REKLAMA

Justin Bibbins blisko Legii

Redakcja, źródło: Legionisci.com / polskikosz.pl

Według informacji Sportando, bardzo blisko podpisania kontraktu z Legią jest dobrze znany na polskim rynku Justin Bibbins. Amerykański zawodnik mogący grać na pozycjach rozgrywającego i rzucającego obrońcy w sezonie 2018/19 był graczem Polpharmy, w barwach której był bardzo wyróżniającą się postacią, notującą średnio 17,7 punktu i 5,9 asysty na mecz. W tamtych rozgrywkach Bibbins trafiał za 3 punkty ze skutecznością na poziomie 33 procent. W trzech spotkaniach przeciwko Legii, Bibbins zdobył wówczas 18, 20 i 22 punkty.

24-letni zawodnik, który grał wcześniej na amerykańskich uczelniach Long Beach State i Utah. W sezonie 2019/20 Bibbins występował w serbskim KK Mladost Admiral Zemun oraz węgierskim Zalakeramina ZTE. Na Węgrzech mógł pochwalić się statystykami na poziomie 15,8 punktu i 4,9 asysty na mecz.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.