Bartosz Slisz i Martin Pospisil - fot. Piotr Kucza / FotoPyK
REKLAMA

Slisz: Wracamy z lekkim niesmakiem

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Był to ciężki mecz walki. Szkoda remisu, bo mieliśmy okazje, choć brakowało ostatniego podania. Jagiellonia też stworzyła sobie kilka sytuacji. Punkt jest cenny, ale do Warszawy wracamy z lekkim niesmakiem - powiedział Bartosz Slisz po meczu w Białymstoku.

- Jagiellonia miała nieco większą kontrolę w posiadaniu piłki, trzeba było dużo wybiegać i dobrze się ustawiać.

- Cieszę się, że dostałem szansę od trenera. To czy ją wykorzystałem, to już zależy od szkoleniowca. Mam nadzieję, że będę dostawał jeszcze więcej okazji na grę i będziemy wygrywać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (30)

+dodaj komentarz
bronek49 - 25.06.2020 / 17:27, *.chello.pl

nie wiem czy Ślisz wart byl 1,5 mln euro wydaje się że Legia sporo przepłaciła on niczy się nie wyróżnia

odpowiedz
tomiacab - 25.06.2020 / 19:48, *.virginm.net

@bronek49: własnie mialem to napisac ze jest najbardziej niewidocznym zawodnikiem Legii we wszystkich meczach w jakich gral

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 22:25, *.mm.pl

@tomiacab: Czyli całych dwóch...

odpowiedz
tomiacab - 26.06.2020 / 00:36, *.virginm.net

@Wolfik: chyba trzech. Puchar Polski tez, no i licze wejscia z ławki, bo tez sie oczekuje by zawodnik ze swiezymi siłami cos wniósł. Chlopakowi nie da sie nic zarzucić, ale pochwalic tez go nie ma za co

odpowiedz
tekken (L) - 25.06.2020 / 17:04, *.chello.pl

Spokojnie chłopak potrzebuję gry. Odważnie i będzie dobrze.

odpowiedz
WETERAN - 25.06.2020 / 12:40, *.chello.pl

Cała drużyna zagrała "tak sobie". Sliszowi brakuje jeszcze pewności, odwagi. To młodziak. W trudnych meczach zbiera się najwięcej doświadczenia. Będzie dobrze za... trochę. ;)

odpowiedz
Roma - 25.06.2020 / 12:20, *.plus.pl

Mam nadzieję, że nie będzie czytał tych komentarzy, bo może się tylko zniechęcić. Ja tam widzę w nim duży potencjał. Wolę takie jego straty, które wynikają z trudnych albo nieschematycznych zagrań, niż 100 procentowa skuteczność podań do tyłu lub co najwyżej równoległych do najbliższego kolegi ( co niestety u nas jest raczej normą ). Ma swobodę w rozegraniu, będzie z niego niezły zawodnik. Tak to widzę.

odpowiedz
obserwator - 25.06.2020 / 10:28, *.tpnet.pl

No widzę że tutaj sami znawcy są. Jeden mecz Slisza w którym nic większego nie pokazał i od razu komentarze o tym że 1,5 miliona w błoto. Nie twierdzę że Slisz to ta sama półka ale Vadisa też chcieli niektórzy tutaj wyrzucać po meczu z Górnikiem w pucharze. Może cierpliwości trochę?

odpowiedz
RR - 25.06.2020 / 11:15, *.chello.pl

@obserwator:
Dokładnie tak.
Nic nie zawalił, w obronie nieźle, w ataku słabiej. Niecelnie podawał. Można taki opis podpiąć pod każdego piłkarza Legii w tym meczu.
Zamiast słowa "niesmak" powinien użyć "niedosyt" i też byłoby to Kopiuj-Wklej większości wypowiedzi pomeczowych po remisie 0:0.
Jak odejdzie Karbownik (Majeckiego już nie liczę), to Bartek pewnie będzie grał w podstawowym składzie, bo jest młodzieżowcem. Także niech się ogrywa w ważnych meczach.

odpowiedz
tomiacab - 25.06.2020 / 21:57, *.virginm.net

@obserwator: no własnie w tym widze problem, że w żadnym meczu nic nie pokazał, ani nie zawalił. Jakby unikał gry. nie chcę tu po nikim jechać tylko oceniam obiektywnie to co widzę a raczej czego nie widze. Ten chłopak we wszystkich swoich meczach jest niewidoczny, nie zaznacza w ogóle swojej obecności na boisku.

odpowiedz
Kozioł - 25.06.2020 / 10:11, *.t-mobile.pl

Z pewnym niesmakiem to ja wczoraj mecz obejrzałem...

