fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kontuzji ciąg dalszy...

Zerwane ścięgno Sanogo, kolejny uraz Novikovasa, bez Kante do końca sezonu

Woytek, źródło: przegladsportowy.pl, Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kontuzje nie omijają piłkarzy stołecznego klubu. Jak już informowaliśmy na ponad pół roku z gry wypadł Marko Vesović, długa przerwa czeka także Vamarę Sanogo, który w niedzielę zerwał ścięgno Achillesa. Francuz dopiero wrócił do gry po zerwanym w lipcu 2019 więzadle w kolanie.

Jak informuje Przegląd Sportowy, do końca sezonu z gry wykluczony będzie także Jose Kante. W spotkaniu ze Śląskiem Gwinejczyk skręcił staw skokowy i czeka go sześć tygodni przerwy.

Ze składu na dwa tygodnie wypadł także Arvydas Novikovas, który naciągnął mięsień płaszczkowaty łydki. Tuż przed wznowieniem rozgrywek Litwin także leczył uraz i nie był brany pod uwagę przy ustalaniu składu aż do meczu z Górnikiem Zabrze.

Izabela Koprowiak z Przeglądu Sportowego dodała na Twitterze także, że trener Aleksandar Vuković nie będzie mógł skorzystać z Mateusza Praszelika. Nadal nadal kontuzjowany jest także Williama Remy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.