fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby: Sparta Jarocin 54-0 Legia Warszawa

Woytek

W meczu 8. kolejki I ligi rugby Legia Warszawa przegrała na wyjeździe ze Spartą Jarocin 0-54. Spotkanie pierwotnie zaplanowane było na początek kwietnia, ale zostało odwołane z powodu epidemii koronawirusa.

Rugby: Sparta Jarocin 54-0 (12-0) Legia Warszawa

Punkty Sparta: Kacper Włodarek 14 (7pd), Maciej Brodzik 10 (2P), Adrian Jakubek 5 (P), Łukasz Bobek 5 (P), Bartosz Włodarek 5 (P), Oskar Gibki 5 (P), Patryk Popek 5 (P), Michał Soliński 5 (P).
Żółta kartka: Igor Struchkovskyi (Legia)


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.