. Dodaj do tego wielka chęć gry, długo wyczekiwaną możliwość powrotu na boisko, z którego po 30min musisz zejść. Nie ma mocnych, każdy by był sfrustrowany. A że udało to w trochę głupi sposób, trudno. Przeprosił, rozumie błąd. Frustrację można zrozumieć, głupiego fanatyzmu - nigdy.

odpowiedz
Franco - 24.06.2020 / 07:50, *.plus.pl

@PK: przemyślałem sytuację... Nic go nie usprawiedliwia... Nie wystarczy być dobrym piłkarzem by grać w Legii. Ja wymagam więcej... Może bym go nie wywalał na zbity ryj ale rezerwy na rok dobrze by mu zrobiły...

odpowiedz
haha - 23.06.2020 / 07:04, *.135.90

haha czekalem na to!! :) Zadnych sciemnionych francuzow juz nie chce w Legii!!! Wiedzialem ze cos sie z nim stanie. Wypier...lic z klubu... bezuzyteczny. Miodu jaki profesjonalista to i takimi sie otacza. Obradovicie Jozaki Sanogi i inne pol produkty. Legia z kolosa na glinianych nogach zamienila sie w kolosa w pampersie!! :/

odpowiedz
Mateusz - 23.06.2020 / 10:45, *.com.pl

@haha: Sanogo ściągał Magiera w czasach Leśnego

odpowiedz
Franco - 24.06.2020 / 07:47, *.plus.pl

@haha: akurat jest niezły... Wg mnie w Sosnowcu wmiatal. Mocno stoii na nogach a i z klepy potrafi zagrać... Myślę że z karbownikiem byłby efektywny... Narazie to wygląda na uraz mięśniowy czyli zabardzo chciał się przed Vuko popisac...

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 23.06.2020 / 03:44, *.centertel.pl

Abdebde to szrot i tyle

odpowiedz
Wolfik - 23.06.2020 / 00:08, *.mm.pl

Nasi Francuzi jacyś tacy delikatni są....

odpowiedz
Olaf - 22.06.2020 / 23:48, *.vectranet.pl

k.... to jakieś jaja??? przecież Sanogo ROK nie grał, znowu kontuzjowany????

odpowiedz
Yeti - 22.06.2020 / 23:07, *.vectranet.pl

Spokojnie, mamy 10 punktów przewagi, więc o co kaman???

odpowiedz
Wolfik - 23.06.2020 / 00:10, *.mm.pl

@Yeti: Może o to, że 10 punktów przewagi mogą zniwelować 4-ry mecze. A do rozegrania mamy ich sześć. Jeszcze z dwóch się posypie, dojdą kartki i będziemy kończyli granie chłopakami z rezerw.

odpowiedz
go ( L ) den - 22.06.2020 / 23:06, *.orange.pl

Co to za szkło ten Sanogo??!!?? Sprzedać albo wypożyczyć z opcją pierwokupu bo nic z niego nie będzie, wystarczająco długo siedzi w Legii i pobiera kasę za nic...tylko kto go zechce...

odpowiedz
olew - 22.06.2020 / 22:02, *.vectranet.pl

niedobrze , został się nam tylko Czech i młody Włodar

odpowiedz
jasiek - 22.06.2020 / 21:41, *.play-internet.pl

Potrzebujemy napastnika. Żaden z tych, którzy są w składzie się nie nadaje.

odpowiedz
Niezorientowany - 22.06.2020 / 21:26, *.vectranet.pl

Niedługo przejdą badania? Może się nie znam, ale jak nie ma tam spraw krwiaków i obrzęków, które mogą ukrywać uraz, to piłkarze tak klasowej drużyny badania powinni mieć do kilku godzin po meczu czy doznaniu urazu. Podpisać umowę z kliniką(pewnie taka już jest podpisana) i wozić ich na cito a nie czekać na wolne terminy. Powtarzam, nie znam się na procedurach przy urazach sportowców. Zdrowia życzę.

odpowiedz
Gclw - 22.06.2020 / 21:37, *.play-internet.pl

@Niezorientowany: na cito badani są tylko gracze z pierwszego składu, reszta na kasę chorych czeka w kolejce.

odpowiedz
Niezorientowany - 22.06.2020 / 22:33, *.vectranet.pl

@Gclw: A czy Vesović nie jest zawodnikiem pierwszego składu? Czy Kante nie jest bardzo blisko niego? Tak pytam, bo niezorientowany jestem, dlaczego tyle czasu trzeba na diagnozę czekać...

odpowiedz
Olaf - 22.06.2020 / 23:51, *.vectranet.pl

@Niezorientowany: Legia od kilku lat ma podpisaną umowę z kliniką, nawet oddział jej jest na Legii - chyba Enel-med się nazywa.

Też myślałem kiedyś że od razu z murawy powinni jechać na scan, ale w Polsce jest metoda "poczekajmy do poniedziałku, się zobaczy, nie umrze" - serio, ja się z tym nie zgadzam ale tak jest.

odpowiedz
Wolfik - 23.06.2020 / 00:12, *.mm.pl

@Olaf: Przypominam, że przychodnie są zamknięte. Przynajmniej u mnie. Ale generalnie teraz dostać się do kogokolwiek graniczy z cudem. Zawodnicy zapewne maja inaczej, ale tez swoje muszą odczekać.

odpowiedz
Gepetto - 23.06.2020 / 02:44, *.chello.pl

@Olaf: po Kante było widać, że już w szatni mu przeszlo.
MAMY AMATORÓW nie kadrę medyczną, która pewnie pobiera hajs jak w rządzie, a uczy się z YT. Ile lat to trwa i ile to jeszcze potrwa?!?!?
Sanogo na ile mogę obserwuję i trochę podpytalem odkąd został kupiony za milion.
Niestety słowa zaprzyjaźnionych braci się potwierdzają. Jak ma focha to pressingu nie zakłada, ogólnie nie przykłada się do rehabilitacji, ćwiczeń rozciągających itp itd. teraz zauważyłem, że nogę zaczął odstawiać (zrozumiałe po takiej przerwie i tyłu urazach). Szklane szkło.
Niestety wydaje mi się, że jego czas gry w Legii czy grania na wyższym poziomie dobiegł końca. Chyba, że sam pójdzie do pierwszego lepszego lekarza i mu pomoże. Przy naszych medycznych asach to pewnie nawet weterynarz by pomógł. Kasa z transferów w letnim okienku transferowym z Sanogo i Kante powinna iść na normalny sztab medyczny. U nas są piłkarze do pierwszego urazu, a później ściąganie na siłę najemców, bo nie ma kim grać i klub kokosów typu Obradovic rośnie.
Zdrówka Vamaro!

odpowiedz
Kaktus - 22.06.2020 / 21:17, *.tpnet.pl

To się nagrał...

odpowiedz
Boro - 22.06.2020 / 21:14, *.centertel.pl

Ten to jest ze szkła

odpowiedz
sPAL - 22.06.2020 / 21:27, *.cyfrowypolsat.pl

sPrzedac albo wymienic na młodego z 1 ligi

odpowiedz