Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Punkt jest bardzo cenny

Woytek, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Było to Bardzo trudne spotkanie, takie jakiego się spodziewaliśmy. Przed meczem mieliśmy swoje problemy, a na rozgrzewce pojawiły się nowe. Kolejny zawodnik nam wypadł, co utrudniło nam zadanie, dlatego szanuję ten punkt. Gratuluję drużynie, że w kolejnym meczu potrafiła dać z siebie wszystko pod względem emocjonalnym, determinacji i chęci.

- Musieliśmy tuż przed meczem trochę pozmieniać. Czasami tak jest, że jest mało celnych strzałów. Mieliśmy mnóstwo sytuacji po których powinniśmy dojść przynajmniej do strzału na bramkę, a brakowało ostatniego podania.

- Na coś więcej byśmy dziś zasłużyli, gdybyśmy spokojnie rozgrywali piłkę pod bramką przeciwnika. Wynik jest sprawiedliwy, bo Jagiellonia miała swoje sytuacje i jest w bardzo dobrej formie. Każdej drużynie będzie tutaj trudno grać.

- W tej chwili koncentrujemy się na regeneracji i przygotowaniach do następnego meczu, który też będzie ważny i trudny.

- O urazie Tomasa Pekharta więcej będziemy wiedzieli w czwartek. Wydaje się, że nie jest to tak groźny uraz, ale na tyle groźny, że wykluczył go z dzisiejszego meczu i nie wiadomo, czy wystarczy czasu, by był gotowy na kolejny. Nie jest to komfortowa sytuacja. Na szczęście Mateusz Cholewiak znów pomógł drużynie. Dał z siebie dużo i niewiele zabrakło mu w kilku sytuacjach, by zostać bohaterem tego spotkania. Cieszę się, że go mam. Maciej Rosołek, który wrócił po kontuzji, potrzebuje jeszcze sporo czasu by złapać rytm.

Punkt jest bardzo cenny dla nas w tym momencie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
SF - 25.06.2020 / 21:02, *.tpnet.pl

Punkt z Zabrza tez bylby bardzo cenny !!

odpowiedz
bronek49 - 25.06.2020 / 17:35, *.chello.pl

Vuko kiedy Legia wreszcie będzie miała mniej strat piłki dokladniejsze podania przede wszystkim te ostatnie otwierające droge do bramki bo jak do tej pory to jest chyba najgorzej w lidze i żadnej poprawy nie widać

odpowiedz
tekken (L) - 25.06.2020 / 17:02, *.chello.pl

Długo trąbie - Legia potrzebuje napastnika drugiego wyboru, który będzie zawsze mógł grać. Proponuje Jankowskiego, Mikite może Wolsztyński. Nie będzie takiej sytuacji jak teraz.

odpowiedz
Juri - 25.06.2020 / 07:54, *.centertel.pl

1 strzał celny to zdecydowanie za mało.
Bardzo słaby mecz w wykonaniu ofensywy.
Treningi skuteczności zawodzą ostatnio.

odpowiedz
News⚽️Mioduski - 25.06.2020 / 00:58, *.17.125

Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Michał Trzaskoma, Przemysław Wielebski
Tym panom bardzo dziékuje za czas i prace,ale musimy mieć profesjonals jeśli chcemy dbać o drużyne,ktòra ma być zdrowá i silnà ekipà,co wygra mistrza I puchar,jeszcze raz dziékuje za waszá prace i żegnam.Prezes,Właściciel,kibic Darek Mioduski

odpowiedz
Brzostu - 25.06.2020 / 00:48, *.play-internet.pl

Inne ligi europejskie grają po długiej przerwie i jakoś nie ma kontuzji ważnych graczy tych zespołów
A u nas już tyle kontuzji ci piłkarze na treningu je łapią(Po za Vesoviciem) to znaczy że jest coś nie tak

odpowiedz
Olaf - 25.06.2020 / 00:45, *.vectranet.pl

weż Vuko przykłąd z taktyki Lechii (5 meczów z Piastem i 5 wygranych!!!) i wygraj w końcu z tymi fajansami bo to wstyd dla Legii co od 2 lat się dzieje!!!

odpowiedz
barowy_terrorysta - 25.06.2020 / 07:42, *.chello.pl

@Olaf: fakt! Legia 63 punkty, Lechia 49, bierzmy przykład z rudego! Wielki Trener! uj tam że nic mu nie wychodzi ale 5 razy ograł byłego selekcjonera Smutnego Waldka, geniusz!! :D

