fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Statystyki meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Środowy mecz w Białymstoku wyglądał bardzo podobnie do poprzednich wizyt Legii na tym stadionie w ostatnich latach. Gospodarze postawili trudne warunki, a legioniści nie potrafili często i skutecznie atakować. Jagiellonia posiadała piłkę przez 57% czasu gry i oddała więcej strzałów. Dorównywała także legionistom w sprintach i przebiegniętym dystansie.

Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
maniek78 - 25.06.2020 / 17:29, *.chello.pl

Statystyki na korzyść Jagielloni.

odpowiedz
kutf - 25.06.2020 / 16:59, *.ostrowski.pl

ok

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.