Maciej Stępień - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Stępień i Tomczak w Legii na kolejny sezon

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Znamy nazwiska dwóch zawodników, którzy w sezonie 2020/21 nadal występować będą w barwach siatkarskiej Legii. W naszym klubie zostaje rozgrywający, Maciej Stępień, jak również libero, Bartek Tomczak. w najbliższym czasie powinniśmy poznać nazwiska kolejnych zawodników, którzy występować będą w barwach naszego klubu w najbliższym sezonie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.