Mateusz Cholewiak - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Cholewiak: Szanujemy ten punkt

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Mentalnie byłem przygotowany na to, że zagram na skrzydle. Niestety Tomas doznał pechowej kontuzji, więc szybko musiałem sobie przypomnieć założenia gry na pozycji napastnika - powiedział po meczu Mateusz Cholewiak.

- Na "dziewiątce" było dużo walki z obrońcami i więcej gry tyłem do bramki. Ja najlepiej czuję się na boku boiska. W końcówce wróciłem na skrzydło i wyprowadziliśmy kilka kontr. Szkoda, że żadna z tych sytuacji nie dała nam punktów. Cieszmy się jednak z tego, że udało się zdobyć punkt. Skoro nie mogliśmy wygrać, to należy go szanować. Po wyniku Piasta nie było mowy o rozluźnieniu. Jagiellonia po prostu zagrała dobry mecz - dodał legionista.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

+dodaj komentarz
tekken (L) - 25.06.2020 / 17:09, *.chello.pl

Masz chłopie potencjał na napastnika. Musisz urywać się na boki uważać na spalone - pooglądaj mecze Pippo Inzaghiego, jak on to robił.

odpowiedz
lw73 - 25.06.2020 / 08:24, *.chello.pl

Kante Sanogo Vesović kontuzje, przed meczem posypał sie plan z Pekhartem, Wszołek ze Stolarskim nie zgrani, w 2 połowie zaginął Gwilia, Wypłoszony Slisz, Jędza na ławie za pewne szykowany na Piasta. Więc 0;0 na gorącym terenie to dobry wynik

odpowiedz
m4pierwszy - 25.06.2020 / 08:03, *.icpnet.pl

beznadziejne wybory. kiedy powinien podać to strzela, kiedy strzelać to podaje.

odpowiedz
dejne3 - 26.06.2020 / 13:02, *.199.66

@m4pierwszy: Piłka nożna to gra zespołowa Panie Cholewiak , trzeba popatrzeć w prawo lub w lewo i podawać do sojego kolegi na lepszej pozycji , nie zawsze grać Solo

odpowiedz
jo - 25.06.2020 / 06:09, *.tpnet.pl

Cholewiak musi się nauczyć rozglądania przed podaniem. Nie kopie się mniej więcej w kierunku odwrotnym do własnej bramki... W jednej sytuacji miał już obrońcę jadącego na tyłku po trawie i wystarczył zwód rodem z 3 ligi i droga do bramki albo do podania do kolegi stała otworem. Ale łatwo to dziś powiedzieć...

odpowiedz
Szymon - 24.06.2020 / 23:43, *.chello.pl

W bardzo dobrych sytuacjach nie potrafisz: dokładnie podać, strzelić gola, zbiedz do środka. Qrwa nie ucieka się z piłką od bramki.. A co potrafisz? Wszyscy dzisiaj widzieli.

odpowiedz
Szymon - 24.06.2020 / 23:43, *.chello.pl

W bardzo dobrych sytuacjach nie potrafisz: dokładnie podać, strzelić gola, zbiedz do środka. Qrwa nie ucieka się z piłką od bramki.. A co potrafisz? Wszyscy dzisiaj widzieli.

odpowiedz
Xxc - 27.06.2020 / 01:36, *.t-mobile.pl

@Szymon: a ty co potrafisz? Pochwal sie swoimi osiagnieciami? Cholewiak wiem kim jest, a szymon? Yyy... jaki szymon?

odpowiedz
Hugon - 24.06.2020 / 23:36, *.vectranet.pl

Aby to był ostatni twój mecz w LEGII. Weż ze sobą Slisza.

odpowiedz
Kasztan - 24.06.2020 / 23:41, *.47.115

@Hugon:
Chyba jesteś dzieciakiem skoro tak piszesz

odpowiedz
Johny - 24.06.2020 / 23:47, *.chello.pl

@Kasztan: dokładnie. Szkoda gadać. Jak na to co miał Vuko po kontuzjach zajebisty mecz na trudnym terenie. A młodych trzeba wspierać A nie jechać.

odpowiedz
Carlos - 24.06.2020 / 23:23, *.chello.pl

Nadajesz się tylko na ławke

odpowiedz
Obcy - 25.06.2020 / 08:57, *.t-mobile.pl

@Carlos: A ty pod ławkę.

odpowiedz