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 00:31, *.mm.pl

Wbrew pozorom ten punkt jest bardzo cenny!!! Wszyscy zapominają o jutrzejszym spotkaniu we Wrocławiu które wbrew pozorom jest bardzo ważne...dla nas. Jeśli wrocławianie wygrają (a u siebie punktują regularnie) może to oznaczać ich że ich mecz z Lechem będzie na wagę v-ce mistrzostwa. A strata punktów przez Lecha oznacza, że nawet remis w meczu z Piastem daje nam mistrzostwo! Taka wersja wcale nie jest nierealna :).

odpowiedz
miet - 25.06.2020 / 08:42, *.wananchi.com

@Wolfik: copy&paste ?
juz widzialem dzis ten Twoj komentarz.
daj na luz chlopie.

odpowiedz
PLK - 25.06.2020 / 09:41, *.plus.pl

@Wolfik: Jakim cudem remis z Piastem da nam mistrzostwo?!!! Przewaga pozostanie 11 pkt. a do końca 4 kolejki!!! Do zdobycia jest 12 pkt. więc jakim cudem???

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 10:02, *.mm.pl

@PLK: Masz rację, mój błąd. Mistrzostwo możliwe w niedzielę pod warunkiem naszej wygranej i nie wygranej Lecha we Wrocławiu. Niemożliwy scenariusz? Uważam, że dość realny.

odpowiedz
Yeti - 25.06.2020 / 00:18, *.vectranet.pl

Z takim trenerem ro my daleko nie zajedziemy. Dawać tu Probierza albo Avrama Granta i mamy mistrzostwo na 10 lat.

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 00:47, *.mm.pl

@Yeti: Faktycznie, z Probierzem może się by to udało raz na 10 lat.

odpowiedz
Go4 Goal - 25.06.2020 / 00:49, *.centertel.pl

@Yeti: Yeti go home!!!

odpowiedz
Pio - 25.06.2020 / 08:47, *.plus.pl

@Yeti: yeti wczesnie zaczynasz picie weekendowe

odpowiedz
Praga - 25.06.2020 / 15:45, *.t-mobile.pl

@Yeti: weź człowieku szkoda słów na ciebie

odpowiedz
Sieniu - 25.06.2020 / 00:04, *.vectranet.pl

Odezwali sie k... znawcy futbolu. Siedzisz jeden z drugim przed telewizorem, chlejesz browary i dla ciebie wszystko jest proste jak szczanie. Wypadł Tomas 2 min przed meczem i caly plan taktyczny poszedl sie je.. Cholewiak dzis zostawił kawal serducha na boisku. Mógł zostać bohateram, ale zabrakło troche zimnej glowy. Jak meczu nie mozna wygrać to trzeba go zremisować. Ogolnie mecz do zapomnienia. Nastepny w Sobotę i Mistrz Mistrz Legia Mistrz

odpowiedz
Szymon - 24.06.2020 / 23:50, *.chello.pl

Jakie trudne spotkanie? Mi wydaje się że to już przemęczenie, tyle meczy po przerwie na wirusa. A na serio to walenie w chu.. prze cały mecz. Dwóch wykazało zaangażowanie. Jak taka będzie gra z Piastem to wpier.. po raz 3 w tym sezonie

odpowiedz
Johny - 24.06.2020 / 23:43, *.chello.pl

Nie martw się Vuko tymi pajacami co tak jadą po Tobie. Jak na przeciwnika, skład który miałeś dostępny to optymalny wynik w 100%. Gratulacje

odpowiedz
Hugon - 24.06.2020 / 23:43, *.vectranet.pl

Cholewiak to nadaje się do kręcenia karuzeli,nie pieprz ze pomógł drużynie ,on poza bieganiem nic nie potrafi.Naucz go podnośić głowę i się rozglądać,gorszy od Kucharczyka.

odpowiedz
Jadwisin młody - 24.06.2020 / 23:27, *.chello.pl

Przestań pierniczyc weś sie za robotę !kuźwa

odpowiedz
Waldi - 24.06.2020 / 23:09, *.play-internet.pl

Można się zgodzić, że remis to cenny wynik ale z tym mnóstwem sytuacji to Vukovica poniosło. Chociażby na usprawiedliwienie jest plaga kontuzji w ostatnim czasie. Vesovic, Kante ostatnio i na rozgrzewce przed meczem jeszcze Pekhart. Pech niesamowity!

odpowiedz
Haha - 24.06.2020 / 23:09, *.master.pl

vuko trener na lata :D

odpowiedz