Mateusz Wieteska - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Wieteska: Białystok to trudny teren

Woytek

- Nie weszliśmy dobrze w mecz. Na początku Jagiellonia miała groźną sytuację, którą mogła zamienić na bramkę. Rywale starali się uprzykrzać nam życie. Nie mogliśmy kreować i operować piłką tak jak w poprzednich meczach. Cieszy, że zdobyliśmy ważny punkt. Białystok to bardzo trudny teren, dlatego doceniamy go i szykujemy się do następnego spotkania - powiedział kapitan Mateusz Wieteska.

- W ostatnich dniach w naszej drużynie było sporo kontuzji. Na pewno szkoda urazu Tomasa, bo jest nam potrzebny tak samo jak inni kontuzjowani zawodnicy. W tym momencie musieliśmy być drużyną i chcieć zagrać dla nich. Udowodnić, że jesteśmy silnym zespołem, nawet jak ich nie ma. Myślę, że pokazaliśmy charakter i walkę do końca. Mieliśmy sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Skoro nie udało się wygrać, to trzeba było zremisować - dodał stoper.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
SF - 25.06.2020 / 21:04, *.tpnet.pl

Teren wszedzie taki sam tylko trzeba dazyc do celu jaki byl postawiony !!

odpowiedz
SF - 25.06.2020 / 08:36, *.tpnet.pl

W Zabrzu tez trzeba bylo minimum zremisowac !!

odpowiedz
Brzostu - 25.06.2020 / 00:31, *.play-internet.pl

Nie trudny teren tylko brak woli wygrania zaangażowania no i umiejętności piłkarskich

odpowiedz
WETERAN - 25.06.2020 / 12:43, *.chello.pl

@Brzostu: A co ty możesz wiedzieć o "woli wygrania"? Taki zarzut to po prostu i świństwo, i głupota.

odpowiedz
Gienek - 25.06.2020 / 00:20, *.vectranet.pl

Juz kiedyś takim "trudnym" terenem był Wodzisław Ślaski. Teraz jest Białystok. Podobna dziura, tylko trochę bliżej.

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 00:29, *.mm.pl

@Gienek: Rzeczywiście "podobna". Jak polo do skody superb...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.