odpowiedz
Matt - 25.06.2020 / 09:20, *.tpnet.pl

No właśnie Pan, Panie Slisz ma chyba najwięcej do poprawy po tym spotkaniu.

odpowiedz
Gienek - 25.06.2020 / 09:00, *.netfala.pl

Niesmak pozostał po twoich stratach piłki i niecelnych podaniach. Ogarnij się chłopie!

odpowiedz
SF - 25.06.2020 / 08:38, *.tpnet.pl

Niesmak pozostal bo trzeba bylo strzelic tego 1 gola !!

odpowiedz
Zenussss - 25.06.2020 / 08:06, *.chello.pl

1,5 miliona tj 7 milionów złotych w plecy.
Za tyle hajsu można by kogoś ciekawego kupić.
A tutaj kupujemy gościa co prezentuje poziom piłkarzy z Akademii

odpowiedz
Lipa - 25.06.2020 / 06:54, *.t-mobile.pl

Kucharski zmarnowal mnostwo pieniedzy na tego chlopaka , za 1.5 miliona euro mozna bylo kupic kogos naprawde dobrego...

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 09:26, *.mm.pl

@Lipa: Tak, z pewnością za taką kasę przyjdzie do nas ktoś z poważnymi umiejętnościami.
Generalnie chłopak dopiero do nas przyszedł, mało co grał a wy już go skreślacie. Oj, ludzie.

odpowiedz
singspiel - 25.06.2020 / 15:51, *.atman.pl

@Wolfik: wielu piłkarzy o klasę lepszych od niego przychodziło za mniejsze pieniądze. część z nich nawet za darmo

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 22:27, *.mm.pl

@singspiel: Młodych Polaków? Ja pamiętam tylko Bielika, ale za dużo u nas nie pograł.

odpowiedz
AAA - 25.06.2020 / 06:46, *.chello.pl

Oj dzieciaku,obejrzyj cały mecz i sam sobie odpowiedz na zadane pytanie.
Duuużo się jeszcze musisz nauczyć.
p.s w niedzielę możliwe nielegalne zgromadzenie pod pewną kolumną.

odpowiedz
Pawciu - 25.06.2020 / 06:30, *.play-internet.pl

Przy Vuko Slisz sie rozwinie ale ja patrzylem z niesmakiem na smarkanie przez niego w koszulke klubowa - to nikomu nie przeszkadza?

odpowiedz
Brd - 25.06.2020 / 05:15, *.chello.pl

Z lekkim niesmakiem? Chłopie! Co Ty mówisz? Na to się patrzeć patrzeć nie dało.

odpowiedz
PLK - 25.06.2020 / 01:16, *.cyfrowypolsat.pl

Przestańcie narzekać!!! Takie mecze się zdarzają!!! Po Wiśle, Górniku czy Jadze w Wawie pialiście z zachwytu a teraz narzekanie!!! Tytuł na wyciągnięcie ręki!!! Taka plaga kontuzji nie tworzy atmosfery takiej jaka byłaby bez tych urazów!!! Ale bierzemy rewanż na gliwicach i świętujemy!!! Jest co!!! LEGIA MISTRZ!!! POZDRO DLA PRAWDZIWYCH KIBICÓW LEGIUNII!!!

odpowiedz
Olaf - 25.06.2020 / 00:43, *.vectranet.pl

Slisz był beznadziejny - 4ry katastrofalne podania zamiast wykładki do bramki... nie wiem po co go kupiliśmy i jedynie mam nadzieję że kiedyś odpali...

odpowiedz
ben - 25.06.2020 / 09:38, *.inetia.pl

@Olaf: piszesz tak jakbyś się dokładał do zakupu. Sponsor się znalazł

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 25.06.2020 / 10:03, *.centertel.pl

@ben: piszesz jakby ci tylko na kasie pudla zależało

odpowiedz
WETERAN - 25.06.2020 / 12:38, *.chello.pl

@vadisodjidjiaofoe: Bo każdemu powinno zależeć na kasie klubu. Tobie też.

odpowiedz
odp - 25.06.2020 / 13:22, *.plus.pl

@WETERAN: vadis ma rację, kasa klubu, a kasa pudla to dwie różne rzeczy.

odpowiedz
Szymon - 25.06.2020 / 00:43, *.chello.pl

Poziom widowiska jakim nas Pan i koledzy uraczliście był stosunkowo słabiutko i pierwszy skład to melodia przyszłości. Można tylko pomarzyć

odpowiedz
Wolfik - 25.06.2020 / 00:27, *.mm.pl

Też mam taką nadzieję. Ale jeszcze dużo pracy przed Tobą.

odpowiedz