Tomas Pekhart - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Uraz Tomasa Pekharta

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

Podczas rozgrzewki przedmeczowej w Białymstoku kontuzji doznał Tomas Pekhart i nie zagra w dzieiejszym meczu. Jego miejsce najprawdopodobniej zajmie Walerian Gwilia!

Więcej w naszej RELACJI LIVE!

fot. Piotr Kucza / FotoPyK
fot. Piotr Kucza / FotoPyK

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (33)

+dodaj komentarz
bez - 25.06.2020 / 21:19, *.47.93

Czy ktoś może oficjalnie potwierdzić, że to przez karbownika? Tylko w wolsce idioci robią taką rozgrzewkę (z ostrymi wślizgami w swoich kolegów)

odpowiedz
rr84 - 25.06.2020 / 21:45, *.plus.pl

@bez: to nie byl wślizg, tym bardziej to nie byl ostry wślizg. To byla zwykla walka o pilke, Karbo moze troche sie spoznil, moze zbyt ambitnie zawalczyl o odbior, ale trafil go w noge. Peszek.

odpowiedz
rr84 - 25.06.2020 / 19:02, *.plus.pl

Niestety kontuzja nie ma nic wspolnego ze zlym przygotowaniem ani przerwa w grze. Podczas rozgrzekowej mini gierki Karbo dosc solidnie wszedl mu w noge i po tym Pekhart lezal dluzsza chwile na murawie a po chwili zszedl do szatni

odpowiedz
bronek49 - 25.06.2020 / 17:17, *.chello.pl

to co się dzieje w Legii z kontuzjami to tragedia a za to odpowiedzialni są przedewszystkim sami piłkarze ale tez sztab medyczny i trenerski to jest efekt kiepskiego przygotowania fizycznego lub też zbyt słabej rozgrzewki przed meczem

odpowiedz
Pantera - 25.06.2020 / 13:43, *.ostnet.pl

Szkoda chłopaka stracił tyle czasu jadąc do Białegostoku mógł złapać kontuzję siadając do autobusu.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 25.06.2020 / 12:02, *.btcentralplus.com

Mioduski na boisko !!

odpowiedz
Władeczek - 25.06.2020 / 09:33, *.netfala.pl

Redakcjo wiecie już jaki jest wynik prześwietlenia faken?

odpowiedz
Hugon - 24.06.2020 / 23:51, *.vectranet.pl

Tak jak wszyscy mówią LEGII nikt nie zaszkodzi sami się położą.

odpowiedz
matus007 - 24.06.2020 / 22:55, *.play-internet.pl

Przerwa (2 miechy) spowodowana przez COVID - 19 zrobiła swoje, tak jest w każdej lidze...

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 25.06.2020 / 05:07, *.centertel.pl

@matus007: nie covid tylko to jest szrot wiekowy

odpowiedz
Krzeszczu - 25.06.2020 / 15:58, *.bredband2.com

@matus007: W ktorej lidze tak jest? Angielskiej? Hiszpanskiej? Niemieckiej? Wloskiej? Szwedzkiej? Norweskiej?
Pyeeerdolish glupoty bo chcesz palnac cos niby waznego.
Na dodatek, jaki/ktory inny zespol w Ekstraklapie ma takie same klopoty z kontuzjami?
Rok w rok. Sezon w sezon.

odpowiedz
eduardo - 25.06.2020 / 17:33, *.centertel.pl

@Krzeszczu: hiszpanskiej

odpowiedz
partyzant - 24.06.2020 / 22:51, *.play-internet.pl

Dawaj Sagana na szpice z młodym Włodarem

odpowiedz
Olaf - 25.06.2020 / 00:46, *.vectranet.pl

@partyzant: oj, nie założyłbym się czy Pekhart byłby lepszy ; P

odpowiedz
Juri - 24.06.2020 / 22:42, *.inetia.pl

Wina wirusa i przerwy.
Przygotowanie jest ok.
Pan Bortnik robi kawał dobrej roboty.

odpowiedz
Filipek - 24.06.2020 / 22:32, *.130.209

To jest dopiero Epidemia a nie jakieś COVID ????

odpowiedz
Marcin 79 - 24.06.2020 / 22:30, *.t-mobile.pl

W następnym meczu Marek Saganowski na szpicy.

odpowiedz
Szymon - 24.06.2020 / 22:26, *.t-mobile.pl

Ha ha ha. Se pograł

odpowiedz
news - 24.06.2020 / 20:58, *.17.125

WLODARCZY?WEJDZIE?

odpowiedz
Pawciu - 24.06.2020 / 20:44, *.orange.pl

Az strach Rosolka wysylac na boisko... To nie przydakek, to plaga

odpowiedz
Blady - 24.06.2020 / 20:37, *.jmdi.pl

Wiadomo jaka ta kontuzja jak groźna?

odpowiedz
Kedar1985 - 24.06.2020 / 21:00, *.tpnet.pl

@Blady: Podobno zwykłe naciagniecie mięśnia.

odpowiedz
Bln - 24.06.2020 / 20:28, *.chello.pl

Choćby w zespole byłoby 20 napastników to w chyba wszyscy byliby kontuzjowani

odpowiedz
Mati - 24.06.2020 / 20:27, *.orange.pl

Może czas na młodego Włodarczyka?

odpowiedz
jasiek - 24.06.2020 / 20:27, *.play-internet.pl

Już wiadomo dlaczego Jedzą i Gruzin zaczęli na ławce. Jak tak dalej pójdzie to nie dogramy sezonu

odpowiedz
Snowman - 24.06.2020 / 20:25, *.plus.pl

Brawo dla trenera przygotowania fizycznego!!! To już raczej nie jest pech.....

odpowiedz
bubba - 25.06.2020 / 08:41, *.hawetelekom.pl

@Snowman: a co mają zerwane ścięgna i wiązadła do przygotowania fizycznego ???

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.06.2020 / 09:35, *.vectranet.pl

@bubba: To ze sa przetrenowani w krotkim okresie i sie porcelana kruszy.

odpowiedz
zduneq - 25.06.2020 / 10:28, *.inetia.pl

to pokazuje moim zdaniem, że nie ma w Polsce drużyny która mogłaby grać na dużej intensywności co 3 dni.Nagle sypnęło kontuzjami jak z kapelusza.Pomijam Veso bo więzadła to inna bajka.

odpowiedz
Ewelina - 24.06.2020 / 20:25, *.play-internet.pl

Nie wiadomo czy śmieć się czy płakać. Legia Warszawa wyjdzie bez napastnika gdyż nie ma żadnego sprawnego.

odpowiedz
Kaktus - 24.06.2020 / 20:24, *.tpnet.pl

Zdaje się że ktoś ostatnio powiedział, że mamy coraz lepsze przygotowanie fizyczne i dlatego jest mało kontuzji...

odpowiedz
Wolfik - 24.06.2020 / 20:22, *.mm.pl

Kur.... to już zaczyna być żałosne.

odpowiedz
lucho_83 - 24.06.2020 / 20:22, *.chello.pl

Sanogo kontuzja, Kante kontuzja, teraz Pekhart...ja prdl!!!!!!!!

odpowiedz