Domagoj Antolić - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

30. urodziny Antolicia

Redakcja, źródło: Legionisci.com

30 lat temu urodził się Domagoj Antolić. Pomocnik Legii urodzony w Zagrzebiu był związany przez lata z lokalnymi klubami. Ponikve, Lokomotiva czy Dinamo były dla niego piłkarskim domem aż do 2018 roku, kiedy to trafił do Warszawy. Od tego czasu rozegrał 83 mecze w koszulce z eLką na piersi i zdobył 4 bramki. Na swoim koncie ma również jeden tytuł mistrza Polski oraz wygranie Pucharu Polski.

Z okazji urodzin życzymy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią. Sto lat "Antola"!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
jackie - 01.07.2020 / 07:13, *.chello.pl

Zdrowia, życiowej formy, szczęścia, pomyślności.
Podwójnej korony i europejskich pucharów dla Legii w tym i w kolejnych sezonach. :)"

odpowiedz
L - 30.06.2020 / 18:30, *.tpnet.pl

Nic do niego nie mam ale jest za słaby na Legie która celuje w fazę grupową ligi Europy.

odpowiedz
grzesiek - 30.06.2020 / 15:35, *.centertel.pl

Last season I saw Antolić like I want to see. Good luck ANTOLIĆ :)

odpowiedz
Ziomek69 - 30.06.2020 / 12:36, *.65.143

Sto lat!

odpowiedz
WETERAN - 30.06.2020 / 10:07, *.chello.pl

Zdrowia! To najważniejsze. I sukcesów razem z Legią.

odpowiedz
Żegnamy - 30.06.2020 / 10:05, *.master.pl

Oby następne urodziny poza Legią !!!

odpowiedz
Sputnik 44 - 30.06.2020 / 11:27, *.vectranet.pl

@Żegnamy: idź się wysarć bo ci ciśnie areczku, inwalido umysłowy, masterze z koziej d..

odpowiedz
WETERAN - 30.06.2020 / 12:28, *.chello.pl

@Żegnamy: Czasami lepiej milczeć: głupota jest wtedy mniej widoczna.

odpowiedz
SF - 30.06.2020 / 08:50, *.tpnet.pl

Zdrowia i dobrej gry w "L" !!

odpowiedz
bum - 30.06.2020 / 08:47, *.135.90

Na Legia.net jest info ze Kuciak moze zagrac w Legii ponownie. Za to jak sie wypowiedzial jak odszedl z Legii i wrocil do ekstraklasy to bylo by samemu naplucie sobie w twarz przez Mioduskiego. Niech idzie do lecha jemu hooy i tak wszystko jedno. Takim falszywcom z niewyparzona morda powinnismy mowic NIE DZIEKUJE

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 30.06.2020 / 09:06, *.centertel.pl

@bum: a on nie ma umowy do czerwca 2022 z Lechią? W takim układzie Miodka nie stać ;-)

odpowiedz
bum - 30.06.2020 / 09:59, *.135.90

@vadisodjidjiaofoe: U betonow nie wazne czy masz kontrakt do jutra czy do 2030 :) Oni nie maja hajsu i pozwalaja pilkarzom odchodzic... i tak nie chce go tutaj. Mam nadzieje ze w klubie mysla podobnie. Brac Boruca jeszcze rok dwa da rade i jaki autorytet dla mlodych... A nie jakas marioneta kuciak

odpowiedz
Wolfik - 30.06.2020 / 08:40, *.mm.pl

Najlepszego i sukcesów z Legią!

odpowiedz
tomiacab - 30.06.2020 / 07:24, *.virginm.net

sto (L)at

odpowiedz
News⚽️Legia - 30.06.2020 / 00:13, *.amazonaws.com

Happy!Birthday!

odpowiedz